Мережа будинків для людей похилого віку
Догляд за хворими
та літніми людьми
в Україні

Ми завжди готові вам допомогти!

Ми дбаємо про найцінніше

Геріатричний Пансіонат Україна, Догляд за Інвалідами, Хоспіс, Реабілітація Після Перелому Шийки Стегна


Послуги доглядальниці (няні), реабілітація після інсульту, догляд за літніми з психічними розладами

У житті людей похилого віку неминуче настає пора, коли без сторонньої допомоги неможливо впоратися з повсякденними турботами про себе. У надзвичайно поодиноких випадках пенсіонери, яким за 70 і більше років, самостійно себе обслуговують та вирішують усі побутові, життєві питання. Що вже говорити про тих наших співгромадян, які досягли похилого віку, яких наздогнав ішемічний інсульт, інфаркт міокарда, рак чи хронічна обструктивна хвороба легень (ХОЗЛ)? Так, важка, а часом невиліковна хвороба, яка залишає шанс на радість буття, але накладає відбиток на час, що залишився, відпущений провидінням, змушує людину з цим жити, пристосовуватися, шукати нові можливості для того, щоб утриматися на плаву. Він шукає те, чого гостро потребує — допомога, підтримка, яку з радістю надасть приватний геріатричний пансіонат «Єдиний Центр». Догляд за літніми, незалежно від стадії їхнього патологічного стану, наявності чи відсутності важких захворювань, є нашою спеціалізацією, магістральним напрямком для комплексної патронажної діяльності.

Ви запитайте — чому необхідно розмістити дорослого родича, що досяг поважного віку, в приватний будинок престарілих Україна “United Center”? Відповісти не складно. Не всі сім’ї здатні оточити великовікового батька чи матір, бабусю чи дідуся, дядька чи тітку обслуговуванням з усіх життєво важливим їм аспектам. Це справді непросто. Особливо в наші дні, коли глобальне інформаційне поле чинить безперервний тиск, що схід сонця віщує виникнення нових проблем — і духовних, і матеріальних, які потребують невідкладного вирішення, боротьби за своє процвітання та реалізацію сподівань. Ваша робота, бізнес, підприємницька діяльність забирає весь вільний час, залишаючи кілька годин на добу для тривожного сну та мінімального відпочинку, для короткочасного заняття своїм коханим хобі або відвідування тренажерного залу.

Якщо Вам вдається надавати належну увагу дорогим людям похилого віку на постійній основі, але іноді потрібно виїхати в ділове відрядження або несподівано представилася можливість взяти довгоочікувану, нехай і нетривалу, відпустку і вирушити на бажаний курорт, то варіант звернутися в наш приватний хоспіс може бути рятівним всім. На стаціонарному забезпеченні Ваш старий родич відчує себе не гірше, ніж удома. Ми оточимо його увагою гідного рівня. У нашому закладі для однолітків існує можливість спілкуватися протягом дня, спільно проводити час у рекреаційній зоні, брати участь у культурних, розвиваючих та розважальних заходах.

будинок для людей похилого віку, реабілітація після перелому шийки стегнаАле, якщо з якихось об’єктивних причин Ви позбавлені можливості особисто надавати літньому родичу належну увагу та турботу, якщо доводиться звернутися до професійної допомоги, то годинна медсестра або доглядальниця допоможуть Вам. Зрозуміло, що такий рівень сервісу ніколи не зрівняється зі стаціонарним забезпеченням, яке гарантує наш госпіталь геріатричної спрямованості. Няня, яка приходить по певному годиннику або знаходиться у Вашому будинку постійно, поступово перетворюється на члена сім’ї, а це не надто добре в плані лікарської етики і часто призводить до неприйнятних ситуацій. Тим більше, якщо медична сестра не має достовірних рекомендацій і неможливо визначити її обізнаність у необхідних навичках та наявність досвіду. Що вже говорити про складні діагнози, які і в молодому віці рекомендовано усувати в спеціалізованих установах, а в поважних літах — це нагальна необхідність.

