Мережа будинків для людей похилого віку
Догляд за хворими
та літніми людьми
в Україні

Ми завжди готові вам допомогти!

Ми дбаємо про найцінніше

Догляд за літніми людьми похилого віку


Для якісного догляду варто набрати терпіння родичам лежачої людини. У домашніх умовах складно дотримуватись правил. Домочадцям не завжди вдається дотримуватися чіткого режиму дня, допомагати вчасно змінювати постільні простирадла, підмивати і дотримуватися гігієни у лежачих родичів

Через допущені помилки ситуація вийде з-під контролю і принесе затяжне одужання. В іншому випадку погіршить стан хворого до краю.

Щоб розпочати догляд, потрібно до нього ретельно підготуватися. Придбати меблі, спеціальне підручне приладдя для полегшення лежачого життя людини. І бути морально стійким. Якщо ви сумніваєтеся хоча б в одному з перерахованих пунктів, тоді краще не ризикувати власними нервами та здоров’ям лежачих родичів. Скористайтеся послугами Єдиного Центру та зверніться за професійною допомогою до фахівців.

За бажання можна поселити ваших підопічних хворих до нас на профілактику та повноцінний догляд. Центр оснащений медикаментами, зручними ліжками, спеціальним обладнанням та дружнім колективом.

Вашим родичам допоможуть відновитися наші фахівці та доглядальниці. Догляд має гарантії, що не дають інші центри.

Саме у нас є все необхідне для тимчасового чи постійного проживання людям похилого віку. Вони не почуватимуться забутими і непотрібними людьми. Спілкування серед пацієнтів відбувається регулярно. Кожен із них піклується один про одного. Тому після звикання догляду за ними лежачі люди не хочуть повертатися додому. З нашого боку, перешкод немає. Останнє слово має залишатися за вами та людиною похилого віку.

Особливості догляду за лежачими хворими похилого віку

На щастя люди похилого віку можуть відновитися поле пережитих аварій, травм, переломів, інсультів. А лежачий стан змінитиметься при якісному догляді та повноцінному відпочинку при реабілітації. 

Відновленняорганізму настає не швидко. Літні люди мають слабке здоров’я та тендітні кістки. Слабкі м’язи потребують постійних занять, фізичних вправ і особливої ​​гімнастики.

Навіть без руху потрібно постійно проводити профілактичні роботи і змушувати організм працювати. Літній вік потребує не лише допомоги у догляді, а й проведення особливих заходів для підняття з постільного режиму.

Особливості догляду:

 • Прояв турботи та розуміння ситуації.
 • Запобігання пролежням та захворюванням.
 • Після переломів у хворих відкривається величезний перелік хвороб. У лежачому становищі з ними справлятися важко. Найміть професійну доглядальницю від Єдиного Центру.
 • Забезпечення спеціального ліжка та матраца, який запобігає здавлюванню м’яких ділянок на тілі хворих людей.
 • Контроль над сухістю шкіри. Волога не допустима. Після миття тіла слід ретельно промокати пошкоджені ділянки, а не терти рушником.
 • Здійснювати легкий масаж. Щипати і м’яти шкіру не можна.
 • Профілактика та лікування запорів.
 • Застійна пневмонія. Виявляється часто у лежачих людей. Тому слід проводити профілактику та догляд за лежачими хворими правильно, дотримуючись заходів безпеки щодо захворювання.

Що включає догляд за лежачими людьми похилого віку:

 • Туалет. Прибирання та винесення фекалій. Контроль за прийняттям рідини.
 • Профілактика пролежнів, включаючи обробку м’яких тканин, зміна підгузків і поглинаючих простирадла.
 • Масаж. Проводиться обережно та професійно згідно з правилами.
 • Гімнастика. Допомога у проведенні фізичних вправ для відновлення м’язової тканини та зміцнення кісток.
 • Харчування. Годування під наглядом та допомогою.
 • Допомога по дому. Включає щоденне миття підлоги, протирання пилу, зміну одягу та постільної білизни.
 • Провітрювання приміщення. Проводиться без протягів. Вживаються заходи щодо захисту від застуди.
 • Психологічна допомога. Моральна та фізична підтримка. Проведення розмов на підняття настрій та якнайшвидше одужання.
 • Своєчасний прийом ліків. Норму розподіляє та вказує спеціаліст.

Догляд за лежачими хворими вдома та в стаціонарі

Домашня допомога лежачим хвориммає надаватися в щоденному порядку. Літні люди не в змозі доглядати себе самостійно. Їм не дозволяють фізичні дані.

Наш Єдиний Центр https://united-center.com.ua надасть допомогу і вдома, і в лікарні .

Наші переваги:

 • Роботу виконують професіонали.
 • Надаємо послуги доглядальниць різних напрямків.
 • Надаємо необхідний догляд лежачим людям на тимчасовій та постійній основі.
 • Не відмовляємо нікому. Завжди підемо на зустріч і надамо зручний варіант.
 • Послуги коштують недорого. Ціни не ламаємо, а дотримуємося допустимих норм.
 • Застосовуємо людяність до хворої людини.
 • Проводимо профілактику.
 • Виконаємо та здійснимо перевезення для повернення додому. Ми маємо спеціальний обладнаний транспорт. Перевезення різними містами.
 • У нас працюють морально стійкі співробітники, які пройшли ретельний відбір.

Звертатися можна прямо зараз. Нас відокремлює один ваш дзвінок. Зателефонуйте та замовте будь-яку послугу і сьогодні ж догляд за лежачим вдома буде надано. Графіки відвідувань та знаходження співробітників обговорюється заздалегідь.

Статті
Дім престарілих створить спосіб життя, який зупинить хворобу Альцгеймера

Судинна деменція катастрофічно швидко розповсюджується серед населення планети протягом останніх двох десятиліть. З середини нульових років ХХІ століття намітилося зростання захворюваності, від якої сьогодні немає ліків. Так, один із підвидів деменції, а саме хвороба Альцгеймера, поступово стає звичайною хворобою людей похилого віку не тільки в економічно розвинених країнах, а й у нашій державі, яку війна…

Інсульт вкорочує людське життя, а фізкультура та антистрес — продовжують!

Інсульт, будь то геморагічний, субарахноїдальний, ішемічний чи кардіоемболічний напад, є одним із найнебезпечніших загострень серцево-судинної патології. У всьому світі за кількістю смертей це друга причина смертності. На першому місці сумного рейтингу, згідно із загальнопланетарною статистикою ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я), ішемічна хвороба серця. Симптоми інсульту викликані тим, що відбувається тяжке, часто незворотне порушення кровообігу у…

Кардіолог перерахував 4 ключові фактори, які виключають інфаркт

Усвідомити те, як найпростіше захиститися від інфаркту, насамперед важливо для українців та українок вікової групи 65+. Люди з особливими потребами, що досягли поважних років, не завжди приділяють своєму самопочуттю належну увагу, оскільки драматична повсякденність, яку принесла країні війна в Україні, не дозволяє їм зайнятися собою належним чином. Їхнім сім’ям потрібно сконцентруватися, зібрати доступні кошти та…