Мережа будинків для людей похилого віку
Догляд за хворими
та літніми людьми
в Україні

Ми завжди готові вам допомогти!

Ми дбаємо про найцінніше

Догляд за Інвалідами, Дім Престарілих, Реабілітація Після Інсульту, Геріатричний Пансіонат, Послуги Медсестри


Реабілітація після перелому шийки стегна, догляд за хірургічними хворими, хоспіс, паліативна допомога

Досягнувши поважного віку, наші співгромадяни починають відчувати серйозні, на жаль, проблеми зі здоров’ям. Артрит, гіпертонія, енурез, простатит, артроз, офтальмологічні відхилення є часто, на жаль, лише супутніми розладами. Такі тяжкі хвороби, як цукровий діабет, остеомієліт, онкологічне захворювання змушують людей похилого віку звернутися до професіоналів — приватний будинок для людей похилого віку «Єдиний Центр» надає догляд за інвалідами та послуги доглядальниці всі літнім українцям, яким потрібна допомога в обслуговуванні. Зрозуміло, цей вид підтримки надають післяопераційним та невиліковним хворим офіційні органи соціального захисту населення, проте далеко не всіх влаштовує рівень охорони здоров’я, який пропонують державні медичні установи. Тим часом догляд за хірургічними хворими вимагає неухильного дотримання норм антисептики та стерильності, а також відомого професіоналізму при виконанні повсякденних побутових та профілактичних маніпуляцій.

онкологія, хоспіс, послуги доглядальниці, ремісіяЯк доглядати за лежачими хворими чи літніми родичами з проблемами опорного та рухового апарату в домашніх умовах? Дуже непросто. Вдома, як кажуть, і стіни допомагають, але все-таки потрібні якісь хоча б мінімальні навички з обробки ран, перев’язки, виконання уколів, крапельниць, вмінню поводитися з приладом для регулярного вимірювання тиску тощо. Крім того, потрібен вільний час, а його якраз і не вистачає в сучасних реаліях. Виходить, що дорослі, свідомі члени сім’ї, які беруть на себе відповідальність за самопочуття людей похилого віку, змушені нести додаткові матеріальні втрати, тому що не в змозі ходити на роботу, просувати свій бізнес і заробляти матеріальні засоби.

А кошти, між тим, потрібні постійно, у тому числі на адекватне забезпечення медикаментами та процедурами післяопераційного родича. Старші діти, які вже спроможні надати допомогу сім’ї в такій важкій справі, як догляд за онкологічним хворим, виконують свої родинні обов’язки на шкоду навчанню та здобуття практичних знань у майбутній професії.

Як виходити із цієї складної ситуації без додаткових втрат? Деякі вважають, що годинна медсестра повністю здійснить необхідний догляд за літніми. У деяких ситуаціях так і відбувається. Проте, приватний геріатричний пансіонат «Єдиний Центр» — це комплексна опіка онкологічного хворого у виконанні цілого колективу, а не просто одна людина, яка має свої обмеження, але не підстрахована черговим дублером для непередбачених обставин. Чи довірите Ви свого рідного старого незнайомій людині, яку бачите вперше в житті? Адже йому доведеться проводити довгий годинник і вдень, і вночі наодинці з старим хворим, який потребує не тільки якісного патронажного обслуговування, а й людського тепла. Без сумніву, не завжди на це можна розраховувати в той час, коли для багатьох найманих працівників це лише можливість заробітку, не більше. І навпаки, патронажна служба, в якій співробітники переважно добросерді волонтери, які прагнуть допомогти ближньому, але часто не мають бажаних навичок і досвіду.