З якими діагнозами найчастіше вступають у геріатричний пансіонат «Єдиний Центр»?

хоспіс, геріатричний пансіонат, догляд за літніми з деменцією Крім звичайних вікових розладів судинної, нервової та сечостатевої систем, які ми спостерігаємо у літніх українців — енурез, деменція, артрит, старече недоумство, артроз, депресія, фрустрація, простатит часто обтяжені серйозними хворобами. Це онкологічне захворювання, цукровий діабет, атеросклероз. Загострення патологій серцево-судинної системи часто призводять до того, що пенсіонерів наздоганяє ішемічний інсульт або інфаркт міокарда. Реабілітація після інсульту, як і реабілітація після інфаркту – це складні програми, які ми реалізуємо на постійній основі. Відновлення після нападів, які не забирають людське життя, але перетворюють потерпілого на інваліда, ускладнене тим, що потребує уваги пацієнта протягом 24 годин 7 днів на тиждень без перерв на вихідні та свята. Саме так ми й робимо.

Регулярне використання засобів діагностики — СМАД, коронарографія, ЕхоКГ, ЕКГ та МСКТ — дозволяє, як то кажуть, «тримати руку на пульсі» і своєчасно реагувати на будь-які перепади самопочуття хворого. Кардіолог, реаніматолог та реабілітолог консультують пацієнта, роблять призначення, які медсестри та санітари реалізують у суворому дотриманні графіка прийому ліків та їх дозування. Поруч із, інсульт нерідко стає причиною втрати промови, відчутності, елементарної самостійності у питаннях побутового і фізіологічного властивості. Тому з постояльцями працюють фахівець, який займається відновленням мови, рухових функцій та сенсорної пам’яті, та співробітник, який підтримує психоемоційну стабільність на противагу депресивним настроям.

Одним із важливих аспектів нашої діяльності можна назвати профілактичні програми таких захворювань, як пневмонія і туберкульоз. Багато хто вважає їх караючим бичем сучасності. Через ослаблення імунітету, люди, які досягли похилого віку, піддаються вірусним інфекціям. Їм загрожує, наприклад, коронавірус COVID-19, який у всьому світі призвів до передчасної масової смерті людей похилого віку. Ми створюємо в будівлі та на території стерильні умови, в яких ймовірність заразитися виключена. Гості пансіонату знаходяться в знезараженому середовищі, де постійно проводиться антимікробна і антибактеріальна обробка предметів та атмосфери.

До хоспісу надходять пацієнти, яких мучить рак, інша невиліковна хвороба або просто наближається момент закінчення життєвого циклу. Для таких постояльців ми надаємо лагідну та ретельну опіку. Догляд за тяжкохворими, як і догляд за інвалідами, проводиться згідно з нашим внутрішнім розпорядком. Патронажне забезпечення, медикаментозне обслуговування, комфортне проживання у супроводі ввічливого, етичного персоналу. Зазначимо, що наші службовці проходять перед прийомом до нашої установи перевірку службою безпеки, а потім психологічний інструктаж, який неухильно слідують.

Які умови проживання пропонує всеукраїнський «Єдиний Центр»?

