Мережа будинків для людей похилого віку
Догляд за хворими
та літніми людьми
в Україні

Ми завжди готові вам допомогти!

Ми дбаємо про найцінніше

Найняти доглядальницю


Старий вік вимагає догляду та людського поводження. На випадок хвороби чи будь-яких непередбачених обставин, рекомендуємо найняти доглядальницю через Єдиний Центр. Організація не тільки надає послуги відповідної доглядальниці, але й повністю довіряє їхнім діям щодо піклування, догляду за вашими хворими родичами.

Наймати людей з боку не рекомендуємо. Адже у вас немає впевненості в їхній чесності та правильності дій. Тож навіщо ризикувати здоров’ям близької людини, коли краще скористатися послугами перевіреними часом Єдиного Центру?

Послуги доглядальниці з проживанням та без

Після складної операції, травми або по старості люди похилого віку не можуть за собою доглядати самостійно. У родичів немає часу для постійного догляду за хворою людиною. У цій ситуації варто скористатися послугами доглядальниці з проживанням. Її присутність допоможе піти на поправку та отримати належний догляд за відсутності близьких людей.

Та й час не потрібно витрачати на приходи та відходи. Достатньо скористатися тимчасовим проживанням, в якому є велика перевага. Щоб не переривати догляд, рекомендуємо найняти двох доглядальниць для змінного графіка та відпочинку. Послуги доглядальниці без проживання дозволяють виконувати догляд за вашою відсутністю. Це зручно, якщо у вас виникли нагальні справи або потрібно піти на роботу. Хворі бабусі та дідусі не залишаться на самоті.

Види послуг доглядальниць

Варто звернути увагу, що послуги бувають різні і потрібно правильно їх обирати. При зверненні до Єдиний Центр уточніть, яким захворюванням страждає ваш родич, який догляд потрібно проводити, графік роботи. При замовленні вас проінформує наш спеціаліст, який приймає заявки на вказаний телефон. Ознайомтеся з видами послуг:

Догляд на дому

Догляд вдома може відбуватися виходячи з ваших побажань. Попередньо обговоріть з нами всі нюанси, щоб згодом не виникло питань. Послуга досить зручна у будь-яких відносинах. Для лежачих людей похилого віку це насамперед уникнення самотності. Що входить у послугу:

  • Прибирання приміщення.
  • Зміни одягу та білизни.
  • Обробка пролежнів.
  • Проведення фізичних вправ для відновлення слабких м’язів.
  • Своєчасний прийом лікарських препаратів.
  • Годування та контроль.
  • Протирання тіла.
  • Надання першої допомоги на випадок непередбачених обставин.

Приватні доглядальниці

Єдиний Центр має на штаті сиділок, що приходять. Їхні послуги професійно гарантовані. У нас працюють перевірені співробітники з хорошими фізичними даними та без проблем зі здоров’ям. Будь-яку роботу вони виконують якісно та максимально швидко. Приватні особи приїжджають на першу вимогу.

Нічна доглядальниця

Якщо потрібне нічне чергування та догляд хворій людині, то ця послуга буде неоціненною допомогою. Це дозволить відпочити та перевести дух родичам хворого та набратися сил. Нічні роботи виконуються по-різному. Наприклад, лежачих хворих потрібно перевертати кожні дві години та давати ліки. Міняти памперси та багато іншого. Скористатися послугою можна у будь-який час. Один дзвінок та доглядальниця додому в нічний час приїде протягом 15 хвилин.

Догляд подобово

Важко знайти відповідну кандидатуру, якій можна довірити життя та догляд хворого родича. Наш Єдиний Центр пропонує цю послугу в повному обсязі. Подобовий режим вирішуване завдання, яке буде виконано за першим зверненням до нас. Вам не доведеться шукати професіоналів, вони у нас є у будь-якій кількості. Послуга надається регулярно.

Де замовити послуги доглядальниці

Якщо вашим хворим та старим родичам потрібно знайти терміново доглядальницю, то звертайтесь до Єдиного центру для догляду за літніми людьми. Фахівці допоможуть підібрати професійну доглядальницю, яка проводитиме необхідні дії, належний догляд.

Догляд на будинок

Виконаємо побажання та вимоги без нарікань. Надамо докладну інформацію про працюючий персонал з догляду за людьми похилого віку. Обов’язок доглядальниці знає кожна співробітниця, яка має освіту. Всю роботу виконують без проблем. Гарантом є Єдиний Центр. Співробітники цінують репутацію, тому поставлені завдання виконуються на совість. Крім іншого, у нас жорсткий відбір із перевірки на людяність та якість роботи.

Вартість послуг доглядальниці

Оплата роботи професійної доглядальниці коштує не дорого. Єдиний центр надає послуги не через гроші, а через особистих спонукань і людського розуміння ситуації. Вартість не перевищує стандартних норм. Кожна людина може собі дозволити найняти доглядальницю літнім родичам.

Якщо ви хочете отримати додаткові послуги, ми готові обговорити і піти вам на зустріч. Буває так, що потрібно доставити хвору людину на здачу аналізів, так у нас є спеціальний транспорт із перевезення. Вартість недорога та надається швидко.

Звертайтеся за допомогою у Єдиний Центр та фахівці підберуть для ваших хворих родичів найкращих доглядальниць, які виконають роботу на професійному рівні не дорого. Оплата здійснюється після перевірки виконання послуг.

  Статті
  Дім престарілих створить спосіб життя, який зупинить хворобу Альцгеймера

  Судинна деменція катастрофічно швидко розповсюджується серед населення планети протягом останніх двох десятиліть. З середини нульових років ХХІ століття намітилося зростання захворюваності, від якої сьогодні немає ліків. Так, один із підвидів деменції, а саме хвороба Альцгеймера, поступово стає звичайною хворобою людей похилого віку не тільки в економічно розвинених країнах, а й у нашій державі, яку війна…

  Інсульт вкорочує людське життя, а фізкультура та антистрес — продовжують!

  Інсульт, будь то геморагічний, субарахноїдальний, ішемічний чи кардіоемболічний напад, є одним із найнебезпечніших загострень серцево-судинної патології. У всьому світі за кількістю смертей це друга причина смертності. На першому місці сумного рейтингу, згідно із загальнопланетарною статистикою ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я), ішемічна хвороба серця. Симптоми інсульту викликані тим, що відбувається тяжке, часто незворотне порушення кровообігу у…

  Кардіолог перерахував 4 ключові фактори, які виключають інфаркт

  Усвідомити те, як найпростіше захиститися від інфаркту, насамперед важливо для українців та українок вікової групи 65+. Люди з особливими потребами, що досягли поважних років, не завжди приділяють своєму самопочуттю належну увагу, оскільки драматична повсякденність, яку принесла країні війна в Україні, не дозволяє їм зайнятися собою належним чином. Їхнім сім’ям потрібно сконцентруватися, зібрати доступні кошти та…