На що слід звернути увагу, якщо Ви віддали перевагу послуги доглядальниці додому

  • Перекональні рекомендації, які достовірно підтверджують наявність теоретичної та практичної професійної підготовки. Надати такі рекомендації має агентство, яке підбирає робітницю, або знайомі, шановні та добре відомі Вам громадяни. Для чого рекомендувати санітарку або няню, яка приходить щодня згідно з погодинним розкладом або залишається цілодобово з проживанням? Відповідь на таке запитання — на поверхні. Вам доведеться довірити здоров’я занемоглого родича незнайомій людині, яка за великим рахунком не несе жодної юридичної відповідальності за свої дії. Крім того, Ви не в змозі досконало контролювати безпеку та цілісність майна, цінних речей. Тому достовірна рекомендація в цій ситуації не просто бажана, але й необхідна.
  • Наявність досвіду та вміння. Природно, коли медсестра приходить влаштовуватися на постійну опіку інваліда до приватних осіб, вона впевнена у своїх професійних навичках. Однак, практика показує, що потреба у працевлаштуванні може підштовхнути робітницю охорони здоров’я молодшої ланки до певного ризику, який виявляється у перебільшенні своїх здібностей, знань та практичного досвіду. Наслідки, за які доведеться розплачуватись самопочуттям Ваших близьких, можуть бути дуже сумними. Це знову повертає нас до попереднього підрозділу про рекомендації та достовірність професіоналізму медсестри. Досвід потрібен безперечно, оскільки догляд, який вимагають люди з особливими потребами, може забезпечити лише співробітник, який пройшов підготовку та практику в стаціонарних установах.
  • Душевна чуйність. Вкрай важливою рисою характеру хорошої доглядальниці на перевірку виявляється здатність співпереживати своєму пацієнтові. Емпатія є для няні важливим інструментом, так само як і для тих жінок, професію яких називають доула (та, хто супроводжує вагітність у жінки та допомагає безпосередньо під час пологів). Вміння співпереживати, чуйність до літньої людини, якій одному не впоратися з проблемами, що навалилися, творить дива. Операція, хіміотерапія, а за нею часткова або спонтанна ремісія потенційно призводить до виникнення позитивної динаміки у розвитку патології. Так, перебуваючи в компанії доброзичливої, ввічливої ​​медсестри, що співпереживає, хворий здатний підбадьоритися і надати згубній хворобі гідний опір.

Основні переваги розміщення літніх, обтяжених невиліковною хворобою, у приватний хоспіс

 догляд за хірургічними хворими, хірург, догляд за інвалідамиДля людей похилого віку, яких мучить рак, цукровий діабет, хвороба Альцгеймера, остеомієліт або інша тяжка хвороба, набагато краще проходити лікувальні та підтримуючі програми на стаціонарі. Присутність досвідчених фахівців дозволяє систематизувати патронажний процес, приділяти достатньо уваги діагностиці, аналізам та післяопераційним симптомам. У свою чергу, побут та гігієна постояльців, які ляжуть на плечі наших «сестер милосердя», сформують стерильний та комфортний фон перебування в будинку для людей похилого віку «United Center». Все разом створює ті умови, які необхідні літнім українцям для того, щоб чинити опір недугам настільки інтенсивним та тривалим, наскільки відпущено життєвих сил.

Додамо, що щоденна присутність консультанта, який завжди на «проводі», навіть тоді, коли знаходиться поза стінами госпіталю, забезпечує результативну профілактику такого небезпечного для літніх захворювань, як пневмонія. У деяких пацієнтів у різних формах складності спостерігається бронхіт, пневмосклероз, пієлонефрит, емфізема і флебіт, загрожують виникненням серйозних ступенів запалення легень, Стерильна обстановка та ретельна антисептика, санітарна антибактеріальна та антивірусна дезінфекція створюють обстановку, неприйнятну для зростання шкідливих бактерій і мікробів. Дії санітарок спрямовані до максимального знезараження простору та поверхонь. Те саме відноситься і до предметів обстановки, до лікувальних інструментів та пристроїв. Обробляються також інвалідна коляска та колісні крісла, милиці та ходунки, каркасні ноші та поручні, до яких торкаються інваліди при переміщеннях по будівлі санаторію.

Обслуговування при поселенні до приватного геріатричного пансіонату «Єдиний Центр»

