Мережа будинків для людей похилого віку
Догляд за хворими
та літніми людьми
в Україні

Ми завжди готові вам допомогти!

Ми дбаємо про найцінніше

Догляд за хворими у стаціонарі


Ваші родичі похилого віку зі здоров’я потрапляють на обслуговування до стаціонару. Фахівець із догляду за хворим виконує роботу в рамках установи. Цього замало. Хворий потребує професійної та додаткової допомоги.

Зателефонуйте в Єдиний Центр і ми виділимо та підберемо для хворої лежачої людини грамотного фахівця. Літня людина перебуватиме в чистоті та якісному догляді. Послуга коштує недорого.

Тому варто до нас звертатися і не допускати помилок під час догляду. Наприклад, лежачий пацієнт у стаціонарі може довго пролежати на мокрих простирадлах і через це у нього утворюються пролежні, які швидко переходять на рівні утворення гангрени. У лікарні ніхто не доглядатиме, постійно прибиратиме і змінюватиме підгузки та багато іншого.

Пропонуємо варіант, який не тільки забезпечить догляд хворій людині, але й дозволить не почуватися самотнім. Наш Єдиний Центр візьме на себе повну відповідальність за продовження життя людей похилого віку.

Ми забезпечимо повною турботою, людським ставленням, необхідними препаратами. Наші постояльці швидко звикають до належного догляду та повертатися додому не хочуть. Чесно кажучи, всі наші літні люди стають однією великою родиною. Кожен допомагає один одному перемогти бар’єр самотності та жити далі.

Догляд за лежачими хворими в стаціонарі: необхідні процедури, алгоритм проведення, потрібні товари та поради

Єдиний Центр проводить необхідні процедури для лежачих хворих. Догляд за хворими у похилому віці проводиться якісно:

 • Ваші родичі мають індивідуальний підхід.
 • Вимір тиску по кілька разів на день.
 • Своєчасний прийом лікарських препаратів.
 • Допомога у проведенні всіх процедур.
 • Зміна одягу та білизни.
 • Міняємо підгузки.
 • Надаємо потрібні товари та забезпечуємо всім необхідним.

Прийміть пораду: якщо ваші родичі мають серйозне захворювання і вони залишилися в лежачому положенні, то звертайтеся до Єдиного Центру. Ми зможемо допомогти підняти на ноги хворих людей. Надамо догляд за літніми, незважаючи на песимістичний діагноз.

Правила догляду за лежачими хворими у стаціонарі:

 • Неухильне виконання розпоряджень.
 • Дотримання графіка аналізів, ін’єкцій.
 • Погодження проводить годування хворої людини.
 • Гігієнічні процедури. Миття тіла, підстригання нігтів, миття голови.
 • Профілактика пролежнів. Обробка ранок спеціальними препаратами.
 • Спостереження за підключенням дихальних пристосувань.
 • Виклик фахівця в екстреній ситуації.
 • Читання книг та проведення розмов на абстрактні теми.
 • Забезпечення супроводу на прогулянки, туалет.

Слід зазначити те, що не у всіх стаціонарах надається реабілітація. Її можна пройти в Єдиному Центрі за допомогою спеціальних програм. Ми маємо все необхідне для тимчасового перебування хворих людей.

Так само Єдиний Центр проводить повне відновлення людей похилого віку після інфарктів та інших хвороб. У процесі беруть участь усі співробітники, які націлені на позитивний результат. Варто це відзначити і за необхідності звертатися до нас за допомогою.

Профілактика пролежнів, годування, зміна білизни. Оснащення для догляду за лежачими пацієнтами

Єдиний Центр надає особливі послуги:

– Фахівці щоденно проводять профілактику від пролежнів.

– Годування лежачих та хворих людей повною мірою.

– Здійснюємо щоденну зміну одягу та постільної білизни.

– Надаємо догляд за лежачими хворими в умовах стаціонару. Послуга затребувана серед закладів охорони здоров’я та клінік.

– Надаємо власне обладнання для догляду за людьми похилого віку.

– Провітрюємо приміщення та проводимо прибирання.

Чи потрібний додатковий патронажний догляд у медустанові?

Патронажна служба потрібна в тому випадку, якщо ви знаходитесь у державній установі і там немає додаткової допомоги. Додаткові послуги здійснює наш Єдиний Центр з догляду за хворими та літніми людьми: надаємо всю необхідну допомогу та надамо інформацію. Варто зазначити, що Єдиний Центр має багато позитивних відгуків серед колишніх постояльців та хворих людей. Наші фахівці йдуть назустріч кожній хворій людині.

патронажний догляд

Особливий догляд із розумінням може надати патронажний співробітник, який вміє та знає всі тонкощі та нюанси професійного догляду за людьми похилого віку. У багатьох закладах охорони здоров’я не передбачено такого звернення. Радимо прийняти правильне рішення та зателефонувати до Єдиного Центру прямо зараз.

Ми допоможемо зберегти та відновити здоров’я людям похилого віку. Для лежачих хворих надамо спеціальні ліжка з матрацами для зручності. У нас можна поселити бабусь та дідусів зі складними захворюваннями. Вони зможуть провести залишок життя в повному комфорті та затишній обстановці.

Якщо у вас немає відповідного транспорту для транспортування хворої людини, ми готові вам його надати в будь-якому місті. Відстань значення не має. Ваше завдання заздалегідь обговорити та уточнити нюанси, решту ми зробимо самі. Головне те, що ви знатимете те, що з вашими старими родичами все в порядку. Ви зможете їх відвідувати у будь-який зручний для вас час. Чекаємо на ваші дзвінки.

Статті
Дім престарілих створить спосіб життя, який зупинить хворобу Альцгеймера

Судинна деменція катастрофічно швидко розповсюджується серед населення планети протягом останніх двох десятиліть. З середини нульових років ХХІ століття намітилося зростання захворюваності, від якої сьогодні немає ліків. Так, один із підвидів деменції, а саме хвороба Альцгеймера, поступово стає звичайною хворобою людей похилого віку не тільки в економічно розвинених країнах, а й у нашій державі, яку війна…

Інсульт вкорочує людське життя, а фізкультура та антистрес — продовжують!

Інсульт, будь то геморагічний, субарахноїдальний, ішемічний чи кардіоемболічний напад, є одним із найнебезпечніших загострень серцево-судинної патології. У всьому світі за кількістю смертей це друга причина смертності. На першому місці сумного рейтингу, згідно із загальнопланетарною статистикою ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я), ішемічна хвороба серця. Симптоми інсульту викликані тим, що відбувається тяжке, часто незворотне порушення кровообігу у…

Кардіолог перерахував 4 ключові фактори, які виключають інфаркт

Усвідомити те, як найпростіше захиститися від інфаркту, насамперед важливо для українців та українок вікової групи 65+. Люди з особливими потребами, що досягли поважних років, не завжди приділяють своєму самопочуттю належну увагу, оскільки драматична повсякденність, яку принесла країні війна в Україні, не дозволяє їм зайнятися собою належним чином. Їхнім сім’ям потрібно сконцентруватися, зібрати доступні кошти та…