  • Розміщення в кімнатах, які розраховані на мінімізоване сусідство від трьох до п’яти осіб. Номери затишні, обстановка максимально зручна, проста та функціональна меблі. Вологе прибирання та провітрювання проводяться щодня. Білизна на ліжках змінюють у міру потреби. За попередньою домовленістю з додатковою оплатою можливі: індивідуальне поселення, ліжко спеціалізованої конструкції, ортопедичний матрац. Дозволяється привозити з дому предмети інтер’єру та речі, що полюбилися, які створюють певну атмосферу, що допомагає літнім українцям відчути себе у звичному, наближеному до домашнього оточення.
  • Харчування — чотири рази на день або на добу, що буває продиктовано таким розладом фізіологічного розпорядку, як безсоння, особливостями психічного стану та перебігу хвороби. Раціон, насичений потрібними нутрієнтами, вітамінами та мінералами, становить фахівець. Страви готуються з урахуванням смакових уподобань та, по можливості, гастрономічних побажань гостей. Вода завжди чиста, а продукти найсвіжіші.
  • Постійний контроль, який здійснюють патронажні спеціалісти. У цьому полягає одна з основних переваг поміщення старого пенсіонера у приватний геріатричний пансіонат. Постійне спостереження, максимально вірне діагностування поточних змін самопочуття – все це важливі складові безперервної боротьби з такими важковиліковними або невиліковними недугами, як цукровий діабет або онкологічне захворювання. У будь-якому випадку, прагнення до досягнення позитивної динаміки у розвитку хвороби дає свої плоди, формуються підтримуючі програми. Ремісія часто надає сили і волі до боротьби з згубною патологією, що несподівано дарує багато днів, місяців, а іноді й років.
  • Гігієнічне, побутове та медикаментозне обслуговування в особі наших «сестер милосердя». Доглядальниці та няні цілодобово сприяють нашим постояльцям. Природно, що деяких з них дошкуляє енурез, старечий склероз, старече недоумство і фрустрація. Не кажучи вже про тих, кого привела в будинок для літніх людей реабілітація після інфаркту, відновлення після перелому шийки стегна, іншого серйозного перелому або травми. Люди з особлывыми потребами, якими є Ваші дорогі люди похилого віку, вимагають невсипущої до себе уваги та безперервної підтримки у всіх життєвих аспектах. У цьому їм допомагає молодший патронажний персонал.
  • Можливість проводити вільний від сну та процедур час із людьми своєї вікової категорії. Спілкування один з одним серед наших гостей є важливою складовою заходів, спрямованих на створення, вирівнювання позитивного психоемоційного фону. У домашніх умовах, як правило, такої переваги немає. Розмова з співрозмовником, що тебе розуміє, про актуальні радощі і прикрощі безцінна для людини будь-якого віку. Що вже говорити про пенсіонерів, по-справжньому зрозуміти яких може тільки такий же літній громадянин, який пережив раніше і переживає зараз аналогічні проблеми? Зазначимо, що, перебуваючи вдома, люди похилого віку дуже рідко без докладаних зусиль можуть спілкуватися і ділитися наболілим із собі подібними.
  • Паркова, зелена зона для щоденних прогулянок та регулярного проведення часу на свіжому повітрі. Для всіх без винятку пацієнтів щодня доступно проводити в рекреаційній зоні стільки часу, скільки дозволяє провідний спеціаліст чи вони самі забажають. Розмови з сусідами, сидячи на лавочці або в інвалідному кріслі, спостереження за зміною природних сезонів, спів птахів і шелест листя в теплу пору року — чудовий бонус, який рідко доступний для мешканців багатоквартирних будинків.

Геріатричний пансіонат — найкращий вибір із можливих варіантів

В даний час у всьому світі спостерігається тенденція переміщення людей похилого віку з квартир і приватних будинків у спеціалізовані санаторії. І справа не в тому, що в сім’ях до них байдужі і не бажають оточувати турботою їхню старість. Сучасні вимоги такі високі, що в гідних, сумлінних співгромадян немає ні фізичної, ні психологічної можливості приділяти дорогим людям похилого віку стільки часу і душевних сил, скільки їм потрібно. Будинок для людей похилого віку надає патронажне обслуговування на високому рівні, забезпечує своїх постояльців усім необхідним для комфортного життя і, крім того, тут вони перебувають у суспільстві. Для кожної людини це вкрай важливо — до останніх днів почуватися повноцінним, затребуваним членом соціуму. Наш санаторій стане для Ваших рідних чудовою сторінкою життєвої історії, на яку їм захочеться додати ще багато цікавих моментів.

