Мережа будинків для людей похилого віку
Догляд за хворими
та літніми людьми
в Україні

Ми завжди готові вам допомогти!

Ми дбаємо про найцінніше

Як вибрати хороший будинок для людей похилого віку в Україні


Як вибрати хороший Дім для людей похилого віку

Україна велика і на її території знаходиться достатня кількість установ для проживання людей похилого віку. Рекомендуємо зупинити свій вибір на будинку для людей похилого віку від Єдиного центру. Ми створили мережу пансіонатів, які дають тимчасове чи постійне проживання хворим людям похилого віку, але й гідне проведення старості в комфортних умовах.

Для кого пансіонат виявиться найкращим рішенням для комфортного проживання

Якщо у вас з різних причин виникло рішення переселення вашого родича вдома для людей похилого віку, значить потрібно вирішувати питання негайно. Ви не зможете доглядати 24 години на добу та постійно контролювати своїх підопічних.

Важко доглядати лежачих людей, у вас не буде вільної хвилини. За кілька тижнів ви залишитеся виснаженими і без сил. Правильним рішенням буде те, що Єдиний центр візьме на себе вашу турботу. Ми гарантуємо належний догляд за будь-якого стану ваших бабусь і дідусів. А ви завжди зможете відвідати чи забрати на свята свого родича. Умовляння та повідомлення про переселення ми візьмемо на себе. Наш психолог правильно піднесе цю новину. Також можемо провести попередню показову екскурсію, це допоможе змінити відмовну думку хворої людини.

Який будинок для літніх людей вибрати: приватний або державний

Ми наводимо два варіанти для порівняння. Дане розгляд допоможе уникнути помилок при виборі постійного місця проживання для ваших бабусь і дідусів. Приймаючи рішення, радимо попередньо ознайомитись з кожною установою окремо. Це допоможе зробити гідний вибір, який супроводжуватиме до кінця проживання ваших близьких.

Державний пансіонат

Ця установа має мінімальний та стандартний пакет послуг, які виконуються не відповідно до правил догляду за літньою людиною. Розпорядок дня не передбачає затримки. Обслуговуючий персонал не працює більше 8 годин на день. Велика плинність кадрів. Ці явні мінуси кидаються у вічі. Надмірне вживання хлорки, що відчувається на вході. Монотонний дизайн та обстановка тиснуть зовні. А тепер уявіть себе дома своїх близьких.

Приватний пансіонат

У корені відрізняється від державних пансіонатів. Затишна атмосфера є у кожному куточку пансіонату. Приємний колектив завжди усміхається. Постояльці завжди чисті та ситі, у них є гарний настрій. Вони виглядають краще за своїх домашніх однолітків. І таких порівнянь багато. Рекомендуємо враховувати кожну дрібницю та порівнювати, тоді у вас вийде реальна картина. Краще один раз побачити, аніж потім почути.

Чим керуються родичі під час вибору пансіонату

Деякі люди поспіхом не встигають перевірити суттєві дані. Слід не допускати помилок. Адже жити будете не ви, а ваша близька хвора людина. Тому пансіонат для літніх, слід обстежити хоча б візуально. Виходьте із загального стану та наявності захворювань ваших підопічних. Ніхто не знає, на який точний термін ви поселите старих родичів.

У Єдиному центі 1% з літніх людей, що проживають, повертаються з додому. Це походить від самих опікунів. Наша практика показує те, після того як постоялець відчув нашухід за старими людьми, їхати ніхто не хоче. Літні люди швидко звикають до доброго і розлучатися з нами не хочуть.

Як вибрати хороший пансіонат для людей похилого віку

При виборі варто спиратися на побажання вашої близької людини. Попередньо запросіть нашого психолога до себе додому для довірчої розмови. Лікар розповість вам про найпотаємніше і таким чином, ви будете знати, що саме підійде вашому хворому родичу.

Які важливі критерії слід враховувати при виборі пансіонату

Опирайтеся на перевірені факти:

  • Як ставиться персонал до хворих людей похилого віку.
  • Облаштування цього закладу.
  • Наявність зручностей підопічного.
  • Умови проживання.
  • Як здійснюється догляд за людьми похилого віку.
  • Вартість проживання.

10 цінних порад щодо вибору будинку для людей похилого віку

Скористайтеся порадами професіоналів, щоб надалі уникнути помилок при виборі будинку для людей похилого віку для своїх близьких людей. Розглянемо значніші:

1. Вибирайте місце в курортній зоні, це допоможе отримувати свіжий та корисний кисень.

2. Наведіть довідки та почитайте відгуки.

3. Завітайте до вибраного будинку.

4. Зверніть увагу, як виглядає обслуговуючий персонал. Спробуйте поспілкуватись у неформальній обстановці.

5. Дізнайтеся кваліфікацію лікарів.

6. Перевірте ліцензії на послуги.

7. Поговоріть з проживаючими постояльцями. Вони вам розкажуть усі нюанси, які є в пансіонаті будинку для людей похилого віку, якщо вони є.

8. Подивіться, як відбувається догляд за лежачими хворими людьми.

9. Дізнайтеся про наявність доглядальниць та їх досвід роботи.

10. Помічайте усі незначні моменти. Ознайомтеся з меню дієтолога.

Що ще потрібно знати, вибираючи будинок для людей похилого віку

У кожному закладі є підводні камені. Це не говорить про те, що все погано чи надто добре. При виборі, ґрунтуйтеся на своїх вимогах і вказуйте у договорі всі ваші побажання, включаючи догляд за літніми, з усіма відповідними критеріями. Завдяки чітко укладеному договору, у вас і ваших близьких не виникатимуть питання проживання ваших підопічних. За правильним укладанням договору можете проконсультуватися з професійним фахівцем.

Статті
Дім престарілих створить спосіб життя, який зупинить хворобу Альцгеймера

Судинна деменція катастрофічно швидко розповсюджується серед населення планети протягом останніх двох десятиліть. З середини нульових років ХХІ століття намітилося зростання захворюваності, від якої сьогодні немає ліків. Так, один із підвидів деменції, а саме хвороба Альцгеймера, поступово стає звичайною хворобою людей похилого віку не тільки в економічно розвинених країнах, а й у нашій державі, яку війна…

Інсульт вкорочує людське життя, а фізкультура та антистрес — продовжують!

Інсульт, будь то геморагічний, субарахноїдальний, ішемічний чи кардіоемболічний напад, є одним із найнебезпечніших загострень серцево-судинної патології. У всьому світі за кількістю смертей це друга причина смертності. На першому місці сумного рейтингу, згідно із загальнопланетарною статистикою ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я), ішемічна хвороба серця. Симптоми інсульту викликані тим, що відбувається тяжке, часто незворотне порушення кровообігу у…

Кардіолог перерахував 4 ключові фактори, які виключають інфаркт

Усвідомити те, як найпростіше захиститися від інфаркту, насамперед важливо для українців та українок вікової групи 65+. Люди з особливими потребами, що досягли поважних років, не завжди приділяють своєму самопочуттю належну увагу, оскільки драматична повсякденність, яку принесла країні війна в Україні, не дозволяє їм зайнятися собою належним чином. Їхнім сім’ям потрібно сконцентруватися, зібрати доступні кошти та…