Мережа будинків для людей похилого віку
Догляд за хворими
та літніми людьми
в Україні

Ми завжди готові вам допомогти!

Ми дбаємо про найцінніше

Догляд за Хірургічними Хворими, Дім Престарілих Україна, Хоспіс, Реабілітація Після Інсульту, Догляд за Онкологічними Хворими


Реабілітація після перелому шийки стегна, догляд за літніми, геріатричний пансіонат, послуги медсестри (доглядальниці)

Ні для кого не секрет, що хвороби у людей, які досягли поважного віку, часто мають тривалий, надзвичайно затяжний характер. Вікові відхилення в сечостатевій, серцево-судинній та опорно-руховій системах нерідко стають настільки проблематичними для здоров’я, що потрібне операційне втручання. Період відновлення після того, як хірург зробив необхідні маніпуляції з внутрішніми органами, буває досить складним та тривалим. І крім усього іншого настільки складним, що вся сім’я в якийсь момент починає відчувати певні складнощі щодо забезпечення рідного післяопераційного старого всім необхідним. У таких ситуаціях на допомогу приходить приватний будинок для людей похилого віку «Єдиний Центр», який надає професійний догляд за хірургічними хворими.

З якими проблемами стикаються сім’ї, які здійснюють догляд за інвалідами, якими фактично стають старі українці, які перенесли хірургічне втручання у внутрішні органи? Ці проблеми мають цілком об’єктивний характер. Онкологічне захворювання, виразка шлунка, перелом хірургічної шийки, інші складні травми та переломи, з якими проводять множинні операції, стають причиною того, що Ваш родич перетворюється на малорухливого та несамостійного члена сім’ї. Відповідальні і люблячі родичі опікуються своїми матерями та батьками, бабусями і дідусями, братами і сестрами на шкоду своїй роботі, бізнесу, навчанню та іншим особистісним процесам. Зрозуміло, навіть якщо ніхто не вважає такий підхід жертовним, без додавання особливої ​​патетики зауважимо, що такі обставини завдають більше шкоди сімейному благополуччю, ніж користі.

догляд за інвалідами, хоспіс, реабілітація після перелому шийки стегнаЯкий оптимальний вихід із подібного для всіх дуже складного становища бачиться нам? Уявіть, якщо виникла нагальна потреба Вашого негайного відправлення в нехай і нетривале відрядження? Або нарешті, після тривалого очікування, Вам представилася щаслива можливість вирушити на кілька тижнів у бажану відпустку на курорт у компанії подружжя? Що робити, якщо водночас потрібний якісний догляд за хірургічним хворим? Очевидно, варіантів негаразд і багато. Розглянемо один із них — послуги доглядальниці (няні), яка приходить позмінно або знаходиться у вашій оселі постійно.

Погодинна медсестра. У чому позитивні та негативні сторони такого сервісу?

Все-таки ситуація ускладнилася і Вам потрібна термінова медична допомога, гігієнічна та побутова опіка для літнього родича, який переніс складну операцію. Сімейні ресурси в цьому відношенні вичерпалися або тимчасово недоступні, тому Ви ухвалюєте рішення звернутися до найманих працівників. Що потрібно врахувати? Доглядальниця є цілком прийнятним варіантом для обслуговування дорослого хворого в тому випадку, якщо володіє наступними якостями:

