Мережа будинків для людей похилого віку
Догляд за хворими
та літніми людьми
в Україні

Ми завжди готові вам допомогти!

Ми дбаємо про найцінніше

Хоспіс Україна, Догляд за Онкологічними Хворими, Геріатричний Пансіонат, Догляд за Хірургічними Хворими


Будинок людей похилого віку, реабілітація після інсульту, послуги доглядальниці, догляд за лежачими хворими

Нерідко людину, яка досягла похилого віку, долає невиліковну недугу – лімфома, лейкоз, поліомієліт, рак та інші. Боротьба із хворобою часом триває роками: чергуються кризові стани, спонтанна чи тимчасова ремісія, потім знову погіршення самопочуття тощо. Все це вимотує літніх українців, які мають серйозні проблеми зі здоров’ям, а не переживають стандартні вікові відхилення, такі як артрит, енурез, простатит, старечий склероз і сенсорна депривація. Страждають від нескінченної зміни надії та відчаю не тільки дорослі хворі, а й сім’ї, які витрачають на боротьбу з недугою весь життєвий потенціал. У таких ситуаціях усім допоможе приватний хоспіс України. Дорослі люди продовжать нарощувати кар’єру, просувати свій бізнес, удосконалювати професійні навички, а діти зможуть успішніше вчитися. Закінчиться плутанина зі змінним наглядом, складнощі з поїздками на обстеження, діагностування та процедури.

догляд за хірургічними хворими, будинок для людей похилого віку, хоспісБазовою перевагою, якою володіє приватний будинок для людей похилого віку «Єдиний Центр», для тих, хто знаходиться наприкінці життєвого шляху Ваших рідних людей, є те, що вони не будуть самотні і забуті в наших благодатних стін. Якщо Ваш вибір — помістити бабусю або дідуся, дядька чи тітку, батька чи матір, брата чи сестру до нас на тривалий час або на короткий період, поки Ви не можете оточити його належним доглядом, то без сумніву не пошкодуєте про своє рішення. Термінове відрядження або можливість поїхати на курорт, взявши довгоочікувану відпустку, часто вимагають миттєвого рішення про гідне забезпечення похилого віку пенсіонера, якому потрібен догляд за тяжкохворим. Виїзна паліативна допомога також доступна і чудово себе зарекомендувала на пізніх етапах (термінальна стадія), а також тимчасових і спонтанних поліпшеннях самопочуття в тому випадку, якщо долає онкологічне захворювання.

Погодинна медсестра або доглядальниця — це гідний вихід із ситуації, яка ускладнюється необхідністю у відповідальних членів сім’ї продовжувати заробляти матеріальні кошти тоді, коли старі родичі вимагають постійної присутності та безперебійної опіки. Патронажна служба у виконанні нашої мережевої компанії гарантує порядність та неухильне дотримання програми, що підтримує. Наші співробітники пройшли ретельну селекцію перед прийомом у компанію на роботу, перевірку службою безпеки та психологічну підготовку, яка допомагає їм перейнятися крихкими настроями підопічних і бути з ними ввічливими.

Зрозуміло, більшість онкохворих не прагне нікуди виїжджати з дому, де всім набагато легше пережити будь-які кризові ситуації. Однак, у певний період, для того, щоб досягти позитивної динаміки у розвитку згубної хвороби, дуже корисний стаціонар. Що потрібно хворим? Відсутність больових відчуттів, щоб біль відступив і дозволив зітхнути з полегшенням, дотримання всіх гігієнічних нормативів, побутові зручності, коректне, ввічливе поводження та ставлення старшого та молодшого патронажного персоналу. Все це хоспіс «United Center» надає. Але, є ще дещо, про що багато людей похилого віку, на жаль, забули за час протиборства віковим розладам і невиліковним хворобам. Це — соціальна адаптація, яка відіграє дуже важливе значення для досягнення психосоматичної стабільності та продовження усвідомленості.

Що чекає на постояльців при розміщенні в приватний хоспіс «Єдиний центр»?

