Мережа будинків для людей похилого віку
Догляд за хворими
та літніми людьми
в Україні

Ми завжди готові вам допомогти!

Ми дбаємо про найцінніше

Догляд за онкологічними хворими, Хоспіс, Паліативна Допомога, Догляд за літніми, Послуги Доглядальниці (Няні)


Реабілітація після інсульту, догляд за хірургічними хворими, відновлення після перелому шийки стегна

Проблеми зі здоров’ям починаються зазвичай після 60 років. Літні українці старше 70 і 80 років вже мають, на жаль, стандартний набір таких вікових відхилень, як енурез, простатит, старече недоумство, артроз, остеохондроз, артрит і старечий склероз. Все разом це створює ту потребу в патронажному забезпеченні, яку далеко не завжди є можливість задовольнити в домашніх умовах. У родичів не вистачає часом рук для адекватного обслуговування дорогих серцю людей похилого віку, яких переслідує когнітивний розлад, викликаний такими серйозними хворобами, як рак, цукровий діабет або остеосаркома. Всі ми розуміємо, що догляд за онкологічними хворими — відповідальна і багатоважна справа, для багатьох наших співгромадян нездійсненна. За таких непростих, обтяжливих обставин незамінним помічником виявляється приватний хоспіс «Єдиний Центр», у якому онкохворі почуваються захищеними та потрібними іншим членам суспільства.

Багато хто розглядає момент приміщення старого пенсіонера, якого обтяжує онкологічне захворювання, у приватний геріатричний пансіонат, як неетичний прояв байдужості та байдужості. Це хибна позиція. Розглянемо обставини, за яких проводиться догляд за хірургічними хворими у домашніх умовах. Ваш батько або мати, дідусь або бабуся, брат або сестра, дядько або тітка повертаються з лікарні, де проведено операцію з видалення злоякісної пухлини або частини легені (сегментектомія), до чого іноді призводить туберкульоз. Необхідні хіміотерапія та санаторне лікування. З першим все зрозуміло — необхідно їздити на процедури. З другим — не зовсім.

будинок для людей похилого віку, догляд за онкологічними хворими, послуги доглядальниціУ багатьох Ваших знайомих є можливість вдома реалізувати < strong>догляд за хірургічними хворими в умовах санаторного лікування? Ми впевнені, що такі можливості мають дуже мало. Яким чином зазвичай здійснюється догляд за інвалідами, якими за фактом є люди похилого віку, які перенесли хірургічне втручання у внутрішні органи? Зазвичай ми доглядаємо за нашими старими родичами у квартирах та приватних будинках. Набагато рідше це вдається робити на дачі чи заміському котеджі. Заради цього гідного та поважного заняття багатьом відповідальним, дорослим людям доводиться залишати свою роботу, бізнес, а дітям кидати навчання або не приділяти навчальному процесу достатній обсяг часу. Виходить, що виконуючи свій родинний обов’язок, сім’я зазнає непоправних матеріальних і соціальних втрат. Другий важливий аспект – якість обслуговування.

Наскільки ймовірно, що літній родич, який потребує ґрунтовного, якісного медикаментозного та процедурного обслуговування, отримає його в домашніх умовах від своїх рідних? Така ймовірність надзвичайно мала. Для цього необхідно, щоб хтось із сім’ї мав теоретичні знання та практичний досвід ведення подібної діяльності. Простіше кажучи, потрібно, щоб у сім’ї був досвідчений працівник охорони здоров’я хоча б середньої або молодшої ланки. Інакше впоратися із навантаженням буде дуже непросто. За відсутності можливості за прискореною програмою навчитися елементарних маніпуляцій краще відразу звернутися до професіоналів — замовити послуги доглядальниці або попрямувати в приватний будинок для людей похилого віку «United Center».

Які варіанти охорони здоров’я можливі і який вибір краще зробити?

Погодинна медсестра — це, безперечно, дієвий спосіб впоратися з тими процедурними моментами, які потрібні в рамках догляду за хірургічними хворими. Неухильне дотримання відновлювальної програми є єдиною можливістю для того, щоб реабілітація після перелому шийки стегна, іншої серйозної травми або хронічного, невиліковного захворювання, принесла свої довгоочікувані плоди. Але найняти для роботи в будинку гідного працівника дуже непросто. Які фактори мають безпосереднє значення у цьому питанні?