  • Достовірні рекомендації (бажано з ближнього оточення). Важливість рекомендацій не можна недооцінювати, оскільки фактично Ви запрошуєте до будинку чужої людини, яка на невизначений період стає членом Вашої родини. Не всі агенції надають повну інформацію про своїх співробітників, а якщо мова про найм няні в приватному порядку, то тут і говорити нема про що — Ви маєте право навести найдокладніші довідки про досвід та моральний образ претендентки.
  • Достатній досвід у такого роду діяльності. Коли у рідного старого рак, хронічна обструктивна хвороба легень (ХОЗЛ), то виконуються видалення пухлини або операбельне скорочення об’єму легень. Після цього лікар призначає медикаментозний курс, що вимагає реалізації досвідченим медичним працівником. Медсестра повинна вміти правильно виконати укол, обробити рану, асептика та антисептика також на ній. Догляд післяопераційними ранами вимагає специфічних знань. Операції та знеболювання змінюють функції органів, виробляють з організмами деякі трансформації, тому важлива і теоретична, і практична підготовка доглядальниці, розуміння нею процесів, що відбуваються.
  • Безперечно людські переваги. Остання якість відіграє далеко не останню роль у виконанні лікарського обов’язку, а також адекватному ставленні до страждаючих. Люди з особливими потребами, якими є старі післяопераційні хворі, вкрай чутливі до змін настрою оточуючих. Тому ввічливе, етичне, стабільно доброзичливе ставлення вкрай бажане і рекомендується. Всі ми розуміємо, що відсутність душевного тепла в той період, коли реалізується догляд за онкологічним хворим, згубно відбивається на самопочутті літніх українців.

Лікування захворювань, які викликала злоякісна інфекція, виконує так звана гнійна хірургія. До таких хвороб відносяться флегмона, остеомієліт, абсцес легені та інші. Обробка післяопераційних ран є вкрай важливою частиною лікувального процесу, так само як і створення загальної стерильності навколо хворого, гігієнічна охайність у ході всіх побутових маніпуляцій. Таке всебічне ретельне обслуговування гарантує приватний геріатричний пансіонат «United Center».

У чому хороший стаціонарний догляд за хірургічними хворими?

  • Постійна увага фахівця. Наші співробітники регулярно оглядають постояльців, фіксують найменші зміни у самопочутті, коригують призначення, контролюють роботу молодшого патронажного складу. Швидше за все таке обслуговування в домашніх умовах неможливе. Додамо, що в стінах однієї будівлі проводяться фізіотерапевтичні процедури, діагностика та оздоровчі маніпуляції. У домашніх умовах питання транспортування і переміщень хворого актуальне завжди.
  • Медсестра та доглядальниця. Те, про що ми говорили вище, здійснюється найприроднішим чином у рамках опіки, якою оточує своїх гостей приватний хоспіс. Няні підготовлені, мають практичний досвід. Поряд з цим установа несе відповідальність за своєчасність та ефективність своїх дій. Цього Вам не зможе дати погодинна няня і доглядальниця. Знаходження Вашого родича в стаціонарі благотворно вплине не тільки на його самопочуття, а й на те, як почуватимуться інші члени сім’ї. Усвідомлення того, що рідний старий перебуває в надійних руках і оточений безперервною опікою компетентних працівників — надзвичайно благотворно для полегшення, покращення внутрішньосімейного клімату.
  • Розміщення у комфортних умовах. Поселення постояльців у затишних кімнатах, розрахованих на одночасне перебування у номері від трьох до п’яти осіб. Індивідуальне розміщення можливе за окремої оплати та попередньої домовленості. Існує також договірна можливість розміщення на ліжку спеціальної конструкції, на ортопедичному матраці. Профілактика та попередження пролежнів доступні всім без винятку гостям нашої медустанови. Щодня проводиться вологе прибирання номерів та провітрювання, зміна білизни на ліжках — на вимогу або за потребою.
  • Харчування та раціон. Годують у нашому санаторії для літніх пенсіонерів чотири рази на день. Столи накривають у їдальні або подають їжу до кімнати. Раціональну дієту складає експерт. Страви готуються виключно із свіжих продуктів та очищеної води з урахуванням смакових уподобань пацієнта. У тих випадках, коли постоялець позбавлений самостійності в їжі, його годує няня.
  • Спілкування серед однолітків. Можливість розмовляти один з одним, ділитися переживаннями, прикрощами та радощами — чудовий бонус стаціонарної опіки, якого, як правило, позбавлені хворих людей похилого віку, які перебувають на амбулаторному обслуговуванні. Правильно сплановане дозвілля має велике терапевтичне значення, яке не можна недооцінювати.
  • Время проведення на свіжому повітрі доступне всім постояльцям. Догляд за лежачими хворими має на увазі, що доглядальниці, використовуючи ходунки, колісне крісло, милиці та каркасні ноші, щодня допомагають підопічним перебувати в рекреаційній зоні, яка обладнана на прилеглій до хоспісу території. Тут пацієнти продовжують спілкування, спостерігають зміну сезонів природи, зростання та в’янення деревних пагонів, бачать перелітних птахів та насолоджуються їх співом.