  • Безперервна опіка патронажного складу. Фахівці консультують людей похилого віку, яких долає онкологічне захворювання або хронічна обструктивна хвороба легень (ХОЗЛ). На відміну від державних установ подібної спрямованості, огляди постояльців фахівцями проходять у нас щодня. Тому їхнє самопочуття у нас під контролем, а співробітники своєчасно реагують як на позитивні, так і на негативні його зміни. Такий ефект можливий виключно на стаціонарі.
  • Поселення в затишних номерах у нечисленному складі кількістю від трьох до п’яти сусідів. Щодня проводиться вологе прибирання та провітрювання кімнат. Зміна постільної білизни — за потреби, а не за графіком. Допускається і навіть заохочується, якщо пацієнт привозить із собою улюблені речі, звичні предмети, обстановки, пензлики, фарби, полотна, альбоми, музичні інструменти, а за попередньою домовленістю — навіть невеликих вихованців. Домашні тварини чудово прикрашають повсякденний побут і піднімають настрій. Індивідуальне розміщення можливе на договірній основі за окремим тарифом.
  • Живлення раціональне, нутрієнти присутні в рекомендованому обсязі. Чотири рази на день накривають до трапези в їдальні. Для окремої групи пацієнтів, які не в змозі впоратися самостійно, можливе персональне годування. У таких випадках їжу допомагають прийняти чуйні няньки. Страви готуються виключно із свіжих продуктів та очищеної води. Збалансований раціон призначає провідний спеціаліст. Кухар враховує смакові уподобання та, по можливості, побажання в меню.
  • Послуги доглядальниці. Старі пенсіонери, обтяжені тривалими, тяжкими хворобами, які часом позбавляють їхньої рухливості, вимагають до себе постійної уваги, а також безперервного гігієнічного та медикаментозного обслуговування. Все це реалізують медсестри, які виконують уколи, крапельниці і вчасно видають ліки, а також дбайливі няньки, які миють, переодягають, посильно розважають і годують хворих.
  • Соціалізація. Наші постояльці перебувають у суспільстві людей, які досягли поважного віку, та професіоналів патронажу. У такому середовищі, де завжди можна поділитися поточними проблемами та знайти при цьому розуміння. Наші співробітники уважно вислухають і дадуть рекомендацію, а однолітки підтримають емоційну бесіду, яка допомагає хворим психологічно розвантажитися.
  • Прогулянки у зеленій зоні. На території існує рекреаційний сектор, де всі без винятку постояльці проводять час на свіжому повітрі. Доглядальниці допомагають хворим долати цю невелику, але часто самостійно непереборну відстань, використовуючи інвалідне крісло, ходунки, милиці або каркасні ноші. Наші пацієнти насолоджуються зміною сезонів природи, співом перелітних птахів, діляться один з одним враженнями і відволікаються від неминучих проблем.

Чим ускладнений догляд за лежачими хворими в домашніх умовах і чим добрий приватний стаціонар?

хоспіс, паліативна допомога, догляд за онкологічними хворимиДогляд за хірургічними хворими особливо непростий тих людей, які є патронажними працівниками і немає досвіду у цій сфері. Після операції з видалення злоякісної пухлини пацієнтів очікує хіміотерапія, за якою, можливо, піде довгоочікувана ремісія. Але це означає моментальну фізичну бадьорість після хірургічного втручання у організм. Здатність пацієнта самостійно обслуговувати себе в побутовому та гігієнічному аспектах часом зникає надовго або в гіршому випадку назавжди. Окрім щоденних, що повторюються біля ліжка хворого на маніпуляції, знадобиться їздити на процедури, регулярно відвідувати діагностичні кабінети, здавати аналізи, їздити на прийоми до різних експертів. Це складно і виходить далеко не у всіх родичів, що люблять.
Що ж робити, якщо не вдається найняти адекватну доглядальницю і самим теж не впоратися? У такому непростому стані допоможуть лише професіонали. Приватний хоспіс «Єдиний Центр» створює домашню комфортну атмосферу, в якій наші постояльці не почуваються обділеними в людському плані. Тут вони спілкуються з літніми українцями, яких дошкуляє пневмонія, атеросклероз і старече недоумство, спричинене віковим розладом або тяжкими недугами. Але навіть вони продовжують почуватися членами соціуму, до яких прислухаються і не залишають у важку хвилину один на один з нещастям.

