Мережа будинків для людей похилого віку
Догляд за хворими
та літніми людьми
в Україні

Ми завжди готові вам допомогти!

Ми дбаємо про найцінніше

Транспортування Черкаси


Транспортування інвалідів у місті Черкаси, а також перевезення лежачих хворих доступні у виконанні партнерської фірми, що відповідає за своєчасність і коректність затребуваного сервісу.

Багато літніх українців у зв’язку з віковими та хронічними патологіями протягом років, на жаль, втрачають здатність активно використовувати опорний і руховий апарат свого ослабленого організму. Їм необхідна повсякденна патронажна допомога та інші послуги відновного та підтримуючого напряму, які надає приватний будинок для літніх людей «Єдиний Центр».

Транспортна допомога нужденним

доставка інвалідів до реабцентру, перевезення лежачих хворих до лікарні, будинок для людей похилого віку, Одеса, транспортування в пансіонатЛюди з особливими потребами, якими є інваліди різного віку, і літні українці — це наші співгромадяни, кому в першу чергу потрібен ретельний догляд з такими недугами, як онкологія, цукровий діабет, остеопороз, хвороба Паркінсона, синдром Альцгеймера, судинна деменція та інші досить поширені захворювання. Зрозуміло, у процесі підтримки стабільного самопочуття з метою досягнення ремісії або реабілітації після перелому шийки стегна, ЧМТ (черепно-мозкова травма), ендопротезування та оперативного лікування внутрішніх органів пацієнтам потрібно відвідувати поліклініки, кабінети масажу, лабораторії, диспансери.

Далеко не у всіх сім’ях є можливість вирішити проблему доставки хворої людини на потрібну адресу, тим більше, якщо це необхідно повторювати досить часто.

Звернутися до служби коректного перевезення тяжкохворих — досить нескладно

Для початку відзначимо наскільки складно часом обійтися без допомоги перевіреної служби, що гарантує акуратне, своєчасне та професійне транспортування підопічних, обтяжених найрізноманітнішими симптомами, що не дозволяють їм самостійно дістатися навіть від ліжка до ванної кімнати або туалету.

Замовити послугу дуже просто — для цього необхідно зателефонувати за номером телефону приватного геріатричного пансіонату «Єдиний Центр», який вказано на кожній сторінці мережного ресурсу або компетентному менеджеру партнерської компанії Help Liner: він розповість про актуальні розцінки на сервіс і зорієнтує за часом, коли медтаксі прибуде за вказаною адресою.

Переваги послуг професійної доставки пацієнтів:

  • Обладнаний всім необхідним реанімобіль — в ньому обов’язково знайдуться і фіксатори, що прикріплюють до стінок кабіни автомашини інвалідний візок або колісне крісло разом з сідком, колісні медичні ноші, на яких доступний довіз підопічного прямо в операційну, крісельні ноші (а також і складні аналоги), кушетка з ременями безпеки, що надійно фіксують пасажира в горизонтальному положенні.
  • Санітари, які пройшли випробувальний термін та перевірку службою безпеки перед прийомом на роботу, зарекомендували себе з кращого боку. Крім здатності дуже акуратно переносити підопічних — у тому числі обережно спускатися і підніматися сходами, їх людські якості також на висоті: ні словом, ні поглядом клієнтам не буде завдано моральної шкоди або створено психоемоційний дискомфорт, здатний призвести до загострення патології у зв’язку з перезбудженням серцево -судинної або нервової систем.
  • Кваліфікований фельдшер завжди супроводжує під час перевезення хворого на тривалу відстань трасами регіону Черкаська область. Це надзвичайно важливий момент, оскільки напад хвороби чи загострення недуги часто трапляються раптово. У разі негативного розвитку подій патронажний фахівець здатний надати пасажиру найнеобхіднішу первинну допомогу, завдяки якій збережеться його стабільна життєдіяльність.
  • Водій, спеціально натренований і пройшов ефективний майстер-клас, водить патронажну автомашину дуже плавно і ергономічно в плані вибору маршруту — логістика слідування продумана досконало з метою максимально уникнути всіляких «тягучок», «пробок» і ділянок поганої дороги, загрожує підлогою затримками у дорозі. Так, професійний рівень водія досить високий, як і позитивні характеристики решти екіпажу патронажного транспорту.

Підкреслимо, що перевезення лежачих хворих, інвалідів, тяжкохворих після операції на спеціалізованому реанімобілі доступне у містах Одеса, Кривий Ріг та Львів. Вашого родича або близьку людину акуратно і негайно доставлять у лікарню, медичний центр, діагностичний комплекс або будинку для літніх людей досвідчені водій та санітари. Послуга надається й у зворотному напрямку — з лікарні додому.

Статті
Дім престарілих створить спосіб життя, який зупинить хворобу Альцгеймера

Судинна деменція катастрофічно швидко розповсюджується серед населення планети протягом останніх двох десятиліть. З середини нульових років ХХІ століття намітилося зростання захворюваності, від якої сьогодні немає ліків. Так, один із підвидів деменції, а саме хвороба Альцгеймера, поступово стає звичайною хворобою людей похилого віку не тільки в економічно розвинених країнах, а й у нашій державі, яку війна…

Інсульт вкорочує людське життя, а фізкультура та антистрес — продовжують!

Інсульт, будь то геморагічний, субарахноїдальний, ішемічний чи кардіоемболічний напад, є одним із найнебезпечніших загострень серцево-судинної патології. У всьому світі за кількістю смертей це друга причина смертності. На першому місці сумного рейтингу, згідно із загальнопланетарною статистикою ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я), ішемічна хвороба серця. Симптоми інсульту викликані тим, що відбувається тяжке, часто незворотне порушення кровообігу у…

Кардіолог перерахував 4 ключові фактори, які виключають інфаркт

Усвідомити те, як найпростіше захиститися від інфаркту, насамперед важливо для українців та українок вікової групи 65+. Люди з особливими потребами, що досягли поважних років, не завжди приділяють своєму самопочуттю належну увагу, оскільки драматична повсякденність, яку принесла країні війна в Україні, не дозволяє їм зайнятися собою належним чином. Їхнім сім’ям потрібно сконцентруватися, зібрати доступні кошти та…