✅ Чи робить будинок для людей похилого віку догляд за хірургічними хворими?

Так, приватний геріатричний пансіонат Україна надає людям похилого віку українцям, які перенесли серйозне хірургічне втручання у внутрішні органи, медикаментозне, побутове та психологічне обслуговування. Зазвичай операції проводять у тих ситуаціях, коли тільки подібним методом можна досягти позитивної динаміки у розвитку патологій, таких, наприклад, як онкологічне захворювання. Операбельними є й різні недуги серцево-судинної системи. Після того як хірург виконає свою роботу, починає діяти наша патронажна служба. Літній пенсіонер, який надійшов до приватного хоспісу «Єдиний центр», проходить відновлювальні програми. Якщо у постояльця рак, то напши співробітники намагаються закріпити ті позитивні ефекти, якими характеризується спонтанна ремісія та тимчасова ремісія. Молодший патронажний склад оточує післяопераційних пацієнтів турботою та увагою. Доглядальниці цілодобово чергують поруч із пацієнтом, підтримують гігієну, допомагають переміщатися на процедури та діагностику, використовуючи ходунки, милиці, колісне крісло або каркасні ноші. Поряд з цим догляд за лежачими хворими включає індивідуальне годування, якщо наш гість позбавлений самостійності в цьому питанні.

✅ Надається паліативна допомога при розміщенні в приватний хоспіс?

Приватний геріатричний пансіонат Україна надає паліативну підтримку своїм постояльцям, які страждають на невиліковну хворобу, таку як лейкоз, рак, поліомієліт та інші. У чому сутність цього терміна? Слово «палій» має стародавнє походження — в античності воно означало предмет одягу: накидку, плащ чи покривало. Застосовуючи до сучасного медикаментозного обслуговування, ми використовуємо його позначення зняття хворобливих симптомів, але з остаточного лікування. Таким чином, паліативна допомога прикриває патологію «покривалом» із сильнодіючих анальгетиків, але не повністю усуває проблему зі здоров'ям. Поряд з цим, у цю послугу входить підтримка психоемоційної стабільності, причому не лише похилого віку українця, здоланого тяжкою недугою, а й його найближчого оточення — рідних та близьких. Цей захід необхідний, оскільки сім'я переживає сильний стрес, а глибока депресія веде до внутрішньосімейних проблем та виникнення хвороб у ланцюговій реакції. Зазначимо, що санаторій «Єдиний Центр», в якому розмістилися люди похилого віку з особливими потребами, створив позитивний психологічний клімат, що характеризується позитивною та доброзичливою атмосферою.

✅ Чи приймає приватний будинок для людей похилого віку пацієнтів з психологічними проблемами?

Літні українці, яких долає деменція, старече недоумство, депресія, фрустрація чи старечий склероз, поміщаються до геріатричного пансіонату України, отримують повноцінне забезпечення медикаментами, ввічливе побутове та гігієнічне обслуговування. Повною мірою це стосується і таких пацієнтів, яких мучить недуга Альцгеймера та синдром Паркінсона. Поряд із цим, проблеми психологічного характеру виникають внаслідок нападів захворювань серцевої та судинної систем, таких як інфаркт, інсульт, та попереднім їм коронарним патологіям (атеросклероз, стенокардія). Зазначимо, що наші експерти регулярно оглядають постояльців, надають рекомендації, роблять призначення, які виконує молодший патронажний персонал. Наші доглядальниці проходять ретельну перевірку службою безпеки перед прийомом на службу, а потім докладний інструктаж. Тому некоректні зауваження і, тим більше, дії на адресу пацієнтів повністю виключені. Медсестри стежать за своєчасним прийомом ліків та проведенням відновлювальних процедур. Няні всебічно опікуються пенсіонерів з ослабленим розумом: миють і перевдягають, стежать за повноцінним прийомом їжі, допомагають виходити на прилеглу до закладу «Єдиний Центр» територію, де розташована паркова зона для відпочинку на повітрі.