Які види реабілітації здійснює приватний геріатричний пансіонат «Єдиний центр»?

хвороба Альцгеймера, хвороба Паркінсона, пневмонія, ракНаші компетентні фахівці готові виконувати наступні послуги реабілітація після інсульту, інфаркту, відновлення опорних і рухових функцій організму після перелому шийки стегна, інших складних травм і переломів. Літні українці, які переживають гострі напади патологій серцево-судинної системи, згодом відчувають серйозні відхилення психічного характеру — їх переслідує деменція (старече недоумство), атеросклероз, старечий склероз, фрустрація . Тому всебічне забезпечення, яке вони отримують у стінах нашого пансіонату, допомагає їм стати на ноги в буквальному сенсі і знову відчути себе повноцінним членом соціуму, незважаючи на складності, принесені суворими недугами. У колі людей, так само як і він досягли похилого віку, літній пенсіонер не почувається зайвим і покинутим. Навпаки, досягнувши відродження основних функцій організму після серйозного загострення, пацієнти реконструюють суспільні зв’язки у новому оточенні. Це дозволяє їм оновитися та знову відчути пульс життєдіяльності.

Поряд з цим, необхідно відзначити важливість догляду за людьми похилого віку з психічними проблемами, які каталізує хвороба Альцгеймера. Важко собі уявити, яким чином сім’ї справляються з такими хворобами рідних людей похилого віку, продовжуючи працювати на державних і комерційних підприємствах, навчатися в загальноосвітніх та спеціалізованих установах. Дегенеративні властивості цієї невиліковної недуги тягнуть за собою когнітивні розлади, складності при прийомі їжі (утруднене ковтання), що ведуть до годування через трубку. Надзвичайно важливими є профілактика пролежнів, виникнення респіраторних та очних інфекцій, які нерідко викликають фатальні реакції організму.

До таких недуг, які потребують професійного патронажного обслуговування, відноситься і хвороба Паркінсона. Це захворювання також є невиліковним, тому опіка, яку надає приватний будинок для людей похилого віку «United Center», спрямована на прийнятне сприйняття неприємних симптомів. Симптоматичне лікування усуває тремор, пом’якшує рухові порушення, але не виліковує патологію. Такі синдроми призводять до жалюгідного стану хворих і вимагає полегшення болісного перебігу хвороби на останніх, термінальних стадіях. В рамках послуги хоспісу постояльцям надається паліативна допомога.

✅ Чому догляд за хірургічними хворими правильніше здійснювати в будинку для людей похилого віку?

У житті людей похилого віку, у кожного в свій термін, неминуче наступають непрості часи в плані необхідності отримання адекватного патронажного обслуговування. Хто може забезпечити якісний догляд за хірургічними хворими? По-перше, хтось із родичів чи близьких людей. Це можливо, якщо в сім'ї є професійні медики, які мають вільний час, тому що після операцій потрібні повною мірою обробка ран, антисептика та асептика. Має велике значення також вміння протистояти запальним процесам у разі, якщо це гнійна хірургія. Необхідна цілодобова опіка. Такий високий рівень теоретично може забезпечити погодинна доглядальниця. Однак медсестра, що приходить, не несе жодної відповідальності ні за здоров'я пацієнта, ні за цілісність Вашого майна. Потрібно відзначити, що, наймаючи змінну няню, Ви фактично приймаєте нового члена в сім'ю, оскільки догляд за онкологічними хворими триває часом досить довго – іноді роками. Тому надзвичайно важливим є фактор рекомендацій, професіоналізму та високих людських якостей. Все комплексно надає приватний геріатричний пансіонат «Єдиний центр». Тут Ваш родич перебуває під опікою висококласних фахівців вищої та молодшої ланки, які несуть повну відповідальність за поточний стан хворого та гарантують компетентний догляд за інвалідом.