Додамо, що геріатричний пансіонат не практикує такі умови утримання, як у таборі юних скаутів, при яких утруднено спілкування з родичами. У ситуації, коли йдеться про юних школярів, навмисне відірваних від батьківської підтримки для того, щоб стартувало формування особистої відповідальності та здатності протистояти життєвим штормам, все зовсім навпаки. У нашому закладі працює цілодобове підключення до мережі Інтернет та, природно, покриття телефонної мережі. Ласкаві доглядальниці готові сприяти бажанню пацієнтів зателефонувати рідним телефоном, якщо самостійно це зробити для них складно. Няні також завжди допоможуть застосувати програму на смартфоні або планшеті для здійснення сеансу відеозв’язку з сім’єю.

Відвідування завжди вітаються, за винятком тих моментів, коли старі люди сплять, проходять фізіотерапевтичні або підтримуючі процедури. Потрібно сказати, що у будівлі шпиталю для літніх українців є спеціальне приміщення для того, щоб постояльці відзначали серед близьких сімейні урочистості або спілкувалися з рідними в приватній обстановці. При такому спілкуванні часто є запрошений психолог, невролог або інший лікар, якого зобов’язує до подібної дії паліативна медицина.

Підтримка хворих та родичів духовно та емоційно

геріатричний пансіонат, реабілітація після інсульту, хіміотерапіяПриватний будинок для людей похилого віку «Єдиний Центр», який відкритий для пенсіонерів віком від 70 і 80 років, пропонує своїм пацієнтам таку послугу, як паліативна допомога. Термін походить від середземноморського поняття «палій» – накидка, плащ, покривало. Так, античне слово, яке в давнину означало верхній одяг, в охороні здоров’я сучасності є корінням назви сервісу з підтримки невиліковних хворих. Таким чином, йдеться про пом’якшення хворобливих симптомів, але не про позбавлення тяжкої патології. За допомогою сильних анальгетиків, які накривають, прикривають постояльця від больового синдрому, біль нівелюється або зовсім залишає літнього гостя нашого санаторію. Знеболення відбувається паралельно психоемоційній підтримці, яка здатна бути дуже ефективною в умовах стаціонару.

Паліативна підтримка забезпечує необхідними медикаментами та психологічною допомогою не лише самих постояльців, а й найближчих до них людей. Сильний стрес, який переживають рідні в ході прагнення зробити все можливе для рідного старого, найчастіше призводить до такого вкрай негативного явища, як затяжна, глибока депресія. Метою надання паліативної допомоги є недопущення подібних явищ, оскільки депресивний стан і фрустрація іноді призводять до нових захворювань у колі близьких родичів. Фахівці, які відстежують сімейну ситуацію зсередини, проводять індивідуальні та групові заняття, надають лікарську опіку.

Окремо підкреслимо, що літні українці, які проходять серйозні курси лікування, що відновлюють і підтримують, у стінах нашого геронтологічного санаторію отримують можливість такої важливої ​​терапевтичної складової, як соціальна адаптація. Навіть якщо це їх останні роки, місяці життя, пацієнти проводять їх не лише у сумному настрої, а й із радісними моментами, які дарує їм тепло спілкування. У будинку для людей похилого віку «United Center» вечорами організовують культурні заходи у вигляді спільних переглядів телепередач та кінофільмів, проходять заняття в гуртках за інтересами, у святкові дні— імпровізовані концерти.

✅ На який максимальний і мінімальний періоди поміщають старого родича в хоспіс?