  • Рекомендації, якими свого співробітника забезпечить агентство або надасть достовірне джерело з найближчого оточення, є відправною точкою перед наймом на роботу. Тільки так на початковому етапі Ви зорієнтуєтеся серед багатьох кандидатур, які характеризують багатство вибору, але не завжди якості. Тому момент наявності рекомендацій дуже важливий. Однак, далеко не всі медсестри можуть їх надати, що є перешкодою для укладання з ними безпечного для Вас і корисного для онкохворого трудового договору.
  • Практичний досвід у подібного роду професійній діяльності, а саме у такій, як всебічна опіка хірургічних пацієнтів та догляд за онкологічними хворими, необхідний. Крім того, що потрібен практично безперервний гігієнічний сервіс, потрібна обробка післяопераційних швів та ран. Спочатку гнійна хірургія формується в тому, що асептика та антисептика супроводжують усі маніпуляції з післяопераційними пацієнтами, не торкаючись основного лікувального процесу, пов’язаного з досягненням позитивної динаміки у розвитку патології. Далі за значимістю слідує обов’язковість та дисциплінованість у плані медикаментозної терапії — своєчасний і чітко дозований прийом лікувальних препаратів.
  • Людські якості, розвинені на належному рівні, допоможуть встановити з підопічним контакт, який годинна доглядальниця зобов’язана вміти створювати в рамках виконання своїх прямих обов’язків. Ні медсестра, ні няня не доб’ються очікуваного від них ефекту, якщо не ставляться до підопічного делікатно та з розумінням. Надзвичайно важливий і значущий момент, що доводить, що соціальний та етичний рівень працівника охорони здоров’я є найважливішою складовою його професіоналізму.

Чим краще розмістити онкохворого в приватний будинок для людей похилого віку «Єдиний центр» у порівнянні з нянею, що приходить додому?

послуги медсестри, реабілітація після інсульту , хоспісФундаментальною перевагою приміщення старого родича, якого долає рак, лімфома, лейкоз, хронічний бронхіт, ішемічна хвороба або пневмосклероз, в будинок для людей похилого віку є комплексне обслуговування. Тут Ваші дорогі люди похилого віку опиняються в приязній обстановці, де щодня зустрічають з подякою. До послуг постояльців не тільки безперебійна, кваліфікована опіка, а й атмосфера, що характеризується спокоєм і безперервною дією, спрямованою до максимального оздоровлення та підтримки досягнутого. Догляд за літніми після операцій та загострень серцево-судинних недуг вимагає від молодшого та старшого персоналу тотальної консолідації уваги, знань та душевних сил.

Такі процеси, як реабілітація після ішемічного інсульту, відновлення після інфаркту міокарда, нерідко займають багато часу. Іноді – до завершення життєдіяльності пацієнта. Крім того, після інфаркту, інсульту, ускладнень у сечостатевих, опорних та рухових системах виникають побічні ефекти психічного та психологічного патогенезу. Переважно це деменція (старече недоумство), фрустрація, старечий склероз і сенсорна депривація, які ваблять для людей похилого віку українців у стан вічної тривоги, невпевненості та нездатності здійснювати елементарні побутові маніпуляції, наприклад|.
Подібною симптоматикою характеризуються поширені, на жаль, хвороба Альцгеймера і синдром Паркінсона. Ці недуги також вимагають монотонного, одноманітного у своїй ретельності забезпечення всім необхідним протягом тривалого часу. Реабілітація та реконструкція когнітивних функцій у домашніх умовах часто буває неефективною. Враховуючи обмежені терміни для хворих, які досягли поважного віку, відсутність поетапно настаючого позитивного ефекту може мати згубний вплив. Тому послуги хоспісу у такій ситуації безсумнівно надійніші, ніж підтримуюча програма в домашніх умовах, що здійснюється силами родичів або погодинної медсестри, а також звернення до державної установи.

Який порядок та обслуговування пропонує приватна геріатрія?

  • Поселення в кімнатах з мінімізованим сусідством від трьох до п’яти осіб. Затишна обстановка: вологе прибирання, як і провітрювання приміщення, здійснюється щодня. Заміна білизни на спальних місцях здійснюється відповідно до потреби або на вимогу. За попередньою домовленістю та за окрему оплату можливе індивідуальне поселення, а також спеціальна конструкція ліжок, протипролежневий, ортопедичний матрац.
  • Патронажна опіка різними фахівцями. На відміну від державної медустанови, пацієнти завжди знаходяться під контролем. Постійна увага забезпечує миттєву реакцію складу на будь-які зміни самопочуття. Ретельне діагностування є у цьому сенсі важливою підмогою. Коронаграфія, ЕхоКГ, чергові ЕКГ (електрокардіограма) та СМАД (добове моніторування артеріального тиску) дозволяють бути завжди напоготові. Сприяння в цьому їм надають регулярні аналізи та огляди.
  • Послуги медсестри у доступі цілодобово. Виконання чітких лікарських приписів та процедурних маніпуляцій згідно з вивіреним графіком гарантує максимальну реалізацію патронажної програми. Догляди опікуються літніми українцями на гігієнічному та побутовому рівнях — перевдягають та миють, здійснюють догляд за онкологічними хворими, допомагають переміщатися на огляди, діагностику та на свіже повітря. Медсестри скрупульозно контролюють прийом ліків та своєчасність асептичних, антисептичних маніпуляцій у рамках такої послуги, як догляд за хірургічними хворими.
  • Харчування надається в нашому санаторії чотири рази на день або на добу залежно від індивідуального графіка, рекомендацій спеціаліста, а також відповідно до дієтичного раціону. Столи накривають у їдальні. Можливе персональне годування в кімнаті при діагнозі, що передбачає постільний режим. Страви готуються з очищеної води та свіжих продуктів.
  • Прогулянки та проведення часу на свіжому повітрі практикуються щодня. Інвалідний візок, ходунки, милиці та каркасні ноші є тими допоміжними засобами, за допомогою яких молодший патронажний персонал забезпечує можливість проводити час на свіжому повітрі всім без винятку постояльцям санаторію для літніх людей. Знаходження в рекреаційній зоні, яка обладнана на прилеглій до хоспісу території, дозволяє пацієнтам спостерігати, як один природний сезон змінює інший, бачити дерева, птахів, розмовляти один з одним на умиротворюючі теми.

