Мережа будинків для людей похилого віку
Догляд за хворими
та літніми людьми
в Україні

Ми завжди готові вам допомогти!

Ми дбаємо про найцінніше

Транспортування Одеса


У рамках патронажного сервісу, який надає будинок для людей похилого віку «Єдиний Центр», передбачаються не лише реабілітація після інфаркту, перелому шийки стегна, інсульту та оперативного лікування. Доступно замовити послугу перевезення лежачих хворих, вартість/ціна якої оптимально збалансована в умовах існуючого в Україні ринку і тому цілком влаштовує переважну більшість наших співгромадян. Підкреслимо, що при розміщенні похилого віку пенсіонера в геріатричний пансіонат «United Center», транспортування клієнта в місті Одеса та по регіону Одеська область проводиться партнерською фірмою надійно та безпечно.

Всі ми розуміємо, що швидке та акуратне переміщення інвалідів, тяжкохворих, українців, які досягли похилого віку та обтяжених віковими патологіями, у міській чи обласній транспортній інфраструктурі життєво їм необхідне.

доставка інвалідів до реабцентру, перевезення лежачих хворих до лікарні, будинок для людей похилого віку, Одеса, транспортування в пансіонатЛюди з особливими потребами, які страждають на хронічні (цукровий діабет, хвороба Альцгеймера, сенильна деменція, паркінсонізм) та невиліковні (онкологія, рак, осте ) недугами, потребують всебічної опіки.

Ослабленим людям похилого віку або тяжко хворим, які пережили серцево-судинну кризу молодшим членам сімей часто дуже складно або навіть неможливо просто пройти горизонтальною поверхнею від ліжка в туалет/ванну. Що ж говорити про спуск або підйом сходами? Їм потрібна патронажна допомога професійних санітарів, які мають відповідні навички і перебувають у гарній фізичній формі, що дозволяє надійно опікуватися тим, хто потребує опіки та кваліфікованого невідкладного транспортування.

Наші медбрати, фельдшер і водій завжди на своєму місці

реанімобіль, медтаксі, інватаксі, Одеса, перевезення тяжкохворих, милиці, ходунки Підбір співробітників до нашої служби доставки потенційних постояльців до відновлювального та підтримуючого закладу «Єдиний Центр», а також до лікарні, поліклініки чи навпаки — додому, виконується скрупульозно і без зайвого поспіху.

Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб кожен, хто входить до екіпажу медтаксі, відповідав високим професійним вимогам. Після відбору серед претендентів на кожну позицію проводиться перевірка службою безпеки і якщо все гаразд, то призначається випробувальний термін, в ході якого стає зрозуміло, які якості (насамперед людські) має претендент.

Головне в нашій непростій справі – це самопочуття клієнтів після доставки за потрібною адресою. Тобто, ми зобов’язані зробити все, щоб хвора чи ослаблена людина не відчувала погіршення. Зрозуміло, пасажирів нерідко характеризує поганий (з цілком зрозумілих причин) настрій, який здатний створити ряд комунікативних проблем, але наш санітарний ніколи ні словом, ні навіть поглядом не погіршуватиме негативний психоемоційний фон, якщо такий спостерігається у підопічного.

Інватаксі обладнано всіма пристроями, які потрібні в дорозі

У медичному таксі Help Liner є все, що потрібно для оперативного перевезення інвалідів та лежачих хворих до стаціонару, на обстеження, діагностику, аналізи чи консультацію фахівця.

  • На стінах реанімобіля є фіксуючі пристрої, за допомогою яких кріпляться інвалідний візок або колісне крісло, що уможливлює перевезення в них клієнтів: найчастіше інвалідам важко або небажано залишати звичний засіб пересування по вулиці та всередині будівлі.
  • Кушетка для горизонтального транспортування лежачих і нездатних навіть сидіти пацієнтів, яких спеціальними ременями утримують на ній у статичному та безпечному положенні під час руху у міській чи обласній дорожній інфраструктурі.
  • Медичні ноші колісні з легованого алюмінієвого сплаву, що володіють високим рівнем стерильності, що дозволяє доставляти на них підопічних прямо в палату інтенсивної терапії або в операційну — те саме у зворотному напрямку.
  • Ходунки, милиці, потрібні для переміщення на мінімальні відстані тих клієнтів, які здатні переміщатися за допомогою допоміжних засобів та за підтримки патронажних співробітників.
  • Різні ноші (жорсткі, складні, ковшові), часто здатні знадобитися в тому чи іншому випадку: кресельні ноші найчастіше затребувані завдяки зручності для санітарів та опікуваних клієнтів під час спуску або підйому по численних сходах.

Додамо, що перевезення лежачих хворих, інвалідів, тяжкохворих після операції на спеціалізованому реанімобілі доступне у містах Черкаси, Кривий Ріг та Львів. Вашого родича або близьку людину акуратно і негайно доставлять у лікарню, медичний центр, діагностичний комплекс або будинку для літніх людей досвідчені водій та санітари. Послуга надається й у зворотному напрямку — з лікарні додому.

Статті
Програму реабілітація після інсульту ефективно виконує найкращий пансіонат для літніх людей в Одесі

Одне з найнебезпечніших загострень хронічного захворювання серцево-судинної системи, яким є субарахноїдальний, ішемічний, кардіоемболічний або геморагічний інсульт, потребує якнайшвидшого медичного обслуговування. Допомога потрібна вже тоді, коли напад (апоплексичний удар, розрив аневризми, крововилив у мозок, гострий тромбоз чи інша форма) тільки починається, але якщо інсульт вже стався, то необхідно негайно викликати швидку допомогу. Невідкладний приїзд професійних медиків…

Турботу про людей похилого віку з хронічними та невиліковними захворюваннями надасть приватний будинок для літніх

Практично у всіх українських сім’ях є літні бабусі та дідусі, матері та батьки, дядьки та тьоті, яким потрібні опіка, увага та медичне обслуговування. Дійсно, люди з особливими потребами, які досягли поважних років, часто потребують професійної допомоги. Їм вкрай необхідний кваліфікований догляд за літніми після інсульту або догляд за хворими у стаціонарі, але звичайна лікарня не…

Чому приватний будинок для літніх людей краще, ніж послуги доглядальниці, яка приходить до літнього пацієнта додому?

У наш тривожний час дуже багато громадян переживають численні проблеми через ослаблене самопочуття. Мирне населення, яке проживає на прифронтових територіях і у великих населених пунктах стратегічного значення, наражається на небезпеку у зв’язку з обстрілами та бомбардуваннями. Навіть міжнародні спостерігачі відзначають помітне збільшення захворюваності серед українських громадян, оскільки третій рік поспіль триває війна в Україні. Насамперед…