Про нас

Наш Єдиний центр пропонує дати нове життя вашим старим батькам, бабусям та дідусям. Наш центр надає можливість отримання якісного догляду за літніми людьми різного віку. Хто ми? Ми особлива організація, що відкрила мережу частих будинків для людей похилого віку не для наживи, а реальної допомоги та патронажного догляду за вашими родичами.

Телефон:
+38 (097) 243 - 03 - 03
Email:
domprestarelih.od@gmail.com
Адресa:

м.Одеса, вул.Варненська 17 (Україна, Одеська обл., 603000)

м.Кривий Ріг, вул.Криворіжсталі, 70

Черкаський р-н, с.Геронимівка, вул.Вернигори 32

Київська область, село Крюковщина, вул. Андріївська, 21

Єдиний центр

Ми маємо пряме відношення до кваліфікованого догляду та проживання ваших літніх родичів. Ми відкрили по всій Україні мережу агенцій “Єдиний центр” по домівках людей похилого віку. Які цілі ми маємо?

Наш Єдиний центр пропонує дати нове життя вашим старим батькам, бабусям та дідусям. Наш центр надає можливість отримання якісного догляду за лежачими людьми похилого віку різного віку. Хто ми є? Ми особлива організація, яка відкрила мережу частих будинків для людей похилого віку не для наживи, а реальної допомоги та патронажного догляду за вашими родичами.

Єдиний центр для догляду за літніми людьми та людьми похилого віку

Чому потрібно вибирати нас та користуватися нашими послугами? Єдиний центр є законним і професійним центром по догляду за людьми похилого віку. Пацієнти похилого віку не почуваються самотньо, це найголовніше. Наш персонал поводиться з домочадцями як з рідними та близькими людьми.

Саме ми надаємо максимально зручні умови для проживання, якісного догляду, кваліфікованої профілактики для всіх своїх підопічних. У нас, люди похилого віку починають оживати, а не чахнути. Кожен із них знаходить собі друзів для спілкування, заняття для дозвілля.

Якби тільки бачили, як вони доглядають один одного, як переживають у ті моменти, коли доводиться розлучатися і повертатися додому.

Радимо правильно сприймати подібні ситуації і не піддавати своїх старих родичів подібним випробуванням. Якщо ваші батьки хочуть залишитися у нас, постарайтеся їх зрозуміти і не перешкоджати. Адже кожна людина хоче жити на свій розсуд і не важливо скільки їй років.

Наш Єдиний Центр має в Україні величезну мережу пансіонатів, будинків для людей похилого віку по різних містах. Ви можете вибрати будь-який приватний будинок для людей похилого віку. Наша місія і полягає у повній турботі про людей похилого віку які не хочуть бути тягарем для своїх близьких. Звертатися можна в будь-який зручний для вас час. У нас є можливість здійснити будь-яке перевезення літніх, лежачих хворих людей у ​​будь-який обраний вами будинок для людей похилого віку від Єдиного центру Мілена.

Агентство Єдиний центр — доглядальниці та догляд за літніми людьми 24/7 в Україні

Наші будинки для людей похилого віку надають професійних доглядальниць, які можуть перебувати поруч із літньою людиною протягом тривалого часу. Якщо буде потрібно цілодобова допомога, то це не проблема.Наші доглядальниці справжні патронажні співробітники, які не просто пройшли спеціальне навчання, а й повний контроль за своєю важкою роботою.

Вони виконують найскладнішу роботу, яка потребує великих фізичних та моральних сил.

Догляди виконують всі дії від початку і до кінця:

 • Умивання та одягання людей похилого віку.
 • Надають допомогу в годуванні.
 • Контролюють прийом лікарських препаратів.
 • Здійснюють прогулянки на свіжому повітрі за допомогою колясок або спеціальних каталок.
 • Замінюють памперси, змінюють постільну білизну.
 • Обробляють місця пролежнів.
 • Роблять потрібний лікувальний масаж.
 • Допомагають прийняти водні процедури. Помити лежачої хворої людини зможе не кожна доглядальниця.

Це далеко не весь перелік того, що виконують наші доглядальниці агентства “Єдиний центр” в Україні. Лежачі люди похилого віку настільки прив’язуються до них під час відходу, що в період відпусток наших співробітників, люди похилого віку можуть вередувати.

Уявляєте скільки потрібно мати терпіння та старання виконати догляд так, як робила та чи інша співробітниця? Тому ми намагаємося не допускати звикання як до особистості. Практика показує те, що потрібно постійно міняти доглядальниць. Вони не звільняються, а просто змінюються за графіком чергувань чи робочих днів.

Мережа агентств «Єдиний центр» здійснює постійний контроль за професійною діяльністю наших співробітників

У нашому агентстві з удову за людьми похилого віку працюють найкращі професіонали різних категорій та напрямків. Керівництво постійно проводить раптові перевірки для наших співробітників: винятків ми не робимо. За настільки довгий час нашого існування, ми не отримали жодного нарікання або суттєвої скарги.

Постійний контроль, дозволяє коригувати процеси лікування, покращувати проживання наших підопічних. До літніх людей у ​​нас призначаються особливі перевірки. Наприклад, якщо ми здійснювали контроль три дні тому, то на наступного дня ми можемо відвідати літню людину знову і перевірити догляд або відновлення його організму.

Контролювання наших співробітників не дозволяє розслаблятися та допускати помилкових дій. Це виключено.Ну у яких клініках спостерігається таке ставлення та контроль до персоналу, співробітників? Тому нам варто довіряти життю ваших улюблених батьків, літніх та літніх родичів, які знаходяться в надійних руках нашої мережі агентств.

Догляд за літніми людьми

Гарантія якості та професіоналізму

Як важливо близьким не помилитися з вибором будинку для людей похилого віку. На що насамперед потрібно звертати увагу?

Радимо довіритися нашому професійному досвіду та вибрати за особливими критеріями, якими має наш Єдиний центр:

 • Наші кваліфіковані фахівці гарантують догляд за людьми похилого віку. Кожен із нас дивиться на людей похилого віку, як на своїх близьких. Адже в нас те саме є бабусі, дідусі та старі батьки чи родичі. Наш персонал підібраний не просто так. Кожен співробітник пройшов низку перевірок з різних напрямів: моральна стійкість, людяність та сприйняття непередбачених ситуацій. Повірте, не кожен зможе працювати з хворими людьми похилого віку.
 • Кожна наша послуга є повною гарантією того, що наші підопічні отримають найкращу патронажну допомогу. Всі будинки для людей похилого віку Одеса, оснащені сучасним обладнанням. Для лежачих пацієнтів ми маємо все необхідне.
 • Приватний будинок для людей похилого віку замінює літнім людям рідний будинок. Ви не дочули. Справді, ми здатні надати не лише гарантовані послуги, а й створити комфортні умови для постійного чи тимчасового проживання. Наш професіоналізм, проглядається у будь-яких діях з ретельного догляду за лежачими людьми похилого віку.