Ми дбаємо про найцінніше

Новини


Статті
Дім престарілих створить спосіб життя, який зупинить хворобу Альцгеймера

Судинна деменція катастрофічно швидко розповсюджується серед населення планети протягом останніх двох десятиліть. З середини нульових років ХХІ століття намітилося зростання захворюваності, від якої сьогодні немає ліків. Так, один із підвидів деменції, а саме хвороба Альцгеймера, поступово стає звичайною хворобою людей похилого віку не тільки в економічно розвинених країнах, а й у нашій державі, яку війна…

Інсульт вкорочує людське життя, а фізкультура та антистрес — продовжують!

Інсульт, будь то геморагічний, субарахноїдальний, ішемічний чи кардіоемболічний напад, є одним із найнебезпечніших загострень серцево-судинної патології. У всьому світі за кількістю смертей це друга причина смертності. На першому місці сумного рейтингу, згідно із загальнопланетарною статистикою ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я), ішемічна хвороба серця. Симптоми інсульту викликані тим, що відбувається тяжке, часто незворотне порушення кровообігу у…

Кардіолог перерахував 4 ключові фактори, які виключають інфаркт

Усвідомити те, як найпростіше захиститися від інфаркту, насамперед важливо для українців та українок вікової групи 65+. Люди з особливими потребами, що досягли поважних років, не завжди приділяють своєму самопочуттю належну увагу, оскільки драматична повсякденність, яку принесла країні війна в Україні, не дозволяє їм зайнятися собою належним чином. Їхнім сім’ям потрібно сконцентруватися, зібрати доступні кошти та…

Аритмія — збій серцевої провідності, симптоми якого не можна ігнорувати

Літня спека не гарантує лише приємне проведення часу. Купання в морі, річках та озерах, відпочинок та оздоровлення доступні далеко не всім українцям, бо свої суворі корективи за обставин нинішнього, як і минулого, літа вносить війна в Україні. Ракетні обстріли та смертоносні безпілотники з боку агресора продовжують турбувати мирне населення країни. Ці та інші жахливі явища,…

Тотальний стрес збільшує біологічний вік: як війна в Україні позначилася на здоров'ї українських громадян

Психологічний та емоційний тиск, тривала депресія, інформаційна залученість до трагічних подій, горе, разлуки та нещастя, які принесла жителям країни війна в Україні, неминуче та суттєво зістарять громадянське населення. Особливо це стосується середньої вікової категорії, оскільки багато інвалідів і людей з особливими потребами, які досягли похилого віку, вже на даний момент мають значні проблеми зі здоров’ям….

Невролог: задишка при незначних навантаженнях віщує інсульт/інфаркт

Для багатьох літніх пенсіонерів та українських громадян середнього віку актуально те, що тривожні умови сучасної дійсності в країні, до яких призвела війна в Україні, чинять пригнічуючий вплив на загальний стан організму. Ракетні обстріли ночами, прильоти смертоносних безпілотників, екологічна катастрофа на Каховській ГЕС та загроза теракту на Запорізькій АЕС утримують у безперервній напрузі не лише ЦНС…

Депресія провокує інсульт: її лікування усуває крововилив у мозок

На думку англійських дослідників, психологічний і неврологічний розлад, який неврологи називають депресія, потрібно дуже ретельно і планомірно лікувати. Це зовсім не невинна «вікова» хвороба, яка неминуче супроводжує категорії населення 65+. Насправді це дуже плачевне фізичне та емоційне самопочуття, що поступово призводить до патологічного стану серцево-судинної системи. Протягом певного періоду, під час якого людину охоплює фрустрація…

Хвороба Паркінсона «молодшає»: діагноз у 44 роки, а перші симптоми у 26 років

В останні роки в медійному просторі нерідко з’являються матеріали про те, що патології, які зазвичай відчувають люди з особливими потребами, які досягли похилого віку, все частіше і частіше виявляються в набагато більш ранніх вікових категоріях. Паркінсонізм також відноситься до подібних патогенних явищ. Так, нещодавно були зафіксовані безумовні факти того, що хвороба Паркінсона неухильно «молодшає»: діагноз…