✅ Чи відбувається у стінах приватного хоспісу соціальна адаптація людей похилого віку?

Значення соціальної активності для кожної людини величезне, навіть якщо вона досягла похилого віку і, здавалося б, не особливо прагне спілкування. Однак це лише на перший погляд. Ваші рідні люди похилого віку можуть здаватися байдужими лише тому, що не мають можливості підтримувати контакт з представниками своєї вікової категорії. Адже так, насправді, і відбувається у більшості сімей, просто у повсякденних турботах Вам ніколи звернути увагу на цю особливість. Приватний геріатричний пансіонат «Єдиний Центр» приймає гостей не лише з такими поширеними віковими відхиленнями, як енурез, артрит, атеросклероз, старече недоумство, сенсорна депривація, але й з такими тяжкими недугами, як онкологія, лімфома, пневмонія. Для всіх своїх постояльців будинок для людей похилого віку Україна створює максимально комфортні психоемоційні умови, в яких у більшості літніх співгромадян реалізується соціальна адаптація. Можливість спілкуватися та проводити час з однолітками безцінна. Бесіди до душі, обмін враженнями після спільно переглянутої кінокартини, посильна участь в імпровізованому концерті — все разом створює ту благотворну атмосферу, якої так не вистачає в домашніх умовах.

✅ Чи можуть виникнути труднощі при розміщенні у приватний геріатричний пансіонат?

Ні, жодних складнощів при поміщенні Вашого родича чи родички до приватного хоспісу Україна не виникне. Для того, щоб отримати лаконічну та змістовну консультацію про розміщення в будинок для людей похилого віку «Єдиний Центр», потрібно лише зателефонувати до нас за номером, який вказаний на всіх сторінках нашого інтернет-ресурсу. Компетентний менеджер опише умови проживання, які Ви оціните самі, коли приїдете до шпиталю для літніх українців із ознайомчою екскурсією. Наші співробітники зорієнтують Вас за розцінками, і надалі Ви ухвалите самостійне рішення. Зазначимо, що ми можемо усунути можливі проблеми юридичної властивості та бюрократичні тяганини при оформленні необхідної документації. Поряд з цим, у деяких випадках ми сприятимемо при транспортуванні пацієнтів у санаторій або порекомендуємо гідне патронажне таксі від наших партнерів.

Статті
Мета, до якої прагне реабілітація після інфаркту — це стабільність у роботі серцевого апарату

Основним завданням оздоровчих заходів, які включені в результативне відновлення після інфаркту міокарда, являється відтворення до колишнього рівня фізичного, психологічного та соціального стану пацієнта, щоб він був в змозі повернутися до максимально активного та повноцінного життя. Всі ми чудово розуміємо, що головна мета, до якої прагне реабілітація після інфаркту — це стабільність у роботі серцевого апарату….

Чому ефективна реабілітація після інсульту завжди стартує невдовзі після фатального загострення патології?

Ефективне відновлення та кваліфікований догляд за літніми після інсульту завжди починаються максимально рано після травмуючої події, оскільки своєчасні заходи значно збільшують шанси на відновлення функцій організму, роблять ймовірнішим запобігання ускладненням і, отже, дають обґрунтовану надію на якнайшвидше повернення до повноцінного життя. Основна причина, чому реабілітація стартує незабаром після інсульту, полягає в тому, що на ранній…

Комфорт та підтримуючі процедури пропонує пенсіонерам найкращий пансіонат для літніх осіб (Черкаси)

На сьогодні ситуація у сфері охорони національного здоров’я, на жаль, постійно погіршується. У цьому регресі передусім винна війна в Україні, через яку економічна та соціальна криза лише набирає негативної динаміки. Інваліди та люди з особливими потребами, що досягли поважних років, першими відчули на собі тотальну тривожність та хронічний стрес, а глибока депресія призводить до посилення…