  • Розміщення у затишних кімнатах, які наближаються до домашньої. Дозволяється привозити з дому звичні, але негабаритні предмети інтер’єру та побуту, особисті речі, музичні інструменти, пензлі, фарби, полотна та акварельний папір. Сусідство в числі від трьох до п’яти осіб. Вологе прибирання та провітрювання — щодня. Зміна білизни на ліжку за потребою та за бажанням. Зазначимо доброзичливість доглядальниць і нянь, які проходять ретельне тестування перед прийомом на роботу в хоспіс, а потім — психологічний та етичний інструктаж. Гарантовано ввічливе та делікатне звернення, всебічне бажання надати опіку та підтримку тим, хто її потребує.
  • Огляд пацієнтів співробітниками різних специфікацій проводиться щодня. Наявність у штаті фахівців багатьох напрямів чи універсального, як геріатр, дозволяє літнім пенсіонерам отримувати висококласні консультації. Відповідно, профілактика також проводиться за всіма відхиленнями та розладами, які спостерігаються у постояльця. На відміну від домашнього лікування не потрібно нікуди їздити на рентген, томографію, ЕКГ, інші засоби діагностики та спостереження того, як протікає недуга та лікувальна програма. Медсестри мають всі необхідні навички і практичний досвід. Пацієнти отримують адекватне медикаментозне та процедурне обслуговування.
  • Живлення здійснюється чотири рази на день. Раціон постояльця формує співробітник, який його веде в тому випадку, якщо необхідні особливі нутрієнти. Столи накривають у їдальні, але можлива подача до кімнат для знерухомлених пацієнтів. Індивідуальне харчування також надається, наприклад, у рамках таких послуг, як реабілітація після інсульту, догляд за хворими Паркінсона. Деякі постояльці не їдять самостійно, оскільки втратили здатність ковтати їжу — таким відхиленням характеризується деменція, атеросклероз — їх годують через трубочку.
  • Спілкування та дозвілля в колі однолітків — важливий терапевтичний аспект. Соціальна адаптація є одним із основних інструментів таких програм, як реабілітація після інфаркту, відновлення після інсульту. Такі вікові захворювання, як старечий склероз, фрустрація, сенсорна депривація вимагають від персоналу чуйності та розуміння у поводженні з пацієнтами, які переживають когнітивні розлади та втрати пам’яті. Спільний перегляд телепрограм, кінофільмів, посильна участь у імпровізованих концертах та турнірах з настільних ігор створює позитивну психоемоційну атмосферу. Бесіди до душі, що дозволяють ділитися радістю та горем, допомагають постояльцям відчувати небайдужість оточуючих.

Психологічна підтримка та соціальна адаптація

паліативна допомога, хоспіс, депресія, стрес width=У ході відновної терапії після загострень у недугах серцевої, судинної та коронарної систем, після інсульту, інфаркту, перелому шийки стегна або іншої травми, при невиліковній хворобі наш співробітник підтримує постояльців на індивідуальних та групових заняттях. Паліативна допомога, що надається онкохворим та їхнім сім’ям, крім нівелювання та повного усунення больового синдрому передбачає психологічну та моральну підтримку, що протистоїть негативним емоціям. Родичів пацієнтів, яких спіткало онкологічне захворювання, також долають фрустрація і депресія— їх не можна запускати. Ці несприятливі явища нерідко призводять до виникнення невралгії, яка стає причиною психосоматичних патологій. Тому паліативна підтримка доступна всій родині, близьким людям, які переживають сильний стрес.

Зазначимо, що паркова зона, обладнана на прилеглій до будинку для людей похилого віку «Єдиний Центр» території, допомагає нашим гостям щодня перебувати на відкритому просторі. «Сестри милосердя» забезпечують лежачим хворим дозвілля на свіжому повітрі так само, як і тим, хто здатний пересуватися, використовуючи ходунки і милиці. Споглядання зміни сезонів, спостереження природних явищ, контакт із живою природою забезпечують рівний психоемоційний стан та когнітивний баланс.

✅ Паліативна допомога включена у догляд за інвалідом?

Так, приватний хоспіс «Єдиний Центр» надає паліативну підтримку в рамках таких послуг, як догляд за хірургічними хворими, реабілітація після інсульту, відновлення після перелому шийки стегна, інших загострень і травм, що супроводжують онкологічне захворювання, остеом діабет та інші невиліковні хвороби.Паліативна допомога спрямована не на лікування тяжкої хвороби, а на покриття (палій - плащ, накидка (лат.)), обволікання проблеми потужними анальгетиками, що усувають зовсім або хоча б згладжують больові відчуття.Люди з особливими потребами є інваліди та післяопераційні пацієнти, забезпечені в нашому санаторії для літніх українців медикаментозним та побутовим обслуговуванням.Така опіка разом з тією увагою, яку постояльцям надають фахівці, дозволяє повернути втрачений когнітивний баланс, реконструювати елементарні здібності, стабілізувати психоемоційний стан. ресу складає соціальна адаптація. Перебуваючи у нас, пацієнти отримують можливість проводити час і розмовляти один з одним, що позитивно впливає на їх психологічне самопочуття. У процесі спілкування з однолітками відбувається самоідентифікація, обміну інформацією, відновлюється самооцінка.

