Мережа будинків для людей похилого віку
Догляд за хворими
та літніми людьми
в Україні

Ми завжди готові вам допомогти!

Ми дбаємо про найцінніше

Догляд за хворими Паркінсона


Старі люди через пережиті стреси і переживання можуть захворіти. Хвороба Паркінсона часто спалахує у людей похилого віку. Варто стежити за розладом нервової системи та вміти визначити стан хворої людини. При прояві змін рекомендуємо викликати спеціаліста або одразу ж дзвонити до Єдиного Центру.

Догляд за хворими Паркінсона: вдома та в стаціонарі

Розберемося по порядку та визначимо для вас найкращий спосіб догляду за хворими людьми. Почнемо з азів хвороби і продовжимо вирішення подібної ситуації при цьому захворюванні. Від вас буде потрібно багато терпіння та сил, щоб забезпечити належним відходом своїх близьких.

Симптоми хвороби Паркінсона:

– тремтливі кінцівки.

– Мимовільні рухи пальцями рук.

– Повільна мова.

– Невпевнена хода. Тремтять ноги при ходьбі.

– Кам’яна маска на обличчі.

– Невиконання простих дій.

– Нетримання сечі та калу.

– Різка втрата ваги.

– Деменція з проявом тривалої депресії.

Догляд за хворим

При початковій стадії хвороби хворий не потребує допомоги. Але коли хвороба прогресує, то можна замовити послугу в Єдиному Центрі. Пацієнтів потрібно показувати спеціалісту. Найзручніше запросити експерта додому — це допоможе вкотре не травмувати психіку хворих людей похилого віку.

Можна скористатися послугою «патронажна служба в Одесі». Це зручно та вигідно для родичів хворих людей похилого віку. Надайте нам можливість доглядати ваших бабусь і дідусів у повному обсязі на професійному рівні.

Вдома

Турбота про літніх людей лягає на плечі родичів. Але не завжди вони можуть доглядати своїх підопічних. У них немає сил та належного часу, який забирає основна робота, сім’я та діти. Не думайте, що це легко. Ні не легко, а важко з моральної точки зору. Догляд у домашніх умовах дозволить забезпечити гідне життя пацієнтам, яких долає хвороба Паркінсона.

Пансіонат для літніх Одеса виконає догляд вдома у пацієнтів із цим захворюванням. Ми маємо реальну можливість надати послугу в повному обсязі та з проживанням нашої доглядальниці.

Вправи

Хворі повинні виконувати низку основних вправ, які призначить фахівець. Слід постійно розробляти руки та рухливість усіх суглобів. Фізичні вправи мають виконувати у щоденному порядку. Запросіть спеціаліста до себе додому: він навчить вас певним проведенням вправ.

Харчування

Хворі люди відчувають постійний трясіння рук, тому відбувається розлиття їжі. Пацієнти часто соромляться, тому слід проводити допомогу при їх годівлі. Для напоїв дайте соломинку – через неї питво не розплескуватиметься. Терті супи зручно їсти через великі трубочки.

Якщо у людини похилого віку відсутні проблеми зі стільцем, то виключати звичне меню не варто. Якщо людина похилого віку практично не рухається, то кількість їжі потрібно скоротити.

Прогулянки

Свіже повітря йде на користь хворим людям. Вдихання чистого кисню добре впливає на мізки. Рекомендуємо супроводжувати на прогулянках літніх хворих людей. Час не повинен перевищувати більше 4 годин на день у літній час, а в зимовий час не більше двох годин на день. Пацієнти повинні рухатися та більше ходити, ніж сидіти на лавках.

За допомогою пересування можна використовувати спеціальні ходунки, тростини. Під час прогулянок потрібно нагадувати пацієнтові ставити рівно стопу і не горбитися. Прогулянки в парках та скверах при спокійній обстановці допомагають уникнути зайвої міської метушні та миготіння перед очима.