Інфаркт у жінок: ранні симптоми, які не можна ігнорувати

Згідно зі статистикою, жінки, які переживають серцевий напад, звертаються до медичного закладу на півгодини пізніше, ніж чоловіки з такою проблематикою. Експерти вважають, що ці статистичні дані свідчать про ігнорування тривожних ознак, які переростають на інфаркт у жінок. У цій статті ми перерахуємо ті ранні симптоми, які ні в якому разі не можна ігнорувати, адже це…

Будинок для людей похилого віку використовує генератор: відключення світла не порушать догляд за літніми

Суворі випробування, які принесла жителям нашої країни війна в Україні, позначаються на всіх без винятку вікових та соціальних групах населення. Особливо важко адаптуватися до нових, а часом просто катастрофічних умов життя найдорослішим серед українців. Так, люди з особливими потребами, які досягли поважних років, відчувають життєву необхідність у підтримці нормального самопочуття, яке досягається завдяки медикаментозній терапії…

Деменція та хвороба Альцгеймера: доступні профілактика та консервативне лікування

Розлади психіки та недуги мислення до кожного середньостатистичного стражденного «підкрадаються» непомітно. Похилого віку українці, яким потрібний ґрунтовний та планомірний догляд за літніми, нерідко стурбовані станом свого інтелекту. Однак часто самі не усвідомлюють тих проблем, які давно турбують їхніх родичів. Важливо розуміти і пам’ятати, що деменція та хвороба Альцгеймера не такі страшні — завжди доступні профілактика…

Що таке інсульт та які ознаки у інсульту?

У спеку, що настає в Україні в середині літа, частішають загострення судинних патологій, які, в тому числі, призводять до таких небезпечних явищ, як гостре порушення мозкового кровопостачання (ОНМК) та крововилив у мозок. Такі напади здатні призвести до інвалідності людини, яка їх перенесла, і навіть до летального результату. Для того щоб протистояти наслідкам судинних травм, наполегливо…

Панічна атака: що робити, якщо ця драматична обстановка нагнітає стрес?

В даний час у більшості наших співгромадян спостерігається масовий шок через ті події, які стартували на рубежі лютого і березня поточного року. У багатьох емоційне потрясіння переросло в психологічне, тому в деяких особливо чутливих чи ослаблених недугою українців важка травма психіки практично цілодобово продовжує давати знати, періодично переростаючи в паніку. Панічна атака – це симптоми,…

Як допомогти старому, який зіштовхнувся із психологічними проблемами?

Чи знайоме Вам почуття депривації та фрустрації, коли бажання не відповідають можливостям? Цей психічний стан супроводжується негативними проявами емоцій: розчаруванням, смутком, дратівливістю, тривогою та розпачом. Але одна справа відчувати подібне почуття, просто спізнюючись на важливу зустріч, і зовсім інша, коли настає «осінь життя» і виникає стабільна тривожність. Літні люди схильні до фрустрації через те стійке…

Колективні емоції корисні літнім українцям — що у зв’язку з цим пропонує будинок для людей похилого віку «Єдиний Центр»?

Зрозуміло, спільні переживання бувають різні. У роки суворих випробувань нація згуртовується «від малого до великого», дає відсіч зовнішньому ворогові або виправляє економічні «перекоси» героїчними зусиллями всіх без винятку верств суспільства, переживаючи масове хвилювання колосального «напруження» емоцій. Але тут йдеться про ті тривоги, які були доступні широким масам у видовищному чи духовному сегментах соціального життя соціуму…

З жовтня тисячі українців віком від 75 років отримуватимуть щомісячну доплату до пенсії у розмірі 400 гривень.

