Мережа будинків для людей похилого віку
Догляд за хворими
та літніми людьми
в Україні

Ми завжди готові вам допомогти!

Ми дбаємо про найцінніше

Як вибрати відповідну доглядальницю в Україні


Як вибрати відповідну доглядальницю

Від єдиного центру можна вибрати хорошу доглядальницю. Ми надамо список кандидатур, які готові виконати усі ваші побажання. Доглядальниця в Україні, це затребувана послуга. При гострій необхідності багато людей потребують допомоги з боку. З огляду на обставини, доводиться шукати і наймати людину на допомогу хворій людині. У цьому нічого поганого немає. Наш Єдиний центр в Україні допоможе вирішити це питання протягом кількох хвилин при першому зверненні до нас.

Як правильно вибрати доглядальницю:

  • Зверніться до Єдиного центру.
  • Погляньте на зовнішній вигляд.
  • Грамотне та спокійне мовлення.
  • Наявність завірених рекомендацій.
  • Ознайомтеся, що входить до послуг доглядальниці та її навички при догляді за хворими людьми похилого віку.
  • Подивіться її поведінкою в домашній обстановці.
  • Перевірте доглядальницю на виконання приписів лікаря.

Вибір доглядальниці: кому віддати перевагу

Якщо вам терміново потрібна професійна доглядальниця, рекомендує звернутися до Єдиний центр. У нас на штаті працюють досвідчені співробітники з величезним досвідом та медичною освітою. Людину збоку краще не наймати. У вас немає гарантії на добру допомогу літній людині. З оголошень те ж таки не варіант наймати, оскільки останнім часом розлучилося багато самозванців і шахраїв. Ризикувати не варто.

Вірний варіант, це розглянути наших доглядальниць, за дії яких відповідає солідна та відома установа. Один дзвінок до нас до Єдиного центру і у вас буде хороша кандидатура з усіма гарантіями. Наші співробітники виконують відхід за літніми людьми похилого віку в повному обсязі. Вам не треба довго шукати, хороший співробітник приїде за 15 хвилин і почне виконувати належну роботу.

Що має вміти доглядальниця

Кожна доглядальниця повинна мати медичну освіту. Без його наявності не слід розглядати кандидатуру. Що повинна вміти робити доглядальниця? Буквально все, у буквальному значенні слова.

Критерії при виборі:

  • Суттєві та завірені рекомендації.
  • Послужний список.
  • Знати нюанси людей похилого віку.
  • Виконувати догляд за літньою людиною, виходячи із загального стану здоров’я. .
  • Приємний зовнішній вигляд та грамотну мову.
  • Виконувати домашні справи, якщо її найняли на спільне проживання з хворою людиною. Обговорюється попередньо.
  • Уміти обробляти пролежні та робити легкий масаж.

Уміння доглядальниці залежать від того, якій людині потрібен особливий догляд, тимчасовий або постійний з проживанням. Звідси й відштовхуватися, що має вміти найнята доглядальниця.

Завдання та обов’язки доглядальниці

Завдання будь-якої доглядальниці виконувати свої прямі обов’язки. Для цього в договорі вказуйте ваші вимоги та побажання. Догляд за літньою людиною повинен мати професійний рівень. А якщо ні, то будуть постійні побоювання за життя свого родича від наслідків догляду. Досвідчена доглядальниця знає всі тонкощі спілкування, правила догляду та обов’язкові профілактичні роботи, які виконуються в щоденному порядку за приписом лікаря. Виходячи із загального стану та наявності захворювання людини, доглядальниця виконує грамотний догляд.

Статті
Комфорт та підтримуючі процедури пропонує пенсіонерам найкращий пансіонат для літніх осіб (Черкаси)

На сьогодні ситуація у сфері охорони національного здоров’я, на жаль, постійно погіршується. У цьому регресі передусім винна війна в Україні, через яку економічна та соціальна криза лише набирає негативної динаміки. Інваліди та люди з особливими потребами, що досягли поважних років, першими відчули на собі тотальну тривожність та хронічний стрес, а глибока депресія призводить до посилення…

Серцевий напад — це не вирок, але необхідне результативне відновлення після інфаркту

Об’єктивна ситуація у сфері охорони національного здоров’я, на жаль, дуже погіршилася останні кілька років. Війна в Україні продовжує нагнітати в країні соціальну та економічну кризу, що дуже негативно впливає на самопочуття громадян держави. Зрозуміло, у групі ризику насамперед інваліди та люди з особливими потребами, які належать до вікових категорій 60+ та 70+. У багатьох з…

Результативне відновлення після інсульту вимагає від родини постраждалого повної самовіддачі

Дуже небезпечне для життя будь-якої людини гостре порушення кровообігу в судинах голови призводить до загибелі тисяч нервових клітин у тканинах мозку. Зазначимо, що інсульт розташований на другому рядку фатального рейтингу у світовій статистиці серед причин загибелі жителів нашої планети (на першому місці — ішемічна хвороба серця), які найчастіше фіксує ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я). Тож…