Сеть домов престарелых
Уход за больными
и пожилыми людьми
в Украине

Мережа будинків для людей похилого віку
Догляд за хворими
та літніми людьми
в Україні

Ми завжди готові вам допомогти!

Психіатрія Єдиного центру

Наш Єдиний центр надає допомогу психіатра людям похилого віку. Це необхідне повідомлення їх переселення та інших ситуацій, за життєвих обставин. Деколи родичам складно сказати багато речей у слух і тоді послуга нашого психолога починає бути затребуваною. Причина звернення до психіатра може бути різною.

Види послуг з психіатрії для людей похилого віку та людей похилого віку:

 • Послуги психолога похилого віку при депресіях, надмірної замкнутості.
 • За наявності не адекватної поведінки.
 • Психіатрія у літніх людей за наявності фобій та відчуттів занепокоєння.
 • При синдромах хронічної втоми потрібна психологічна допомога людям похилого віку.
 • Лікування шизофренії.
 • Повний контроль та корекція на всіх стадіях лікування.
 • Зниження психологічної адаптивності.
 • Напади істерії.

Наш Єдиний центр допоможе впоратися з будь-якими психічними недугами. Наша психіатрія для літніх людей має величезну практику в лікуванні в найбільш занедбаних випадках.

Забронювати місце
Послуги психіатра
Послуга 0
Консультація психіатра
Послуга 1
Контроль та корекція лікування
Послуга 2
Контроль та корекція лікування
Послуга 3
Лікування депресій
Послуга 4
Лікування шизофренії
Послуга 5
Консультація психіатра
Послуга 6
Фобії або відчуття занепокоєння
Послуга 7
Наявність галюцинацій
Послуга 8
Різкі зміни настрою
Послуга 9
Виражена нервозність або збудження
Послуга 10
Неадекватна реакція на подразнення
Послуга 11
Надмірна замкнутість
Послуга 12
Зниження психологічної адаптивності
Послуга 13
Синдром хронічної втоми
Послуга 14
Часті напади істерії

Патронаж

В Україні досить розвинена патронажна служба, яку проводять різні установи. Для похилого віку, пропонуємо пройти профілактику в Єдиному центрі. Саме у нас є всі необхідні умови для повного одужання людей похилого віку.

Патронажна служба для літніх людей. Профілактика нервових та психічних захворювань

З віком у багатьох людей починаються проблеми із психікою. Літнім людям потрібен належний догляд, присутність та постійна допомога у будь-яких діях. На фоні цих проблем виникає психологічний спад стійкості. Марно пояснювати те, що ви хочете бачити. Літнім людям важливо те, що вони хочуть, адже вони вже це заслужили.

У вас не вийде в щоденному порядку виконувати необхідні дії на це потрібно багато часу та сил. А якщо ви постійно зайняті роботою, то й говорити про це не доводиться. Згодом у людей похилого віку починаються проблеми зі здоров’ям. Постійна нервозність, психози можуть призвести до нервових зривів. Від сюди виникають різні психічні захворювання. Що робити?

Профілактика психічних захворювань у людей похилого віку проводиться в Єдиному центрі в будинках для людей похилого віку. У нас є не тільки особливе нове обладнання, а й грамотний підхід усіх спеціалістів цього напряму.Ми професійно надаємо послуги із запобігання психічним захворюванням.

Причини проблем у літніх людей

Вік дається взнаки, це стосується всіх сфер життя людини. Які проблеми виникають у людей похилого віку:

 • Забудькуватість власних дій.
 • Повна або часткова втрата зору.
 • Паралізація кінцівок тіла.
 • Втрата слуху.
 • Прояв психозу.
 • Погана координація у рухах.
 • Втрата пам’яті.
 • Депресії різного рівня.
 • Відсутність апетиту.
 • Недієздатність.
 • Інфаркти та інсульти. У цьому віці це не рідкість.

Намагайтеся не ускладнювати життя своїм літнім родичам. Скористайтеся гарною порадою: Зверніться за допомогою до професійних фахівців. Один дзвінок у Єдиний центр, зможе прийняти правильний вихід із ситуації.Зателефонуйте нам та детально опишіть вашу проблему. Наші фахівці нададуть реальну допомогу будь-якій людині похилого віку з будь-якими формами захворювань.

