Мережа будинків для людей похилого віку
Догляд за хворими
та літніми людьми
в Україні

Ми завжди готові вам допомогти!

Ми дбаємо про найцінніше

Чому нам довіряють?


Це питання ставлять багато людей. Чому? Просто вони ще не знають чим ми займаємось і що можемо запропонувати для якісного проживання для хворих людей похилого віку.

Будинки літніх людей змінили свої види та основні напрямки. Єдиний Центр надав жителям України аспект послуг у різних містах. Ми зробили все те, що потрібно у старості. Нашими руками створені всі зручності для профілактики хвороб у похилому віці. Їхні результати завжди позитивні. Довіра людей виправдана нами.

Догляд за хворими, літніми, лежачими людьми.

Це головна мета нашого єдиного центру. Будинки для людей похилого віку Одеса, гарантує людське ставлення до кожного нашого тимчасового або постійного постояльця. Номери для проживання дозволяють відчувати домашній затишок та зручну обстановку.

Наші співробітники знають, що робити в будь-якому випадку захворювання пацієнта. Взяття аналізів відбувається швидко. Якість лікування завжди на світовому рівні.

Будинок для людей похилого віку — всі ціни прийнятні для кожної людини. Для нас це не є головним. Наш єдиний центр організований із спонукань та бажання допомогти людям похилого віку з будь-якими можливостями.

Послуги Єдиний Центр:

1. Пансіонати

У Єдиному Центрі створено мережу будинків для людей похилого віку та людей похилого віку. Це дає змогу звернутися за допомогою у будь-якому місті України. Наші пансіонати мають все необхідне для гідного проживання людей похилого віку. Для лежачих людей ми надаємо спеціальні ліжка, крісла та багато іншого.

Будь-який наш приватний будинок для людей похилого віку забезпечений максимально зручним проживанням для ваших бабусь, дідусів та близьких людей. Надається гарне меню, чисте повітря, щоденні прибирання персоналу та повна допомога для лежачих хворих людей.

2. Патронажне агентство

Наше агентство надає професійних доглядальниць для лежачих хворих людей, які виконують свою роботу на найвищому рівні. Усі послуги відповідають патронажним міркуванням. Гарантія видається у повному обсязі. Ми досить серйозно ставимося до людей похилого віку.

3. Профілактика психічних розладів

Ви можете звернутися до нас за допомогою у профілактиці ваших літніх родичів з будь-якими проявами психічних розладів, хвороб цього рівня. Ми маємо певних співробітників, які займаються з подібними пацієнтами. Психіатричний патронаж входить до послуг усіх наших філій, будинків для людей похилого віку.

4. Перевезення пацієнтів

У нас є можливість надати спеціальні обладнані автомобілі для перевезення літніх хворих людей. Машини повністю укомплектовані та виконують перевезення на довгі відстані. Ми не відмовляємо нікому. Попередньо зателефонуйте та замовте цю послугу.

5. Аналізи

У нас є домовленість з лабораторією, яка бере аналізи та видає 100% результат. Це дуже зручно та вигідно з будь-якого боку для хворих людей. Наші поселенці можуть зробити необхідні аналізи і відразу ж цього дня отримати результат. У деяких випадках результати надаються протягом двох годин. Багато залежить від рівня складності.

Так само у нас до лабораторії можуть звернутися всі охочі люди. Обмежень за віком ми не маємо. Батьки є з дітьми. Черг у нас немає, вам не доведеться годинами сидіти і чекати на ваш прийом. При пансіонаті працює достатньо професійних фахівців.

6. Фахівці

У єдиному центрі працює величезний штат професійних співробітників. Це кваліфіковані фахівці, які можуть призначити профілактику на будь-яких стадіях хвороби похилого віку. Отримати повну консультацію у будь-якого нашого фахівця також можуть усі бажаючі при особистому зверненні до нашого центру.

