Мережа будинків для людей похилого віку
Догляд за хворими
та літніми людьми
в Україні

Ми завжди готові вам допомогти!

Ми дбаємо про найцінніше

Догляд за літніми після інсульту


Інсульт пережити людям похилого віку важко. Ослаблений організм вимагає допомоги та особливого підходу. Це не легке випробування для всього організму загалом. Подолання психологічних бар’єрів, своєчасний прийом ліків потребує допомоги. Родичам складно впоратися із завданням, та й постійна зайнятість не дасть можливості правильно доглядати хвору людину.

Потрібно мати сталеві нерви та хорошу фізичну форму, щоб постійно перевертати та міняти постільну білизну або одяг хворої людини. Побачивши фекалій не кожен зможе витримати. Випробування не для людей зі слабкими нервами. Якщо показати зневагу у догляді, то це спровокує депресію та інші наслідки.

Догляд за хворим після інсульту, має величезне значення для збереження здоров’я та загального самопочуття. Люди похилого віку переживають з приводу тимчасової бездіяльності і даного лежачого становища. Їм потрібна моральна підтримка та людське ставлення від домочадців.

Радимо скористатися послугами Єдиного центру та помістити ваших родичів до нас на професійне лікування та якісний догляд до повного одужання. Час може тривати тривалий термін. Багато залежить від ступеня тяжкості пережитого інсульту та його наслідків.

Догляд за хворими після інсульту. Особливості догляду

Не рекомендуємо братися за допомогу без особливих знань та навичок. Будь-які ваші неправильні дії завдадуть шкоди здоров’ю хворій людині. Догляд за людьми після інсульту повинен здійснюватися фахівцями. Не намагайтеся допомогти самостійно, у вас мало досвіду. Будь-яка дія спровокує повторний інсульт, який посилить ситуацію в рази та призведе до паралізації людини.

Особливості у догляді:

– Повна відповідальність.

– Якісний догляд після інсульту від людей з досвідом і повним розумінням дій.

– Контроль за ситуацією.

– Доглядати за хворим має морально стійку людину. Будь-яка нервозність може позначитися на настрої хворої людини похилого віку.

– Справлятися з пролежнями та не допускати їх появи.

– Дотримуватись заходів безпеки.

– Правильно спілкуватися. Грубості та докори неприйнятні. Літня людина почне виявляти психоз — це викличе істерику та повну відмову від послуг.

Професійний догляд після інсульту

Єдиний центр надає в лікарні, клініці, вдома, необхідний догляд за лежачими людьми після пережитого інсульту. Наші доглядальниці виконають будь-яку роботу та нададуть професійну допомогу. Що входить до послуги:

 • Патронажні процедури.
 • Допомога в годуванні. Лежачих людей потрібно годувати професійно.
 • Дотримання розпоряджень.
 • Гігієнічний догляд. Миття та підмивання на регулярній основі.
 • Моральна підтримка. Проведення розмов на довірчому рівні.
 • Цілодобове спостереження. У будь-який момент може знадобитися допомога.
 • Зміна підгузків та винесення качок. Запобігає подразненню та появі гнійних пролежнів.

Догляд за хворим після інсульту вдома, надається Єдиним центром на тимчасовій або постійній основі. Ми готові піти вам на зустріч та надати допомогу вашим хворим родичам. Для нас головне вчасно допомогти і не залишити людину наодинці з проблемами здоров’я.

Допомога у виконанні побутових справ:

 • Годування. Проводиться із контролем приготовлених страв. Важливо, щоб хворий не поперхнувся.
 • Зміна постільної білизни. Здійснюється щодня та в міру забруднення від пролежнів.
 • Миття. Приміщення забирається щодня. Хворого потрібно мити і насухо промокати рушником.
 • Нормалізація тиску. Заміри тиску проводяться понад три рази.
 • Відновлення мови. Проведення занять до результату.
 • Фізичні навантаження. Проведення фізкультурних вправ для відновлення м’язів.
 • Профілактика пролежнів. Обробка пошкоджених ділянок тіла від пролежнів та запобігання їх появі.
 • Контроль прийому ліків. Здійснюється за розпорядженням фахівця. Дозується дозування та час прийому оздоровчих препаратів.

Догляд за лежачими хворими,  користується попитом. Єдиний центр надає послуги у будь-якій кількості та на будь-які терміни. Для виконання послуг вдома варто звертатись до нас. Саме наша організація має мережу по всіх містах для зручного користування.

догляд після інсульту

Профілактика інсульту

Потрібна для запобігання хворобам, що викликають інсульт. Профілактика запобігає інсульту на 80%. Люди похилого віку мають проходити всіх фахівців та обстежуватись кожного кварталу. При необхідності звертатися за профілактикою та консультуванням до професіоналів Єдиного центру щодо догляду за хворими людьми після інсульту.

Наш Єдиний Центр проводить відновлення організму людей похилого віку після інсульту. У процесі беруть участь співробітники різної категорії та напрямків. У нас особлива методика, яка дозволяє набути сили та бажання жити повноцінним життям. При необхідності ви можете поселити на тимчасове або постійне проживання старих родичів.

Варто сказати, що люди похилого віку досить швидко звикають до щоденного догляду, постійного спілкування. У них виявляється бажання залишитись у нашому Єдиному центрі назавжди. Не варто їм суперечити. Кожна людина має право вибору та ухвалення рішення.

Статті
Програму реабілітація після інсульту ефективно виконує найкращий пансіонат для літніх людей в Одесі

Одне з найнебезпечніших загострень хронічного захворювання серцево-судинної системи, яким є субарахноїдальний, ішемічний, кардіоемболічний або геморагічний інсульт, потребує якнайшвидшого медичного обслуговування. Допомога потрібна вже тоді, коли напад (апоплексичний удар, розрив аневризми, крововилив у мозок, гострий тромбоз чи інша форма) тільки починається, але якщо інсульт вже стався, то необхідно негайно викликати швидку допомогу. Невідкладний приїзд професійних медиків…

Турботу про людей похилого віку з хронічними та невиліковними захворюваннями надасть приватний будинок для літніх

Практично у всіх українських сім’ях є літні бабусі та дідусі, матері та батьки, дядьки та тьоті, яким потрібні опіка, увага та медичне обслуговування. Дійсно, люди з особливими потребами, які досягли поважних років, часто потребують професійної допомоги. Їм вкрай необхідний кваліфікований догляд за літніми після інсульту або догляд за хворими у стаціонарі, але звичайна лікарня не…

Чому приватний будинок для літніх людей краще, ніж послуги доглядальниці, яка приходить до літнього пацієнта додому?

У наш тривожний час дуже багато громадян переживають численні проблеми через ослаблене самопочуття. Мирне населення, яке проживає на прифронтових територіях і у великих населених пунктах стратегічного значення, наражається на небезпеку у зв’язку з обстрілами та бомбардуваннями. Навіть міжнародні спостерігачі відзначають помітне збільшення захворюваності серед українських громадян, оскільки третій рік поспіль триває війна в Україні. Насамперед…