Мережа будинків для людей похилого віку
Догляд за хворими
та літніми людьми
в Україні

Ми завжди готові вам допомогти!

Ми дбаємо про найцінніше

Правова інформація


ПРАВОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ: ПРАВИЛА І УМОВИ

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Весь ризик та вся відповідальність у зв’язку з використанням даного сайту лягає на плечі відвідувачів. Компанія «Єдиний центр» не гарантує, що сайт не містить вірусного контенту, який завдасть шкоди вашому програмному забезпеченню та електронно-обчислювальній техніці. Наш геріатричний пансіонат не гарантує, що подана на ресурсі інформація відповідає дійсності на момент перегляду. «Єдиний центр» не відповідальний за будь-який негатив, якому Ви можете зазнати внаслідок використання даного сайту.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Всі права на інформацію, матеріали (за винятком free фото та відеороликів з YouTube) та тексти, що містяться на нашому сайті, належать дому для людей похилого віку «Єдиний центр». Тому матеріали, що містяться на цьому сайті, не можна використовувати або передавати третім особам з метою отримання прибутку без попередньої на те згоди компанії «Єдиний центр» у письмовій формі. Ви можете переглядати та роздруковувати матеріали, що містяться на даному сайті, з метою особистого використання та/або для прийняття рішень щодо замовлення психіатричних чи геронтологічних послуг.

Ніякі посилання на наш сайт не можна робити без попередньої письмової згоди геріатричного пансіонату «Єдиний центр».

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

Всі відомості, що містяться на сайті, носять виключно інформаційний характер і не є вичерпними. Вказані ціни є рекомендованими і можуть відрізнятися від діючих у будинку для літніх цін на послуги, що надаються на території України — вартість може бути змінена у будь-який час.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Для отримання більш детальної інформації про конфіденційність дивіться розділ Політика конфіденційності будинку для людей похилого віку «Єдиний центр».

ПОСИЛКИ

На цьому сайті можуть бути посилання на сторонні сайти, які не мають жодного відношення до цього сайту. За жодних обставин «Єдиний центр» не несе відповідальності за зміст, використання чи доступність подібних сторонніх сайтів. Посилання на будь-які сторонні сайти надані виключно для вашої зручності без будь-яких гарантій компанії. Будь-які сторонні посилання на цей сайт повинні розміщуватись за попередньою письмовою згодою компанії «United Center».

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ «UNITED CENTER»

Якщо у вас виникли питання щодо вартості профілактики, діагностики та терапії психічних розладів у літніх людей, невідкладно зверніться до нашого компетентного менеджера або до найближчого будинку для людей похилого віку в Києві, Одесі та Черкасах.

Зі загальних питань про компанію «United Center», напрямки нашої діяльності та про затребувані послуги звертайтесь за номером телефону: +38(097)243-03-03.

Статті
Дім престарілих створить спосіб життя, який зупинить хворобу Альцгеймера

Судинна деменція катастрофічно швидко розповсюджується серед населення планети протягом останніх двох десятиліть. З середини нульових років ХХІ століття намітилося зростання захворюваності, від якої сьогодні немає ліків. Так, один із підвидів деменції, а саме хвороба Альцгеймера, поступово стає звичайною хворобою людей похилого віку не тільки в економічно розвинених країнах, а й у нашій державі, яку війна…

Інсульт вкорочує людське життя, а фізкультура та антистрес — продовжують!

Інсульт, будь то геморагічний, субарахноїдальний, ішемічний чи кардіоемболічний напад, є одним із найнебезпечніших загострень серцево-судинної патології. У всьому світі за кількістю смертей це друга причина смертності. На першому місці сумного рейтингу, згідно із загальнопланетарною статистикою ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я), ішемічна хвороба серця. Симптоми інсульту викликані тим, що відбувається тяжке, часто незворотне порушення кровообігу у…

Кардіолог перерахував 4 ключові фактори, які виключають інфаркт

Усвідомити те, як найпростіше захиститися від інфаркту, насамперед важливо для українців та українок вікової групи 65+. Люди з особливими потребами, що досягли поважних років, не завжди приділяють своєму самопочуттю належну увагу, оскільки драматична повсякденність, яку принесла країні війна в Україні, не дозволяє їм зайнятися собою належним чином. Їхнім сім’ям потрібно сконцентруватися, зібрати доступні кошти та…