7. Філії

«Єдиний центр» відкрив мережу філій Україною. Нами надані різні можливості для покращення життя ваших бабусь та дідусів. Філії працюють у цілодобовому режимі часу.

8. Товари

Величезний асортимент товару для людей похилого віку представлений у нашому каталозі. Товар повністю відповідає всім показанням та перевіркам щодо використання. При кожній філії, будинку для людей похилого віку, можна придбати товар за мінімальною стандартною ціною. У нас є все те, що може знадобитися людині похилого віку. Окрім іншого наш товар можуть придбати не проживаючі, а гості нашого центру, що приходять. Асортимент має багатий вибір.

9. Виклик патронажної сестри додому, доглядальниці

Ця послуга працює по всій мережі єдиного центру. Викликати тимчасово патронажну сестру можна телефоном. Оформлення послуги відбувається в режимі онлайн або під час особистого відвідування. Викликати доглядальницю можна у будь-який час доби. Час її роботи не обмежений. Доглядальниця Одеса, це найкращий варіант вашого вибору в єдиному центрі. Ми відповідаємо за дії кожного працівника центру.

10. Догляд за людьми похилого віку надається 24 години на добу.

Догляд за літніми

Чому саме ми:

  • Завжди працюємо на найвищому рівні та гарантуємо якісні результати;
  • Ми працюємо у сфері, де потрібна особлива турбота;
  • Співробітники уважні та дотримуються всіх норм і правил догляду за літніми людьми. людьми;
  • Людське ставлення. Лежачі хворі люди гостро переживають моменти, коли до них ставляться з зневагою. В нас інше ставлення. Ми сприймаємо кожного нашого постояльця як рідну людину. Тому персонал підбирається за особливими критеріями.
  • Спеціальний обладнаний транспорт для перевезення хворих людей. Працюємо у цілодобовому режимі.
  • Не відмовляємо у будь-яких послугах. Наші співробітники завжди підберуть відповідний для людей похилого віку варіант.
  • Маємо велику кількість позитивних відгуків від наших постояльців і тих, хто користувався нашими послугами.

Ми не женемося за рекламою, нас знають та поважають по всій Україні. Єдиний Центр заснований на людському факторі, який рано чи пізно торкнеться кожного з нас. А зуміти продовжити і дати гідне життя людям похилого віку зможе не кожна установа. Тому радимо звертатися до нас, адже нам довіряю життя своїх близьких людей усі жителі України.

Статті
Дім престарілих створить спосіб життя, який зупинить хворобу Альцгеймера

Судинна деменція катастрофічно швидко розповсюджується серед населення планети протягом останніх двох десятиліть. З середини нульових років ХХІ століття намітилося зростання захворюваності, від якої сьогодні немає ліків. Так, один із підвидів деменції, а саме хвороба Альцгеймера, поступово стає звичайною хворобою людей похилого віку не тільки в економічно розвинених країнах, а й у нашій державі, яку війна…

Інсульт вкорочує людське життя, а фізкультура та антистрес — продовжують!

Інсульт, будь то геморагічний, субарахноїдальний, ішемічний чи кардіоемболічний напад, є одним із найнебезпечніших загострень серцево-судинної патології. У всьому світі за кількістю смертей це друга причина смертності. На першому місці сумного рейтингу, згідно із загальнопланетарною статистикою ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я), ішемічна хвороба серця. Симптоми інсульту викликані тим, що відбувається тяжке, часто незворотне порушення кровообігу у…

Кардіолог перерахував 4 ключові фактори, які виключають інфаркт

Усвідомити те, як найпростіше захиститися від інфаркту, насамперед важливо для українців та українок вікової групи 65+. Люди з особливими потребами, що досягли поважних років, не завжди приділяють своєму самопочуттю належну увагу, оскільки драматична повсякденність, яку принесла країні війна в Україні, не дозволяє їм зайнятися собою належним чином. Їхнім сім’ям потрібно сконцентруватися, зібрати доступні кошти та…