✅ Догляд за інвалідами передбачає послуги доглядальниці?

Так, приватний будинок для люлей похилого віку «Єдиний Центр» пропонує своїм постояльцям послуги медсестри в процесі догляду за онкологічними хворими, в ході реабілітації після перелому шийки стегна, інших складних переломів і травм. Молодший склад проводить усі патронажні маніпуляції, які призначає фахівець. Уколи, крапельниці, добове моніторування артеріального тиску (СМАД) та інші функції виконуються у точній відповідності до відновлювальної або підтримуючої програми, до якої також включені фізіотерапевтичні процедури. Санітарки та няні доглядають літніх українців, миють їх, переодягають, міняють памперси та постільна білизна, підтримують при переміщеннях по будівлі та на вулицю, годують, якщо пацієнт позбавлений самостійності чи здатності ковтати їжу. Таким чином, геріатричний пансіонат «United Center» забезпечує цілодобову опіку постояльців, які потребують її через погане самопочуття, спричинене віковими розладами та хронічними патологіями. Замовити послуги доглядальниці додому доступно, тому що деякі старі хворі вважають за краще залишатися в рідних стінах. Сервіс надається на такому високому рівні, як і на стаціонарі.

✅ Чим кращий догляд за інвалідами у приватному будинку для людей похилого віку?

Догляд за хірургічними хворими або за літніми українцями, яких долають загострення недуг серцево-судинної, сечостатевої, кістково-м'язової систем, опорно-рухового апарату, онкологічне захворювання або легенева інфекція, компанія «Єдиний Центр» проводить у них. Однак, на стаціонарі геріатричний пансіонат забезпечує комплексний медикаментозний, побутовий та гігієнічний догляд за інвалідами, який у приватному форматі недосяжний. Будинок для людей похилого віку надає такі послуги, як реабілітація після інфаркту, відновлення після складних переломів, травм та операцій, а також профілактичні заходи щодо запобігання пневмонії, яка нерідко наздоганяє на тлі перебігу емфіземи, флебіту, пієлонефриту, пневмосклерозу та інших хвороб. До послуг постояльців діагностика та аналіз, які дозволяють своєчасно реагувати на поточні зміни в організмі, вживати терапевтичних заходів. Пацієнтам стаціонару доступна паліативна допомога та соціальна адаптація у рамках спілкування з однолітками, яких долають аналогічні проблеми зі здоров'ям. Зв'язок родичами забезпечує цілодобове підключення до мережі Інтернет та телефонія. Відвідування дозволено у будь-який час, крім того, що зайняте відпочинком для літніх гостей та процедурами.

Статті
Дім престарілих створить спосіб життя, який зупинить хворобу Альцгеймера

Судинна деменція катастрофічно швидко розповсюджується серед населення планети протягом останніх двох десятиліть. З середини нульових років ХХІ століття намітилося зростання захворюваності, від якої сьогодні немає ліків. Так, один із підвидів деменції, а саме хвороба Альцгеймера, поступово стає звичайною хворобою людей похилого віку не тільки в економічно розвинених країнах, а й у нашій державі, яку війна…

Інсульт вкорочує людське життя, а фізкультура та антистрес — продовжують!

Інсульт, будь то геморагічний, субарахноїдальний, ішемічний чи кардіоемболічний напад, є одним із найнебезпечніших загострень серцево-судинної патології. У всьому світі за кількістю смертей це друга причина смертності. На першому місці сумного рейтингу, згідно із загальнопланетарною статистикою ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я), ішемічна хвороба серця. Симптоми інсульту викликані тим, що відбувається тяжке, часто незворотне порушення кровообігу у…

Кардіолог перерахував 4 ключові фактори, які виключають інфаркт

Усвідомити те, як найпростіше захиститися від інфаркту, насамперед важливо для українців та українок вікової групи 65+. Люди з особливими потребами, що досягли поважних років, не завжди приділяють своєму самопочуттю належну увагу, оскільки драматична повсякденність, яку принесла країні війна в Україні, не дозволяє їм зайнятися собою належним чином. Їхнім сім’ям потрібно сконцентруватися, зібрати доступні кошти та…