Жодних обмежень та тимчасових рамок для розміщення у приватний геріатричний пансіонат «Єдиний Центр» ніким не визначено. Догляд за лежачими хворими та догляд за літніми гарантується всім без винятку пацієнтам незалежно від періоду їх перебування у стінах установи. Які ситуації можливі? Літні українці, у яких рак, лімфома, лейкоз або пневмонія у тяжкій формі, нерідко переживають остаточний етап захворювання, який називають медиками термінальна стадія. Тому сім'я поміщає своїх рідних людей похилого віку у приватний хоспіс для спрощення отримання ними такої послуги, як паліативна допомога. Таким чином, перебуваючи під наглядом фахівців, людина, яка досягла похилого віку, отримує медикаменти, що усувають больовий синдром, а також допомогу, яку надає психолог. Опинившись у колективі людей, які мають аналогічні захворювання, наші постояльці реалізують позитивні налаштування психоемоційного фону, незважаючи на невтішний діагноз. Поряд з цим іноді відбувається так, що в домашніх умовах тимчасово не виявляється поряд з хворим відповідального за його стан родича. Тому причиною може бути терміновий від'їзд у відрядження або проведення далеко від будинку такої ж довгоочікуваної, як і необхідної часом відпустки. Тоді пацієнт стає постояльцем будинку для людей похилого віку на той нетривалий термін, на який йому необхідна турбота наших компетентних фахівців та дбайливих доглядальниць.

✅ Яким чином невиліковним пацієнтам надається паліативна допомога?

Паліативний патронаж спрямований на усунення больових відчуттів при невиліковних хворобах, таких як онкологічне захворювання, а також на духовну, емоційну та соціальну підтримку страждаючих людей похилого віку. Походження самого терміна має античне коріння: жителі древнього Середземномор'я називали словом «палій» предмети одягу — плащ, накидку, покривало. Приватний хоспіс «Єдиний Центр» надає невиліковним хворим медикаментозне «покривало», яке ліквідує больовий синдром, але не усуває саму хворобу. Поряд із цим, наші співробітники допомагають впоратися зі станом глибокої депресії, яка долає не лише літніх українців, а й родичів, які переживають стресовий стан через неможливість кардинально змінити ситуацію. Таким чином, паліативна допомога в ідеалі надається всій родині, яка переживає нещастя, незважаючи на те, що вік пацієнта перевищує 70, а то й 80 років. Зазначимо, що будинок для людей похилого віку має ту благотворну атмосферу, яка надає позитивний вплив на постояльців, які зазнають таких паралельних згубної недуги розладу, як фрустрація, старечий склероз і сенсорна депривація. Дозвілля гостей пансіонату збагачене спілкуванням один з одним, що є для них безцінним даром. Поряд з цим, проводяться індивідуальні та групові заняття зі спеціалістом з психології, з вправами, що відновлюють та підтримують функції всього організму, окремих кінцівок при розладі опорної та рухової систем. Вечорами – культурна програма: спільний перегляд телепередач, улюблених фільмів, концертів. Наші ввічливі доглядальниці готові почитати вголос цікаву книгу чи популярний журнал, а потім обговорити прочитане з постояльцем.

✅ Чи потрібно привозити із собою в хоспіс інвалідне крісло?

Приватний будинок для людей похилого віку «Єдиний Центр» має в своєму розпорядженні колісні крісла для переміщення постояльців по будівлі установи та на її території, де розташована рекреаційна зона. Також є і милиці, і ходунки для тих пацієнтів, які важко, але все ж таки здатні пересуватися на власних ногах. Для тих гостей геріатричного пансіонату, які не здатні ходити та сидіти, ми використовуємо каркасні ноші. Пандуси та перила оперізують усі будівлі нашого санаторію, тому для інвалідів є можливість переміщатися у кріслі навіть без сторонньої допомоги. Деякі постояльці привозять колісне крісло з дому. Найчастіше так роблять у тих випадках, якщо вони мають дуже комфортний і сучасний візок модернізованого типу, який оснащений додатковими функціями. Додамо, що наші «сестри милосердя» опікуються пацієнтами цілодобово у будні, святкові та у вихідні дні. Доглядальниці забезпечують догляд за хірургічними хворими: миють їх і переодягають, щодня виробляють в кімнатах вологе прибирання, провітрюють приміщення, надають допомогу при прийомі їжі, якщо хворий позбавлений самостійності в цьому питанні. Таким чином, і старший, і молодший патронажний персонал здійснює безперервне забезпечення тяжкохворих медикаментами, мануальними та фізіотерапевтичними процедурами, побутовими та гігієнічними маніпуляціями.

✅ Що пропонує приватний хоспіс щодо розміщення пацієнтів?