Вже більше кількох століть у деяких державах запроваджено системи виплат для громадян похилого віку. Незважаючи на те, що солідарний принцип дещо застарів, в Україні влада намагається модернізувати його, а також поступово хоче запровадити новий — накопичувальний, у рамках якого українці самостійно відраховуватимуть кошти до недержавних пенсійних фондів. Але подібне рішення має бути не лише підкріплене…

Приватний будинок для літніх людей – це санаторій і база відпочинку

Послуги доглядальниці та спеціалізований контроль – це далеко не всі позитивні фактори, що видаються безперечними плюсами і які гарантує своїм гостям приватний будинок для людей похилого віку «Єдиний Центр». Хоча там, де лежачі та післяопераційні хворі знаходять спокій та впевненість у найближчому майбутньому, саме такі нюанси мають вирішальне значення. Люди з особливими потребами, яких долають…

Психологічна підтримка людям похилого віку в той час, коли у зв’язку з пандемією Covid-19 загострилися ейджизм, дискримінація та стигматизація старих людей

Догляд за літніми — це не лише медикаментозна та патронажна допомога, а й психологічна підтримка, якої вони гостро потребують саме в наші дні, коли стигматизація та ейджизм розпалюються у стомленому пандемією соціумі, а дискримінація старих людей у ​​світовому співтоваристві, на жаль, поступово тільки посилюється. Роза Корнфілд-Матте, експертний співробітник ООН (Організація Об’єднаних Націй), заявила в рамках…

SARS-CoV-2 та астенія у літніх – їх взаємодія тягне за собою катастрофічну втому

Що таке астенія і чому для людей похилого віку так важливий повсякденний оптимізм? Смертельна загроза, яку несе у собі ковид (коронавірус) і трансформована, посилена загостреннями пневмонія, посилюється при суттєвому біологічному зносі людського організму. Виснаженість часто відповідає фактичному стану, здатному надзвичайно (на гірший бік) відрізнятись від тієї цифри, яка зафіксована у цивільному паспорті. Таким чином, не…

Догляд за лежачими хворими. Поради

Лежачі хворі люди повинні отримувати професійний догляд. Рекомендуємо скористатися нашими порадами та уважно вивчити послідовність ваших дій. Це допоможе вам виключити помилки та навчитися доглядати ваших підопічних. Догляд за лежачим хворим вдома. Правила медичного, гігієнічного догляду за лежачими хворими. Нерідко настають моменти, що люди похилого віку можуть стати лежачими. Це може статися від інсульту, інфаркту,…

Догляд за інвалідами

Інвалідність — це випробування не лише для самої людини, а й для близьких людей. Адже саме на їхні плечі падає відповідальність щодо створення сприятливих умов, надання якісного лікування, організації побуту та комфорту хворої людини. Будь-яка людина, яка отримала серйозну травму або захворювання, потребує уваги та підтримки. Людина, яка не в змозі самостійно пересуватися, потребує догляду…

Реабілітація після перелому шийки стегна

Реабілітація після перелому Травми та переломи небезпечні і вибивають з колії незалежно від того, яка людина віку. Особливо складно переноситься перелом шийки стегна. Слід зазначити, що правильне лікування та реабілітація дозволять поставити хворого швидко на ноги. Для того, щоб одужання настало швидше, ми вам рекомендуємо звернутися до спеціальних центрів догляду за літніми людьми, де використовуються…

Правила перевезення лежачих хворих

Перевезення лежачих хворих Вибір методу транспортування лежачого хворого залежить від його стану та відстані, на яку його необхідно перевести. Найчастіше лежачих пацієнтів перевозять спеціально обладнаним автомобілем, де є все необхідне. Якщо самопочуття хворого є стабільним і він може самостійно пересуватися, то перевозити його можна і на легковій машині. При цьому при транспортуванні все одно необхідно…

Реабілітація після інфаркту

Реабілітація Інфаркт — патологічний стан у гострій формі, що розвивається через відмирання серцевого м’яза міокард. Серед симптомів інфаркту можна відзначити біль у грудях, серцеву недостатність. Етапи відновлення хворих, які перенесли хворобу Можна виділити три етапи відновлення після інфаркту: Пацієнт перебуває у лежачому положенні. Найчастіше він ще може самостійно пересуватися. Його перевертає доглядальниця, щоб не утворювалися…

Догляд за літніми людьми: теорія та практика

Догляд за людьми похилого віку Ще зовсім недавно, батьки та дорослі діти зі своїми сім’ями жили під одним дахом. Сьогодні ж складно зустріти сім’ю, яка проживає разом зі своїми старими. У літньому віці людина вже не може належним чином подбати про себе і їй необхідна допомога. Оптимальним варіантом є спеціалізовані установи для людей похилого віку….