✅ Який догляд за хірургічним хворим надає хоспіс?

Приватний будинок для людей похилого віку Україна гарантує ретельний та професійний догляд за онкологічними та лежачими хворими у виконанні досвідчених, постійно практикуючих лікарів та медсестер. Такі фахівці роблять осмислені, скрупульозно вивірені призначення щодо кожного інциденту. Доглядальниці забезпечують цілодобове спостереження та опіку: переодягають, миють хворих, змінюють памперси, роблять зміну білизни на ліжках, вологе прибирання в кімнатах та провітрювання. У тих ситуаціях, коли пацієнт не в змозі самостійно їсти, вони займаються з кожним з них індивідуально. Поряд із цим, проводиться регулярна діагностика - ЕхоКГ, коронарографія, елементарні ЕКГ (електрокардіограма) та СМАД (добове моніторування артеріального тиску), що дозволяє своєчасно реагувати на мінімальні відхилення від норми у стані постояльців. Садиба для людей похилого віку «Єдиний Центр» також надає своїм пацієнтам таку можливість, як соціальна адаптація. Літні українці, які пережили складні хірургічні операції, спілкуються один з одним, розмовляють під час прогулянок та одночасно реконструюють когнітивні здібності.

✅ Паліативна допомога передбачається у рамках надання такої послуги, як догляд онкологічними хворими?

Так, зрозуміло, паліативна медицина є одним із основних напрямків, у яких діє приватний хоспіс «Єдиний центр». Сам термін походить від середземноморського слова «паллій»,яким у античності позначали верхній одяг - накидку, покривало, плащ. Медики використовують назву в сенсі медикаментозного та процедурного «покривала», яким накривають патологію, щоб зробити болючі та психологічно важкі симптоми прийнятними для продовження життєдіяльності. Але саму хворобу паліативна підтримка, на жаль, не усуває. Такі невиліковні хвороби, як онкологічне захворювання, цукровий діабет, хвороба Паркінсона та інші, виснажують постояльців та членів їхніх сімей. Невиліковна недуга в термінальній стадії приносить нестерпні страждання хворим, тому медичні працівники застосовують потужні анальгетики для того, щоб усунути або хоча б згладити біль. Поряд із цим, літні українці отримують соціальну, психологічну та духовну допомогу. У рамках соціальної адаптації проводяться індивідуальні чи групові заняття з психологом, який допомагає пацієнтам усвідомити багато чого з того, що з ними відбувається. Наші гості спілкуються один з одним, вечорами проводять час, спільно переглядаючи кінофільми та телепередачі, у гуртках за інтересами займаючись рукоділлям та настільними іграми.

✅ Чим догляд за хірургічними хворими відрізняється від опіки амбулаторних пацієнтів?

Амбулаторне лікування проводиться у поліклініках, куди хворі приходять самостійно, або в домашніх умовах при відвідуванні пацієнта лікарями чи медсестрами. Таким чином, передбачається, що літній українець отримує опіку від своїх родичів або сам може себе забезпечити у побутовому та гігієнічному аспектах. І навпаки, коли догляд за інвалідом або лежачим пацієнтом здійснюється у стаціонарній медустанові, то ми можемо говорити про тяжку патологію, таку як рак, пневмонія, хвороба Альцгеймера, або про те, що це опіка післяопераційного хворого. Таке забезпечення відбувається у приватному геріатричному пансіонаті «Єдиний Центр» під час реабілітації після перелому шийки стегна, після операції при остеосаркомі та інших хірургічних втручань. Поряд з цим, будинок для людей похилого віку Україна забезпечує щоденний огляд постояльцем фахівцями різних напрямків. Вони дають вичерпні рекомендації медсестрам, які своєчасно виконують видачу та прийом ліків, а також усі необхідні фізіотерапевтичні маніпуляції. Тому, говорячи про повноцінний догляд за інвалідами, ми насамперед маємо на увазі те медикаментозне, соціально-побутове та процедурне забезпечення, яке реалізує наш приватний санаторій для літніх пенсіонерів, обтяжених важкими або невиліковними недугами.