Гігієнічні процедури

Потрібно допомагати проводити гігієнічні процедури. Варто набратися сил та терпіння. Регулярне чищення зубів, вмивання, хворі повинні виконувати самостійно, але під контролем. Руки повинні регулярно розроблятися.

У пансіонаті

Ознайомтеся з послугою — догляд за літніми пансіонатами від Єдиного Центру:

Харчування

Дотримання норми при харчуванні досить важливе. Небажано перегодовувати пацієнтів, тому що вони перестануть рухатися від тривалого перетравлення їжі та присутності тяжкості у шлунку. Накладається обмеження на солоні та солодкі продукти. Доглядальниця допомагає проводити годування в пансіонатах Єдиного Центру.

Процедури

Усі процедури призначає лише фахівець. Обслуговуючий персонал виконує приписи та дотримується рекомендацій. Розпорядження допомагають не прогресувати хвороби Паркінсона. Наші співробітники справді продовжують життя подібних пацієнтів та постояльців.

Основним етапом процедур є профілактика лікарської терапії. Усі ліки виписує фахівець, а помічники та медсестри стежать за їх своєчасним прийняттям.

Прогулянки проводяться на загородженій території. Пацієнти нікуди не підуть і будуть на увазі у доглядальниць. Дворики все облаштовані лавами та альтанками. Це дуже зручно у будь-якій стороні.

Основні процедури:

  • Фототерапія.
  • Психотерапія.
  • Заняття ЛФК з хворими людьми.
  • Заняття з відновлення мови.
  • Установка правильного дихання.

Гігієнічні процедури

Для прийняття душу і ванни хворим надаються сидіння, що обертаються. Деякі пансіонати мають глибокі ванни. Купання проходить під наглядом фахівців та доглядальниць. Плавання допомагає випрямити поставу та розробляти кінцівки. Також відбувається зміцнення слабкої м’язової системи.

Наш Єдиний Центр надасть комплекс послуг для Ваших літніх родичів:

  • Підбере найкращий пансіонат від Єдиного Центру для літніх людей.
  • Вибрати доглядальницю.
  • Здійснити транспортування хворих людей похилого віку. Кожен будинок для людей похилого віку виділяє власний транспорт для перевезення тяжко хворих людей. У нас є власний магазин, у якому великий асортимент потрібних товарів для допомоги пацієнтам похилого віку із хворобою Паркінсона.

Рекомендуємо прийняти допомогу від Єдиного Центру. Наші фахівці надають патронажну допомогу та здійснюють догляд за людьми похилого віку. Звертатися можна будь-коли через наш сайт або по телефону.

Статті
Дім престарілих створить спосіб життя, який зупинить хворобу Альцгеймера

Судинна деменція катастрофічно швидко розповсюджується серед населення планети протягом останніх двох десятиліть. З середини нульових років ХХІ століття намітилося зростання захворюваності, від якої сьогодні немає ліків. Так, один із підвидів деменції, а саме хвороба Альцгеймера, поступово стає звичайною хворобою людей похилого віку не тільки в економічно розвинених країнах, а й у нашій державі, яку війна…

Інсульт вкорочує людське життя, а фізкультура та антистрес — продовжують!

Інсульт, будь то геморагічний, субарахноїдальний, ішемічний чи кардіоемболічний напад, є одним із найнебезпечніших загострень серцево-судинної патології. У всьому світі за кількістю смертей це друга причина смертності. На першому місці сумного рейтингу, згідно із загальнопланетарною статистикою ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я), ішемічна хвороба серця. Симптоми інсульту викликані тим, що відбувається тяжке, часто незворотне порушення кровообігу у…

Кардіолог перерахував 4 ключові фактори, які виключають інфаркт

Усвідомити те, як найпростіше захиститися від інфаркту, насамперед важливо для українців та українок вікової групи 65+. Люди з особливими потребами, що досягли поважних років, не завжди приділяють своєму самопочуттю належну увагу, оскільки драматична повсякденність, яку принесла країні війна в Україні, не дозволяє їм зайнятися собою належним чином. Їхнім сім’ям потрібно сконцентруватися, зібрати доступні кошти та…