Паліативна допомога надається невиліковним хворим та родичам страждаючих

Надання паліативної підтримки, що передбачає повне усунення або хоча б нівелювання больового синдрому, разом з допомогою психологічного та соціального характеру є хворим, яких мучить рак або інша невиліковна хвороба. Поряд з цим, сім’ї також мають право розраховувати на таку допомогу, оскільки всі близькі люди переживають стрес, пов’язаний з важкою недугою родича. Психолог проводить розмови, рекомендує ті чи інші методи протистояння депресивним настроям. Тому що депресія — негативне психологічне явище, що призводить до виникнення нервових розладів, які можуть спричинити психосоматичне захворювання.

✅ Хоспіс «United Center» надає догляд за онкологічними хворими?

Так, в рамках послуги догляд за хірургічними хворими, літніми та лежачими, який здійснює приватний будинок для людей похилого віку «Єдиний Центр», наші фахівці опікуються пацієнтами, якщо їх долає онкологічне захворювання. Для таких постояльців доступне цілодобове медикаментозне, обслуговування, що здійснюється не лише провідними експертами, але й молодшим патронажним складом, крім того, що медсестра виконує оздоровчі призначення та контролює своєчасний прийом ліків, послуги доглядальниці включають турботу про санітарну та побутову гігієну. святкові та у вихідні дні

✅ У чому полягає гігієнічний та побутовий догляд за онкологічними хворими?

Догляд за літніми, у тому числі догляд за хірургічними хворими та пацієнтами, яких мучить рак, остеомієліт, цукровий діабет та інші невиліковні недуги, приватний хоспіс «Єдиний Центр» здійснює на належному рівні. Послуги доглядальниці, в рамках якої здійснюється Няні перевдягають підопічних, миють їх, підтримують у відвідуванні процедурних кабінетів, годують, коли вони позбавлені самостійності в цьому аспекті, допомагають проводити час на свіжому повітрі, використовуючи милиці, колісне крісло, ходунки або носилки. Поряд з цим, наші доброзичливі медсестри завжди готові поговорити з постояльцем, почитати вголос книгу, допомогти зателефонувати з рідними. ?

✅ Догляд за онкологічними хворими передбачає психологічну підтримку?

Так, зрозуміло, припускає. У рамках забезпечення онкохворих на гігієнічну, медикаментозну та побутову опіку надається також і паліативна допомога. Вона передбачає як усунення больового синдрому шляхом прийому потужних анальгетиків чи інших знеболюючих препаратів, а й надання соціальної, моральної та духовної підтримки. При цьому йдеться не лише про постояльців, а й про сім'ї хворих, яким також пропонується психологічна допомога. Родичі переживають сильний стрес через тяжку недугу рідного старого. Такий негативний настрій психіки нерідко занурює людину у стан, коли їм оволодіває глибока депресія. Депресивні стани, у свою чергу, загрожують сутінковим станом психіки, яке усувають досвідчені фахівці.

Статті
Комфорт та підтримуючі процедури пропонує пенсіонерам найкращий пансіонат для літніх осіб (Черкаси)

На сьогодні ситуація у сфері охорони національного здоров’я, на жаль, постійно погіршується. У цьому регресі передусім винна війна в Україні, через яку економічна та соціальна криза лише набирає негативної динаміки. Інваліди та люди з особливими потребами, що досягли поважних років, першими відчули на собі тотальну тривожність та хронічний стрес, а глибока депресія призводить до посилення…

Серцевий напад — це не вирок, але необхідне результативне відновлення після інфаркту

Об’єктивна ситуація у сфері охорони національного здоров’я, на жаль, дуже погіршилася останні кілька років. Війна в Україні продовжує нагнітати в країні соціальну та економічну кризу, що дуже негативно впливає на самопочуття громадян держави. Зрозуміло, у групі ризику насамперед інваліди та люди з особливими потребами, які належать до вікових категорій 60+ та 70+. У багатьох з…

Результативне відновлення після інсульту вимагає від родини постраждалого повної самовіддачі

Дуже небезпечне для життя будь-якої людини гостре порушення кровообігу в судинах голови призводить до загибелі тисяч нервових клітин у тканинах мозку. Зазначимо, що інсульт розташований на другому рядку фатального рейтингу у світовій статистиці серед причин загибелі жителів нашої планети (на першому місці — ішемічна хвороба серця), які найчастіше фіксує ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я). Тож…