Приватний геріатричний пансіонат «Єдиний центр» пропонує поселення в затишних кімнатах, які розраховані на те, що в них одночасно перебувають від трьох до п'яти осіб. Таке мінімальне сусідство не заважає постояльцям і позначається лише на рівні обслуговування. Навпаки, присутність ровесників з аналогічними проблемами допомагає активніше долати стрес, який нерідко долає хворих, які довго перебувають наодинці в домашніх умовах. Таким чином спілкування завжди йде пацієнтам на користь і ніяк їх не турбує. Індивідуальне поселення також передбачено, але за попередньою домовленістю та за окремими розцінками. Житлове приміщення щодня провітрюють, роблять вологе прибирання. Послуги доглядальниці також включені у загальну опіку. Няні доглядають постояльців, перевдягають їх, миють, допомагають їсти. Харчування дієтичне, проводиться чотири рази на день у їдальні або в номері. Експерт щодня оглядає наших гостей та робить призначення, яке медсестри неухильно та своєчасно виконують. Для постояльців проводяться персональні та загальні заняття зі спеціалістом з психології. У другій половині дня, вільної від процедур, що охороняють, практикуються гуртки за інтересами, настільні ігри, вечірній кінозал. На території будинку для людей похилого віку обладнана паркова зона для щоденних прогулянок. Няні допомагають вийти на свіже повітря тим, хто потребує підтримки, а також забезпечують таким проведенням часу лежачих хворих на термінальній стадії.

✅ Як невідкладно визначити літнього родича у приватному хоспісі?

Для того, щоб Ваш дорогий старий, який переживає термінальну стадію онкологічного захворювання або іншу невиліковну недугу, якнайшвидше опинився під нашою патронажною опікою, Вам необхідно негайно набрати телефонний номер, вказаний на кожній сторінці нашого інтернет-ресурсу. Компетентний менеджер компанії «Єдиний Центр» небагатослівно та змістовно ознайомить Вас із нашими актуальними можливостями, після чого ми запросимо Вас на екскурсію до геріатричного пансіонату «United Center». Приїхавши до приватного будинку для людей похилого віку, Ви зустрінетеся з адміністратором, який на місці продемонструє умови перебування та догляд за літніми, реалізований нами. Далі дію за Вами. Якщо після обговорення варіантів у родинному колі, Ви приймете позитивне для нас рішення, то залежно від поточної ситуації ми самі забезпечимо транспортування літнього пацієнта та його супроводжуючих або порекомендуємо партнерське патронажне таксі. Спеціальний транспорт є переважним засобом пересування майбутніх постояльців хоспісу, оскільки обладнаний відповідним чином - кушетка, необхідні кріплення, відповідний інвентар. Поряд із цим — команда патронажної підтримки та водій, який пройшов ретельний інструктаж.

Статті
Дім престарілих створить спосіб життя, який зупинить хворобу Альцгеймера

Судинна деменція катастрофічно швидко розповсюджується серед населення планети протягом останніх двох десятиліть. З середини нульових років ХХІ століття намітилося зростання захворюваності, від якої сьогодні немає ліків. Так, один із підвидів деменції, а саме хвороба Альцгеймера, поступово стає звичайною хворобою людей похилого віку не тільки в економічно розвинених країнах, а й у нашій державі, яку війна…

Інсульт вкорочує людське життя, а фізкультура та антистрес — продовжують!

Інсульт, будь то геморагічний, субарахноїдальний, ішемічний чи кардіоемболічний напад, є одним із найнебезпечніших загострень серцево-судинної патології. У всьому світі за кількістю смертей це друга причина смертності. На першому місці сумного рейтингу, згідно із загальнопланетарною статистикою ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я), ішемічна хвороба серця. Симптоми інсульту викликані тим, що відбувається тяжке, часто незворотне порушення кровообігу у…

Кардіолог перерахував 4 ключові фактори, які виключають інфаркт

Усвідомити те, як найпростіше захиститися від інфаркту, насамперед важливо для українців та українок вікової групи 65+. Люди з особливими потребами, що досягли поважних років, не завжди приділяють своєму самопочуттю належну увагу, оскільки драматична повсякденність, яку принесла країні війна в Україні, не дозволяє їм зайнятися собою належним чином. Їхнім сім’ям потрібно сконцентруватися, зібрати доступні кошти та…