Мережа будинків для людей похилого віку
Догляд за хворими
та літніми людьми
в Україні

Ми завжди готові вам допомогти!

Ми дбаємо про найцінніше

Догляд за літніми після інфаркту


Від успішності догляду залежить подальше життя людини похилого віку. Відновлення після інфаркту проводиться поступово. Потрібне дотримання не лише строго режиму, а й людське ставлення. У Єдиному Центрі працює професійний персонал, який проводить догляд за всіма правилами патронажу. Ми не маємо випадкових людей. Кожному з нас можна довірити життя та здоров’я літньої хворої людини.

Наші постояльці забезпечені всім необхідним. Періоди профілактики, відновлення, реабілітації відбуваються на найвищому рівні. Догляди за людьми похилого віку повністю гарантовані. Єдиний Центр відповідає за всі виконані послуги.

Грамотний догляд – це повна відповідальність за продовження життя наших постояльців. Усі норми дотримуються повному обсязі. Хворі приймають вітаміни та ліки вчасно. Фахівці підтримують психологічне тло протягом лікування та проживання хворих людей.

Тому, хто потребує якісного догляду після інфаркту, наші двері відчинені. Ми розуміємо ваш душевний біль і переживання за ваших близьких людей.

Догляд за хворими після інфаркту міокарда. Особливості

Догляд можуть здійснювати родичі або доглядальниця з Єдиного Центру. Серцевий напад це небезпечно для життя. Складний період після нього триває 10 діб. У цьому проміжку може відбуватися аритмія та ускладнення із серцем. Догляд за літніми після інфаркту повинен відновлювати фізичні та психологічні стани хворої людини.

Відновлення організму триває кілька місяців. Варто враховувати:

– 10 днів постільного режиму. При спробах підвестися з ліжка потрібно пояснити хворій людині, що цього не можна робити, інакше може статися повторний інфаркт із більш тяжкими наслідками для здоров’я.

– Годування проводитися у палаті без вставання. Експерт призначає особливу дієту. Обмеження гострих та солоних продуктів.

– Зміна одягу та постільної білизни у горизонтальному положенні пацієнта. Зміну проводити досить повільно та акуратно.

– Одяг повинен бути легким і сухим.

– При тривалому горизонтальному положенні можлива поява пролежнів. Тому фахівець має проводити профілактику.

– Перевертати хворого потрібно 3 рази на день. Ці дії допоможуть уникнути тромбів.

– Вимір кров’яного тиску. Варто порахувати удари пульсу за хвилину та при порушенні провести потрібні дії.

– Суворий прийом ліків, прописаних лікарем. Графік та дозування препаратів має дотримуватися. Будь-що не можна давати хворому.

При інфаркті міокарда, більшість людей відчувають панічний страх смерті, що наближається. Догляд за хворими у похилому віці потребує особливої ​​уваги. Прикутим до ліжка людям потрібно розряджати напружену обстановку, слід говорити про повне одужання та про найприємніші теми.

Наступний догляд за літніми особами після дозволу вставати з ліжка повинен здійснюватися з помічником або доглядальницею. Супровід у їдальню та туалет, спільні прогулянки на відкритому повітрі. Прийде відразу ж відмовитися від шкідливих звичок. Курити не можна, інакше виникнуть ускладнення. Вживання алкоголю спровокує критичну ситуацію.

Хворі після інфаркту  не повинні:

 • Напружувати тіло і м’язи.
 • Хвилюватися і впадати в депресію
 • Роздратуватися з будь-якого приводу.
 • Здійснювати різкі рухи.

Догляд після інфаркту в домашніх умовах або в пансіонаті

Наш Єдиний Центр з догляду за хворими та літніми людьми надасть всю необхідну допомогу та інформацію.

Наші послуги та переваги:

 • Цілодобовий догляд.
 • Погодинний догляд. Якщо потрібні послуги на час, то наш фахівець з догляду за хворою людиною буде приходити в будь-який вказаний замовником час. Послуга досить актуальна і має великий попит.
 • Догляд на індивідуальний час.
 • Патронажна служба. Виконаємо будь-яке побажання та здійснимо догляд за літніми в домашніх умовах.

В домашні послуги входить:

 • Дотримання всіх правил догляду.
 • Прибирання приміщення.
 • Годування пацієнта.
 • Водні та повітряні процедури.
 • Зміна одягу та постільної білизни. Допомога в одяганні.
 • Годування під контролем. Перевіряємо якість їжі. Гарячі страви давати не можна, слід остудити і поламати на шматочки для нормального ковтання. Є лежачи не зручно та небезпечно.
 • Заряджання після дозволу лікаря. М’язи пробули в застої і їх треба приводити до нормального тонусу.
 • Провітрювання приміщення. Свіже повітря потрібне для гарної роботи серця та міцного сну.
 • Зміна та винесення качок. Присутність їдких запахів не допустима.

Інфаркт у людей похилого віку вносить особливості у догляді в пансіонаті Єдиного центру

 • Повний контроль над ситуацією.
 • Цілодобовий режим протягом тривалого часу.
 • Реабілітація в повному обсязі. Період часу призначає лікар. У процесі вносить зміни.
 • Застосування нових якісних препаратів для відновлення нервової системи.
 • Щоденний огляд лікарів різних категорій.
 • Забезпечення комфортних умов для проживання.

Звертайтеся до Єдиного Центру за вказаним телефоном і ми надамо допомогу в будь-якому місті. Дзвінки приймаються у цілодобовому режимі. Наші пансіонати забезпечені спеціальним обладнанням для лікування людей похилого віку з різними захворюваннями.

Статті
Дім престарілих створить спосіб життя, який зупинить хворобу Альцгеймера

Судинна деменція катастрофічно швидко розповсюджується серед населення планети протягом останніх двох десятиліть. З середини нульових років ХХІ століття намітилося зростання захворюваності, від якої сьогодні немає ліків. Так, один із підвидів деменції, а саме хвороба Альцгеймера, поступово стає звичайною хворобою людей похилого віку не тільки в економічно розвинених країнах, а й у нашій державі, яку війна…

Інсульт вкорочує людське життя, а фізкультура та антистрес — продовжують!

Інсульт, будь то геморагічний, субарахноїдальний, ішемічний чи кардіоемболічний напад, є одним із найнебезпечніших загострень серцево-судинної патології. У всьому світі за кількістю смертей це друга причина смертності. На першому місці сумного рейтингу, згідно із загальнопланетарною статистикою ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я), ішемічна хвороба серця. Симптоми інсульту викликані тим, що відбувається тяжке, часто незворотне порушення кровообігу у…

Кардіолог перерахував 4 ключові фактори, які виключають інфаркт

Усвідомити те, як найпростіше захиститися від інфаркту, насамперед важливо для українців та українок вікової групи 65+. Люди з особливими потребами, що досягли поважних років, не завжди приділяють своєму самопочуттю належну увагу, оскільки драматична повсякденність, яку принесла країні війна в Україні, не дозволяє їм зайнятися собою належним чином. Їхнім сім’ям потрібно сконцентруватися, зібрати доступні кошти та…