Занепокоєння у людей похилого віку

Приводи для звернення до фахівця:

Наведемо важливі приклади того, коли у похилому віці потрібно терміново звертатися до професійних фахівців. Літній вік нерідко супроводжується особливою поведінкою.

Докладно опишемо:

1.Фобії

Панічний страх може напасти у будь-який час. У людей похилого віку це часте явище. Тому потрібно уважніше поставитися до подібних ситуаціях. Необґрунтований страх здатний спровокувати гострий невроз. Внутрішня підсвідомість намагається боротися з повільністю, безпорадністю. Такі думки викликають фобії різного характеру. І щоб цього позбутися потрібна патронажна допомога.

2. Відчуття занепокоєння

Старі люди часто переймаються деякими членами сім’ї. Вони постійно переживають через відсутність і багато іншого. Звичайно, ви ж не зможете знаходитися постійно поряд з старими батьками або родичами. Тому потрібно терміново вжити заходів і знайти вихід зі становища за допомогою спеціалістів.

3. Наявність галюцинацій

Галюцинації відбуваються під час пережитих моментів у минулому. Наявність того, чого насправді немає — лише ілюзія. Подібні явища слід знімати у професіоналів. Профілактика має бути досить точною та акуратною, не можна допускати помилок. Будь-які галюцинації можуть нашкодити літній людині та зациклити нервову систему.

4. Різкі зміни настрою

Зміна настрою повинна відразу насторожити літніх людей. людини.Різкі перепади означають лише одне те, що в організмі відбувається боротьба із віком. Нервова система реагує на всі неправильні дії та погане ставлення до похилого віку. Такі люди можуть змінювати настрій п’ять разів на добу. Догодити дуже складно. Допомогти вирішити проблему може професійний психолог.

5. Виражена нервозність чи збудження

Постійна знервованість не буває без причини. За таких ознак потрібно звернутися за допомогою до спеціалістів. Порушення може підняти тиск і призвести до інфаркту.

6. Неадекватна реакція на роздратування

Якщо вас дратує присутність або поведінка ваших людей похилого віку родичів, то скажемо відразу, ваша дратівливість може викликати неадекватну реакцію у людини похилого віку. Вибух емоцій та невизначених рухів може погано закінчитися.

Контролюйте свою поведінку, розмови і не провокуйте своїх літніх людей батьків, родичів неадекватну захисну реакцію. Літні люди гостро відчувають ваші зміни, погане ставлення до їхнього боку.

7. Надмірна замкнутість

Старі люди при поганому догляді можуть піти в себе. Добами ні з ким не розмовляти та багато іншого. Вони вас не почують. Значить, ви щось робите не так. Принаймні так думає більшість людей похилого віку.

8. Депресія

Депресії можуть статися з будь-якої причини. Наприклад, люди похилого віку знають що їх хочуть позбутися, чи вони перебувають цілими тижнями одні. Причини депресій мають обґрунтованість, яку потрібно знайти та викоренити.

9. Зниження психологічної адаптивності

Подібними питаннями мають займатися фахівці. Простій людині в цьому не розібратися. Радимо і наполягаємо вжити заходів і терміново звернутися до Єдиного центру. Наші фахівці візьмуть ваших літніх родичів не тільки на постійне чи тимчасове житло, але й допоможуть вирішити низку подібних проблем.

10. Синдром хронічної втоми

Помічали як рухаються, розмовляють люди похилого віку? Вони постійно лежать і ніяк не можуть виспатися. Синдром хронічної втоми походить від бездіяльності.

Старі люди повинні рухатися, добре харчуватися і гуляти на свіжому повітрі щонайменше три години на день. Якщо такі люди постійно сидітимуть чи лежатимуть, це може погано закінчитися.

Для цього і існує Єдиний центр, де співробітники не лише відновлюють життєві сили людям похилого віку, а й допомагають постійно рухатися, робити зарядки. Хронічна втома усувається у будь-якому віці.

11. Часті напади істерії

Закочувати істерики різних типів виходить досить добре у людей похилого віку. Причина? Вона може бути або її немає насправді. напади Істерії наводять на погані дії, вчинки, які важко передбачити. Літні люди вимагають належного догляду та турботи, але, на жаль, не всі Родичі можуть це дати своїм батькам, бабусям та дідусям. Істерики згубно впливають на здоров’я людей похилого віку.