Мережа будинків для людей похилого віку
Догляд за хворими
та літніми людьми
в Україні

Ми завжди готові вам допомогти!

Ми дбаємо про найцінніше

Транспортування Одеса


У рамках патронажного сервісу, який надає будинок для людей похилого віку «Єдиний Центр», передбачаються не лише реабілітація після інфаркту, перелому шийки стегна, інсульту та оперативного лікування. Доступно замовити послугу перевезення лежачих хворих, вартість/ціна якої оптимально збалансована в умовах існуючого в Україні ринку і тому цілком влаштовує переважну більшість наших співгромадян. Підкреслимо, що при розміщенні похилого віку пенсіонера в геріатричний пансіонат «United Center», транспортування клієнта в місті Одеса та по регіону Одеська область проводиться партнерською фірмою надійно та безпечно.

Всі ми розуміємо, що швидке та акуратне переміщення інвалідів, тяжкохворих, українців, які досягли похилого віку та обтяжених віковими патологіями, у міській чи обласній транспортній інфраструктурі життєво їм необхідне.

доставка інвалідів до реабцентру, перевезення лежачих хворих до лікарні, будинок для людей похилого віку, Одеса, транспортування в пансіонатЛюди з особливими потребами, які страждають на хронічні (цукровий діабет, хвороба Альцгеймера, сенильна деменція, паркінсонізм) та невиліковні (онкологія, рак, осте ) недугами, потребують всебічної опіки.

Ослабленим людям похилого віку або тяжко хворим, які пережили серцево-судинну кризу молодшим членам сімей часто дуже складно або навіть неможливо просто пройти горизонтальною поверхнею від ліжка в туалет/ванну. Що ж говорити про спуск або підйом сходами? Їм потрібна патронажна допомога професійних санітарів, які мають відповідні навички і перебувають у гарній фізичній формі, що дозволяє надійно опікуватися тим, хто потребує опіки та кваліфікованого невідкладного транспортування.

Наші медбрати, фельдшер і водій завжди на своєму місці

реанімобіль, медтаксі, інватаксі, Одеса, перевезення тяжкохворих, милиці, ходунки Підбір співробітників до нашої служби доставки потенційних постояльців до відновлювального та підтримуючого закладу «Єдиний Центр», а також до лікарні, поліклініки чи навпаки — додому, виконується скрупульозно і без зайвого поспіху.

Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб кожен, хто входить до екіпажу медтаксі, відповідав високим професійним вимогам. Після відбору серед претендентів на кожну позицію проводиться перевірка службою безпеки і якщо все гаразд, то призначається випробувальний термін, в ході якого стає зрозуміло, які якості (насамперед людські) має претендент.

Головне в нашій непростій справі – це самопочуття клієнтів після доставки за потрібною адресою. Тобто, ми зобов’язані зробити все, щоб хвора чи ослаблена людина не відчувала погіршення. Зрозуміло, пасажирів нерідко характеризує поганий (з цілком зрозумілих причин) настрій, який здатний створити ряд комунікативних проблем, але наш санітарний ніколи ні словом, ні навіть поглядом не погіршуватиме негативний психоемоційний фон, якщо такий спостерігається у підопічного.

Інватаксі обладнано всіма пристроями, які потрібні в дорозі

У медичному таксі Help Liner є все, що потрібно для оперативного перевезення інвалідів та лежачих хворих до стаціонару, на обстеження, діагностику, аналізи чи консультацію фахівця.

  • На стінах реанімобіля є фіксуючі пристрої, за допомогою яких кріпляться інвалідний візок або колісне крісло, що уможливлює перевезення в них клієнтів: найчастіше інвалідам важко або небажано залишати звичний засіб пересування по вулиці та всередині будівлі.
  • Кушетка для горизонтального транспортування лежачих і нездатних навіть сидіти пацієнтів, яких спеціальними ременями утримують на ній у статичному та безпечному положенні під час руху у міській чи обласній дорожній інфраструктурі.
  • Медичні ноші колісні з легованого алюмінієвого сплаву, що володіють високим рівнем стерильності, що дозволяє доставляти на них підопічних прямо в палату інтенсивної терапії або в операційну — те саме у зворотному напрямку.
  • Ходунки, милиці, потрібні для переміщення на мінімальні відстані тих клієнтів, які здатні переміщатися за допомогою допоміжних засобів та за підтримки патронажних співробітників.
  • Різні ноші (жорсткі, складні, ковшові), часто здатні знадобитися в тому чи іншому випадку: кресельні ноші найчастіше затребувані завдяки зручності для санітарів та опікуваних клієнтів під час спуску або підйому по численних сходах.

Додамо, що перевезення лежачих хворих, інвалідів, тяжкохворих після операції на спеціалізованому реанімобілі доступне у містах Черкаси, Кривий Ріг та Львів. Вашого родича або близьку людину акуратно і негайно доставлять у лікарню, медичний центр, діагностичний комплекс або будинку для літніх людей досвідчені водій та санітари. Послуга надається й у зворотному напрямку — з лікарні додому.

Статті
Дім престарілих створить спосіб життя, який зупинить хворобу Альцгеймера

Судинна деменція катастрофічно швидко розповсюджується серед населення планети протягом останніх двох десятиліть. З середини нульових років ХХІ століття намітилося зростання захворюваності, від якої сьогодні немає ліків. Так, один із підвидів деменції, а саме хвороба Альцгеймера, поступово стає звичайною хворобою людей похилого віку не тільки в економічно розвинених країнах, а й у нашій державі, яку війна…

Інсульт вкорочує людське життя, а фізкультура та антистрес — продовжують!

Інсульт, будь то геморагічний, субарахноїдальний, ішемічний чи кардіоемболічний напад, є одним із найнебезпечніших загострень серцево-судинної патології. У всьому світі за кількістю смертей це друга причина смертності. На першому місці сумного рейтингу, згідно із загальнопланетарною статистикою ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я), ішемічна хвороба серця. Симптоми інсульту викликані тим, що відбувається тяжке, часто незворотне порушення кровообігу у…

Кардіолог перерахував 4 ключові фактори, які виключають інфаркт

Усвідомити те, як найпростіше захиститися від інфаркту, насамперед важливо для українців та українок вікової групи 65+. Люди з особливими потребами, що досягли поважних років, не завжди приділяють своєму самопочуттю належну увагу, оскільки драматична повсякденність, яку принесла країні війна в Україні, не дозволяє їм зайнятися собою належним чином. Їхнім сім’ям потрібно сконцентруватися, зібрати доступні кошти та…