✅ Як забезпечити догляд за хірургічним хворим для свого родича?

Для того, щоб приватний будинок для людей похилого віку «Єдиний центр» забезпечив якісний та професійний догляд за інвалідом або лежачим хворим, необхідно негайно зателефонувати за номером телефону, який вказаний на кожній сторінці інтернет-ресурсу нашої компанії. Компетентний менеджер лаконічно та змістовно ознайомить Вас з нашою пропозицією. Після того, як Ви висловите зацікавленість сервісом приватного геріатричного пансіонату, він надасть Вам можливість особисто переконатись у його якості. Для цього Вам необхідно приїхати до хоспісу, де адміністрація проведе ознайомчу екскурсію. Потім Вам залишиться лише оформити заявку. Зазначимо, що, якщо ми не будемо готові забезпечити Вашому старенькому родичу допомогу у транспортуванні, то порекомендуємо перевірене патронажне таксі від наших партнерів. Присутність у спеціально обладнаному транспортному засобі дослідної команди та вишколеного водія, який пройшов ретельний інструктаж, гарантує швидку та безпечну доставку пацієнта до закладу. Додамо також, що наші співробітники при оформленні відповідної документації здатні усунути можливі питання юридичного характеру та бюрократичні зволікання.

Догляд за онкологічними та невиліковними хворими

Онкологічне захворювання, цукровий діабет, хвороба Альцгеймера, зневоднення організму, хвороба Паркінсона, пневмонія ведуть до сумного, але природного завершення життєвого циклу. Паліативна допомога, яка представлена ​​в нашому шпиталі для людей похилого віку, передбачає не зцілення, але пом’якшення умов, нівелювання або повне усунення болю. Таким чином, догляд за хірургічними хворими передбачає подальше побутове, гігієнічне та медикаментозне забезпечення, яке робить прийнятними останні роки, місяці та дні наших постояльців, обтяжених невиліковними патологіями.

Статті
Комфорт та підтримуючі процедури пропонує пенсіонерам найкращий пансіонат для літніх осіб (Черкаси)

На сьогодні ситуація у сфері охорони національного здоров’я, на жаль, постійно погіршується. У цьому регресі передусім винна війна в Україні, через яку економічна та соціальна криза лише набирає негативної динаміки. Інваліди та люди з особливими потребами, що досягли поважних років, першими відчули на собі тотальну тривожність та хронічний стрес, а глибока депресія призводить до посилення…

Серцевий напад — це не вирок, але необхідне результативне відновлення після інфаркту

Об’єктивна ситуація у сфері охорони національного здоров’я, на жаль, дуже погіршилася останні кілька років. Війна в Україні продовжує нагнітати в країні соціальну та економічну кризу, що дуже негативно впливає на самопочуття громадян держави. Зрозуміло, у групі ризику насамперед інваліди та люди з особливими потребами, які належать до вікових категорій 60+ та 70+. У багатьох з…

Результативне відновлення після інсульту вимагає від родини постраждалого повної самовіддачі

Дуже небезпечне для життя будь-якої людини гостре порушення кровообігу в судинах голови призводить до загибелі тисяч нервових клітин у тканинах мозку. Зазначимо, що інсульт розташований на другому рядку фатального рейтингу у світовій статистиці серед причин загибелі жителів нашої планети (на першому місці — ішемічна хвороба серця), які найчастіше фіксує ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я). Тож…