Будинок для людей похилого віку: вартість

Вартість проживання в приватному будинку для людей похилого віку Що робити людині похилого віку, коли вона більше просто не може про себе подбати? Є три варіанти. Перший – дітям жертвувати своєю роботою та добрим заробітком. Другий наймати доглядальницю. І є третій варіант – приватний будинок для людей похилого віку. Це оптимальний варіант, адже в даному…

Необхідні санітарні пристрої для літніх та інвалідів

Багатьом родичам хворих добре відомо, скільки потрібно витратити сил і нервів, щоб провести якісний догляд за літніми людьми різної вікової категорії. Хто не стикався з подібною ситуацією, той пізніше зрозуміє, коли зіткнеться з подібною ситуацією. Доглядати інвалідів не так просто, як здається на перший погляд. Для удосконалення догляду, Єдиний центр пропонує ознайомитися та придбати різні…

Будинки для літніх людей в Україні.

Переваги приватного будинку для людей похилого віку Для покращення життя людей похилого віку пенсійного віку Єдиний центр відкрив мережу пансіонатів та будинків для людей похилого віку по всій Україні. Нам хочеться, щоб люди похилого віку, змогли проводити гідну старість до останніх днів життя. Кожна хвора людина похилого віку може на нас розраховувати. Ми не залишимо…

Переваги «Єдиного центру» щодо догляду за літніми, хворими та інвалідами

Більшість людей похилого віку потребують професійної допомоги, а й людського ставлення. Літній вік слід поважати і всіляко допомагати хворим та інвалідам, які частково чи повністю недієздатні доглядати за собою. Єдиний центр займається якісним доглядом за лежачими людьми похилого віку, які залишилися без нагляду родичів і державних служб. Ознайомтеся з нашими перевагами: Пансіонати Єдиний центр має…

Що таке патронажна служба

Патронажна служба При укладанні циклу життя, чоловіки та жінки через вік починають старіти. Ці люди не можуть проводити звичайні домашні справи, стежити за своїм зовнішнім виглядом, виконувати особисту гігієну. Для полегшення та продовження життя у похилому віці, пенсіонери звертаються за допомогою до відповідних установ. Особливо потрібно допомагати людям похилого віку, які пережили втрату других половинок…

Що таке паліативна допомога

Паліативна допомога Паліативна допомога, це свого роду допомога невиліковним хворим людям, які потребують симптоматичної терапії. Це заходи щодо догляду, включаючи медичні втручання з метою покращення рівня життя пацієнтів. Рекомендуємо користуватися паліативною допомогою. Її можна замовити в будинку для людей похилого віку. Варто подбати заздалегідь, щоб потім не виникало спаду настрою та розвитку небезпечних психологічних захворювань….

Фізичні навантаження у літньому віці

Для людей похилого віку необхідно виконувати фізичні навантаження, у вигляді спеціальних вправ. Ці дії допомагають підтримувати роботу організму, гальмувати старість, бути в тонусі та настрій. Кожен Пансіонат для людей похилого віку здійснює комплексні вправи для відновлення організму. В Україні всі наші пансіонати забезпечені спеціальними пристроями для заряджання. Фізичне навантаження у літньому віці Залишатися активними людьми…

Як правильно доглядати лежачих після інсульту

Звичайна людина з боку не зможе доглядати свого хворого родича після інсульту. Вам доведеться перші 10 днів вести цілодобове спостереження та виконувати низку медичних вимог. Пансіонат для людей похилого віку готовий подбати про ваших хворих і лежачих родичів після інсульту. За лежачою людиною, потрібен особливий догляд та щоденні профілактичні дії. Без нашої допомоги вам не…

Фобії та відчуття занепокоєння у літньому віці

Наступаюча старість не тішить людей похилого віку. Вона їх змінює на очах і приносить масу проблем. Головним порушенням психічних розладів є фобії та виявлені страхи. Постійне занепокоєння доводить до істерик.Психологічні порушення в похилому віці,проявляються не рідко. Що призводить до занепокоєння? Ваше недбале ставлення, з’ясування стосунків, втрата відчуття значущості. Причин багато і у кожної людини похилого…

Психічні розлади у літньому віці

Старість чекає багатьох людей, цей процес зупинити неможливо. Психічні порушення у літньому віці, виявляються в різних формах. Старі люди поводяться майже так, як маленькі діти, виявляють примхливість і невдоволення. До віку потрібно поставитися з повагою та розумінням. При активному житті в молодості люди в старості живуть на звичних засадах, це дає можливість пережити будь-які розлади без особливих…

Високий тиск у літньому віці

У жінок воно виникає на тлі переживань, депресій. У чоловіків похилого віку від частого куріння, вживання алкоголю і не правильного способу життя. Причин може бути безліч. Кожна людина має свою історію виникнення високого тиску. Скажімо відразу, якщо не проводити догляд за літніми, то в результаті людина може захворіти і померти. Варто про це думати та…

Пролежні у людей похилого віку

Будь-яке захворювання при якому лікарі призначають людям похилого віку постільний режим призводить до пролежнів. Проблема лежачих людей у ​​тому, що вони можуть самостійно перевертатися і мене становище тіла. Місця пролежнів утворюються там, де м’які тканини. Старі люди потребують професійної допомоги. Їм потрібен спеціальний догляд, що здійснюється у щоденному порядку по 5-6 разів на день. Крім…

Перелом кісток у похилому віці. Особливості догляду

Люди у віці погано переносять пошкодження та переломи. Вони відчувають біль у два рази сильніше, ніж молоді люди. Кісткова тканина стає з віком менш стійка до падінь. Кістки зростаються досить повільно, іноді доходить до гангрени. Догляд за літньою людиною з переломом, докорінно відрізняється від багатьох інших. Похилого віку людина починає нервувати, йому це свого роду…

Як доглядати за літніми з хворобою Альцгеймера

Якщо літня людина хвора, то їй потрібна психологічна та фізична підтримка спеціалістів. В силу життєвих обставин ця людина може бути вкрай небезпечний у своїй поведінці. Дотримуйтесь техніки безпеки у всьому. При догляді за хворою людиною знадобиться не одна людина. Самотужки доглядати довго не вийде, ви вичерпаєтеся морально і фізично. Зверніться за допомогою до Єдиного центру,…

Цукровий діабет у похилому віці

У літньому віці порушується обмін речовин, у крові підвищується рівень глюкози. Цукровий діабет у літніх, має бути під повним контролем. У моменти нападу людині потрібна певна лікарем доза інсуліну. Розвиток хвороби запускати не можна, інакше наслідки на останній стадії розвитку призведуть до смерті. Догляд за хворими з цукровим діабетом Старолітній вік вимагає особливого відношення з боку близьких…

Деменція у похилому віці

Прояв деменції у похилому віці відбувається не рідко. Щоб зрозуміти та визначити дане захворювання потрібно мати досвід та знання, які допоможуть уникнути наслідків. Догляд за хворими у похилому віці повинні проводити фахівці з Єдиного центру https://united-center.com.ua які зарекомендували себе як професіонали. Деменція у людей похилого віку: симптоми Деменція має не лише симптоми, а й складне…

Поради
Як вибрати хороший будинок для людей похилого віку в Україні
Якщо у вас з різних причин виникло рішення переселення вашого родича вдома для людей похилого віку, значить потрібно вирішувати питання негайно. Ви не зможете доглядати 24 години на добу та постійно контролювати своїх підопічних.
Як вибрати відповідну доглядальницю в Україні
Від єдиного центру можна вибрати хорошу доглядальницю. Ми надамо список кандидатур, які готові виконати усі ваші побажання. Доглядальниця в Україні, це затребувана послуга.
Транспортування літніх та лежачих людей
Перевезення відбувається за певним принципом із медичної точки зору. Після рекомендацій лікаря, можна спокійно перевозити літніх та лежачих пацієнтів на обладнаному транспорті.